Kako znate da je on-taj,pravi?

e pa hvala vam puno...a za one koji kazu da je ova tema glupa..nek je ne gledaju...e Kadlupim_lupim hvala ti sto me ohrabrujes...hvala ti na prici...bas smo se culi malopre...ne znam....LJubav postoji i to je ono sto osecam...znate,kako je treba vam,on je tamo ja ovde...a dva meseca brzo prodju,zar ne???ljubim vas sve..hvala
 
ne bih se sloZzila sa tim.....jer moZzda ti nisi bila u toj situaciji,pa ne moZzzes znati....mada ne kaZzem ni da je to ljubav.....jer je preZzasicenje po meni neobicno,jos pogotovo kad se ne vidjaju vec komuniciraju preko neta....:cool:

e sad...posto je case closed...'vako
ja jesam bila u toj situaciji, da, volela sam , ali da ja to pricam npr. nekom 25-ogodisnjaku popreko bi me pogled'o."ali ja njega istinski vooliiim:sad2:"-dajj, ne da bi se smejao, vec bi umirao:p
isto kao i seks, ne mozes reci da je isti kada ga upraznjavaju 16-ogodisnjaci i npr. 30-ogodisnjaci.

@sto se tice teme
ivonice, proci ce ta dva jbna meseca samo tako:)
 
Volim ga i on mene...lepo nam je...ali svako vece smo zajedno...na msn-u
on je daleko...a ja sam ovde...medjutim doslo je do prezasicenja...dogovorili smo se da malo pauziramo...da se ne cujemo neko vreme...posle nekog vremena nisam mogla da izdrzim vise,a ni on...javili smo se jedno drugom...ali vise nishta nije isto...distancirali smo se...kao da sve moramo iz pocetka...a pritom smo suzdrzani..plasimo se da se ne desi ponovo isto...da ne prezasitimo jedno drugog...JEL MOZE NEKO DA MI POMOGNE?bilo ko..dajte mi savete,slicna iskustva...ma bilo shta shto je od pomoci...Znam da je on taj...ali....pomozite...hvala vam...

Ajmo konkretno.Kazes mu na msnu kad budes u par dana pred sredinu menstrualnog ciklusa da hitno dodje kod tebe,kako zna i ume,avionom ko treba!I ako dodje,ti lepo legni pod njega i nek te seksa celu noc.Pazi da dignes malo trticu na gore,da spermici imaju potpomoc gravitacije.Kad ostanes trudna reci mu to,i kazi mu da ako te voli preselice se kod tebe.Ako to ucini,vi ste stvoreni jedno za drugo,a zblizicete se tokom trudnoce.Predlazem dubokoumne razgovore o smislu zivota dok ti masira noge,jer nista ne povezuje dve duse kao to.A dodatno znaces da te voli ako ti masira noge,jer trudnice cesto dobijaju cukljeve zbog manjka kalcijuma,i zuljeve+kurije oci,jer je koza osetljiva.Eto,...prosto ko pasulj.A ako to ne upali imam neke savete koji direktno ukljucuju lonac pasulja. :cool:
 
Ajmo konkretno.Kazes mu na msnu kad budes u par dana pred sredinu menstrualnog ciklusa da hitno dodje kod tebe,kako zna i ume,avionom ko treba!I ako dodje,ti lepo legni pod njega i nek te seksa celu noc.Pazi da dignes malo trticu na gore,da spermici imaju potpomoc gravitacije.Kad ostanes trudna reci mu to,i kazi mu da ako te voli preselice se kod tebe.Ako to ucini,vi ste stvoreni jedno za drugo,a zblizicete se tokom trudnoce.Predlazem dubokoumne razgovore o smislu zivota dok ti masira noge,jer nista ne povezuje dve duse kao to.A dodatno znaces da te voli ako ti masira noge,jer trudnice cesto dobijaju cukljeve zbog manjka kalcijuma,i zuljeve+kurije oci,jer je koza osetljiva.Eto,...prosto ko pasulj.A ako to ne upali imam neke savete koji direktno ukljucuju lonac pasulja. :cool:

nemam komentara na ovaj odgovor,osim...mi jos nismo spavali...niti ti planiram da uradim u skorije vreme....A zamolila bih te da svoje komentare pises negde drugde....
 
nemam komentara na ovaj odgovor,osim...mi jos nismo spavali...niti ti planiram da uradim u skorije vreme....A zamolila bih te da svoje komentare pises negde drugde....
Ne budi blesava,to se zove ironija,i ne mozes tek tako da kazes nekome da pise drugde na slobodnom forumu.Ako bas volis distanciranja obrati se nekom moderatoru.E sad,poenta posta je bila da glupo odgovorim na glupo pitanje.Da postoji formula za otkrivanje "onog pravog" svi bi bili sa svojim srodnim dusama,pa kad pitas tako nesto moze se zakljuciti ili da si maloumna,ili da ti je dosadno pa pises gluposti,ili da si suvise mala da razlikujes suvisla pitanja od nesuvislih.Pa ti biraj.A dal si ti spava sa njim do te nije moja stvar,da ja nemam reci,a da ne pominjem kako si strasno promasila poentu,dete drago.:roll: :?: :roll:
 
tata hvala na obavestenju....sigurno sam maloumna...jos kad ti kazes...za ludnicu sam...Stvarno ne zelim da se rapravljam sa tobom...A ti izgleda ne znas da pises nesto normalno...samo vredjas...a to sto nisam razumela...pa bre...mnogo si to lepo objasnio...a da...POSTOJI FORMULA za otkrivanje pravog...ja je znam...steta sto je ti ne znas...pa dolazis ovde i ispoljavas svoj bes ili ogorcenje sta je vec...nije ni vazno...nova sam ovde,i sve sto sam zelela je da dobijem savet...a ti si mi dao dosta lep...Svejedno...izvini ako sam toliko glupa da ne razumem tvoju poruku...
 
