Kako znate da je on-taj,pravi?

Ivonica252

Obećava
Poruka
51
Volim ga i on mene...lepo nam je...ali svako vece smo zajedno...na msn-u
on je daleko...a ja sam ovde...medjutim doslo je do prezasicenja...dogovorili smo se da malo pauziramo...da se ne cujemo neko vreme...posle nekog vremena nisam mogla da izdrzim vise,a ni on...javili smo se jedno drugom...ali vise nishta nije isto...distancirali smo se...kao da sve moramo iz pocetka...a pritom smo suzdrzani..plasimo se da se ne desi ponovo isto...da ne prezasitimo jedno drugog...JEL MOZE NEKO DA MI POMOGNE?bilo ko..dajte mi savete,slicna iskustva...ma bilo shta shto je od pomoci...Znam da je on taj...ali....pomozite...hvala vam...
 
Volim ga i on mene...lepo nam je...ali svako vece smo zajedno...na msn-u
on je daleko...a ja sam ovde...medjutim doslo je do prezasicenja...dogovorili smo se da malo pauziramo...da se ne cujemo neko vreme...posle nekog vremena nisam mogla da izdrzim vise,a ni on...javili smo se jedno drugom...ali vise nishta nije isto...distancirali smo se...kao da sve moramo iz pocetka...a pritom smo suzdrzani..plasimo se da se ne desi ponovo isto...da ne prezasitimo jedno drugog...JEL MOZE NEKO DA MI POMOGNE?bilo ko..dajte mi savete,slicna iskustva...ma bilo shta shto je od pomoci...Znam da je on taj...ali....pomozite...hvala vam...

Pređite na Gtalk. Novi smajliji, novi dizajn, nova romantika. Nova ljubav.
 
Volim ga i on mene...lepo nam je...ali svako vece smo zajedno...na msn-u
on je daleko...a ja sam ovde...medjutim doslo je do prezasicenja...dogovorili smo se da malo pauziramo...da se ne cujemo neko vreme...posle nekog vremena nisam mogla da izdrzim vise,a ni on...javili smo se jedno drugom...ali vise nishta nije isto...distancirali smo se...kao da sve moramo iz pocetka...a pritom smo suzdrzani..plasimo se da se ne desi ponovo isto...da ne prezasitimo jedno drugog...JEL MOZE NEKO DA MI POMOGNE?bilo ko..dajte mi savete,slicna iskustva...ma bilo shta shto je od pomoci...Znam da je on taj...ali....pomozite...hvala vam...

Da je on taj pravi,verovatno se ne bi prezasitili.Ali,ako ti tako mislis - pokusajte da vratite ono sto ste imali,ako je to uopste moguce preko neta...
 
Osetila sam ja....Ali doslo je do prezasicenja,kako ne bi....Zamislite da ste svake(ali bas svake)veceri sa nekim po nekoliko sati na msn-u....Drugacije bi bilo da je on tu....Kako da prekratim ovih dva meseca za koliko on dolazi...dolazi u maju....Verujete ne mogu da docekam...Zaljubila sam se,volim volim ga...znam...ali sad smo na staklenim nogama...kao da je sve poljuljano...ali verujte...isto osecamo jedno prema drugom...mozda cak i jace....
 
Joj sto ne volim parove koje jedno drugo guse.
ako se zaista volite(mada ne volim to da kazem, jer 16-ogodisnjaci jos ne znaju da vole), nema problema da se cujete 2-3 puta nedeljno, normalno zivite,svako izlazi, srece nove ljude, druzi se, a nezavisno od toga vas dvoje se nadjete kad god mozete.
hej, jel mozes da mi kazes kolika je to udaljenost, tj.gde ti zivis, a gde on?
 
