Potrosacka korpa u Srbiji 50.000 dinara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Waterfallz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
280
Predsednik Udruženja za zaštitu potrošača Vojvodine Goran Papović pozvao je danas potrošače u toj pokrajini na bojkot kupovine na 10 dana, od 17. do 27. marta, zbog poskupljenja prosečne mesečne potrošačke korpe sa 45 na 50 hiljada dinara.

----------

znaci samo 50.000 dinara mesecno ode jednoj porodici na hranu. A gde su tu odeca , obuca, skolarina, obrazovanje, prevoz?

U Srbiji pod demokratama nikad gore. Za normalan zivot jedne porodice treba minimum 1000 eura a prosecna plata je 250e .

demokrate su imale svoju sansu . 8 godina vladaju i nisu uspeli da donesu bolji zivot gradjanima koji su obecavali. zato mislim da je vreme za promene.
 
Око 610 евра.Ако се рачуна по неком средњем курсу од 1евро=82 динара.
pa dobro...
i ovamo u Crnoj Gori je slicno. Kod nas je prosjechna plata oko 300 - 315 eura, a potroshachka korpa , ako se ne varam preko 700 eura.
Samo sto nas prichama o tim potroshachkim korpama truju vishe od 10 godina. Evo da budem precizniji, truju nas 15 godina.
 
Predsednik Udruženja za zaštitu potrošača Vojvodine Goran Papović pozvao je danas potrošače u toj pokrajini na bojkot kupovine na 10 dana, od 17. do 27. marta, zbog poskupljenja prosečne mesečne potrošačke korpe sa 45 na 50 hiljada dinara.

----------

znaci samo 50.000 dinara mesecno ode jednoj porodici na hranu. A gde su tu odeca , obuca, skolarina, obrazovanje, prevoz?

U Srbiji pod demokratama nikad gore. Za normalan zivot jedne porodice treba minimum 1000 eura a prosecna plata je 250e .

demokrate su imale svoju sansu . 8 godina vladaju i nisu uspeli da donesu bolji zivot gradjanima koji su obecavali. zato mislim da je vreme za promene.

Ne znam šta su sve stavili u tu korpu samo znam da 1000 din.za Maxi nije ništa. Za pijacu subotom ode oko 2000 din. A, gde je užina deci, sokovi.... Očaj koliko je skupo.

Nije u pitanju demokratija, nego Kilavi koji nas uspava ovih 8 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top