LJUBAV...

Dlanovi ti se znoje, srce ubrzano lupa, a glas ti zastaje u grlu?
To nije ljubav, to je zaljubljivanje.

Ne možeš skinuti pogled ili ruke sa njega?
To nije ljubav, to je požuda.

Ponosna si na njega i želiš ga svima predstaviti?
To nije ljubav, to je sreća.

Želiš ga, jer želiš da je on pored tebe?
To nije ljubav, to je usamljenost.

S njim si jer on to želi?
To nije ljubav, to je sažaljenje.

S njim si jer te ljubi i drži za ruku?
To nije ljubav, to je nesigurnost.

Srce ti poskoči čim ga vidiš?
To nije ljubav, to je strast.

Opraštaš mu greške jer se brineš za njega?
To nije ljubav, to je prijateljstvo.

Svaki dan mu govoriš da je on jedino na šta misliš?
To nije ljubav, to je laž.

Odrekla bi se najdražih stvari radi njega?
To nije ljubav, to je velikodušnost.


Srce te boli i sve se u tebi lomi kada je on tužan?
Da, to je Ljubav!

Privlače te drugi, ali ipak ostaješ s njim bez trunke kajanja?
Da, to je Ljubav!

Prihvataš njegove mane jer su i one deo njega?
Da, to je Ljubav!
S njim si zbog te neshvatljive mešavine bola, sreće i uživanja?
Da, to je Ljubav!
Dala bi život za njega?
Da, to je Ljubav!


evo ti je formula...izvinite sto pisem ovde ljubavnu formulu,mozda postoji prikladnija tema,ali ja po tome znam...da je on taj...
 
LJUBAV...

Dlanovi ti se znoje, srce ubrzano lupa, a glas ti zastaje u grlu?
To nije ljubav, to je zaljubljivanje.

Ne možeš skinuti pogled ili ruke sa njega?
To nije ljubav, to je požuda.

Ponosna si na njega i želiš ga svima predstaviti?
To nije ljubav, to je sreća.

Želiš ga, jer želiš da je on pored tebe?
To nije ljubav, to je usamljenost.

S njim si jer on to želi?
To nije ljubav, to je sažaljenje.

S njim si jer te ljubi i drži za ruku?
To nije ljubav, to je nesigurnost.

Srce ti poskoči čim ga vidiš?To nije ljubav, to je strast.

Opraštaš mu greške jer se brineš za njega?
To nije ljubav, to je prijateljstvo.

Svaki dan mu govoriš da je on jedino na šta misliš?To nije ljubav, to je laž.

Odrekla bi se najdražih stvari radi njega?

To nije ljubav, to je velikodušnost.


Srce te boli i sve se u tebi lomi kada je on tužan?
Da, to je Ljubav!

Privlače te drugi, ali ipak ostaješ s njim bez trunke kajanja?

Da, to je Ljubav!

Prihvataš njegove mane jer su i one deo njega?
Da, to je Ljubav!
S njim si zbog te neshvatljive mešavine bola, sreće i uživanja?
Da, to je Ljubav!
Dala bi život za njega?
Da, to je Ljubav!


evo ti je formula...izvinite sto pisem ovde ljubavnu formulu,mozda postoji prikladnija tema,ali ja po tome znam...da je on taj...


tacno,evo ovo obelezeno se odnosi na mene
 
eeeeh....veze na daljinu....:-(
imam iskustva s tim....(upravo sam krenula da otkucam nazalost ali sam se ipak predomislila...) Ali nije dobro u svakom slucaju.

Neko gore rece : ne moze se voleti sa 16. :-| :roll:
Apsolutna neistina.
Zashto mislite da 16-ogodishnjaci ne mogu voleti, zato shto imaju 16 godina??? Zar mi tu mogucnost da volimo dobijamo tek kad postanemo pnoletni, kao licnu kartu, ili shta? To da li volite nekoga ili ne nema veze s tim koliko imate godina... ima toliko razlicitih 16-ogodishnjaka na ovom svetu, i vi to odmah generalizujete, kazete ONI NE MOGU VOLETI, a jedini argument je taj shto imaju 16 godina... Nemojte pogreshno da me shvatite, ali to je prilicno nepromishljena i 'napamet' izjava...glupost.:evil:
Poznajem neke odrasle zene, koje i pored svojih muzeva i dece, kad se secaju svojih najvecih ljubavi (ne racunajuci muza), sete se bash onih koje su se desile sa 16/17godina... Jedna od njih mi je veoma veoma bliska... Dakle, NE PRICAM NAPAMET...
Nije cesto, ali je daleko od nemoguceg.
 

Back
Top