Imam jednu drugaricu. Udala se pre dve i nesto godine, sa 21. godinu. Dotle je bila s tim momkom nekih cetiri i po godine u vezi. Ona ovde, u blokovima na NBG-u, on u Nemackoj, kod Stutgarta. Upoznali su se dok je on ovde bio da odrmbachi vojsku. Posle je dolazio kad god je mogao, na po par meseci godisnje, odprilike. Ona je uspela samo jednom da ode u Nemacku, posto su je zaјebavali za vizu. Zato su se i uzeli na kraju. Sad je kod njega u Nemackoj.
Dok je ovde bila sama, nije joj padalo na pamet, ni da svrlja, ni da misli o drugom.

Eto, raznih prica.
 
mislim da nikada neces znati ko je za tebe pravi,pa zamisli da svi kad nekog pogledamo znamo da li je ili nije,pa ne ide tako zato je i tesko!mislim ako se toliko volite kakvo je to prezasicenje....misim kapim ja to imas 16 godina (a pazi mene ko da sam starija al nema veze).normalno je da malo dosadi kad se tako stalno dopisujete pa nemozete u nedogled,i da je tu mozda bi se isto tako desilo,jednostavno ne moze vasa veza trajati do kraja zivota...misim!
ipak opusti se jer mislim da ce vas ta ,,kriza,, proci!
 
Volim ga i on mene...lepo nam je...ali svako vece smo zajedno...na msn-u
on je daleko...a ja sam ovde...medjutim doslo je do prezasicenja...dogovorili smo se da malo pauziramo...da se ne cujemo neko vreme...posle nekog vremena nisam mogla da izdrzim vise,a ni on...javili smo se jedno drugom...ali vise nishta nije isto...distancirali smo se...kao da sve moramo iz pocetka...a pritom smo suzdrzani..plasimo se da se ne desi ponovo isto...da ne prezasitimo jedno drugog...JEL MOZE NEKO DA MI POMOGNE?bilo ko..dajte mi savete,slicna iskustva...ma bilo shta shto je od pomoci...Znam da je on taj...ali....pomozite...hvala vam...

Нема ту љубави. Дистанцирајте се још мало и почните да живите своје животе.
 
Osetila sam ja....Ali doslo je do prezasicenja,kako ne bi....Zamislite da ste svake(ali bas svake)veceri sa nekim po nekoliko sati na msn-u....Drugacije bi bilo da je on tu....Kako da prekratim ovih dva meseca za koliko on dolazi...dolazi u maju....Verujete ne mogu da docekam...Zaljubila sam se,volim volim ga...znam...ali sad smo na staklenim nogama...kao da je sve poljuljano...ali verujte...isto osecamo jedno prema drugom...mozda cak i jace....

to ne mora da znaci da ce doci do preZzasicenja...jer ..paZzi moju sutation...bili smo zajedno 2 godineee....i ja sam se odselila...college..i ta sranja....i sada smo zajedno kad god se weedimo...svaki dan se dopisujemo,juce bas 6 sati......i nema tog zasicenja....raZzmisli dobro da li je to neko stalno
preZzasicenje ili samo period(koji moZze da se javi)...;)

Joj sto ne volim parove koje jedno drugo guse.
ako se zaista volite(mada ne volim to da kazem, jer 16-ogodisnjaci jos ne znaju da vole), nema problema da se cujete 2-3 puta nedeljno, normalno zivite,svako izlazi, srece nove ljude, druzi se, a nezavisno od toga vas dvoje se nadjete kad god mozete.
hej, jel mozes da mi kazes kolika je to udaljenost, tj.gde ti zivis, a gde on?

ne bih se sloZzila sa tim.....jer moZzda ti nisi bila u toj situaciji,pa ne moZzzes znati....mada ne kaZzem ni da je to ljubav.....jer je preZzasicenje po meni neobicno,jos pogotovo kad se ne vidjaju vec komuniciraju preko neta....:cool:
 
Pa evo, ja sam bila sa likom 3 meseca, malo vise, on nijedan vikend nije proveo u Bg-u (jer je jelte iz Valjeva), ja ga nijednom nisam prevarila (ko zna sta je on radio tamo, nikad necu saznati), jednom sam ga sutnula, pa smo se pomirili i evo, opet, ne pricamo vec koji dan... A nisam mislila da je pravi, al je praviji od svih ostalih. Tako da ***...
 

Back
Top