Potrosacka korpa u Srbiji 50.000 dinara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aaaaa zato ti kukas za benzin :Dpa ugradi plin na kavasaki ili sta vec imas jel moze to uopste?


YAMAHA али тешко плин ТНГ то још нико није уградио колико ја знам

мада на скутерима може.боца ТНГ стаје испод седишта(спремиште за кацигу)на бајковима тежи случај.
 
YAMAHA али тешко плин ТНГ то још нико није уградио колико ја знам

мада на скутерима може.боца ТНГ стаје испод седишта(спремиште за кацигу)на бајковима тежи случај.

pa onda nemoj da ga dižeš iznad 3000 rpm, dok ne udjemo u EU:lol:
 
:rotf::rotf::rotf: mislim da ce do tad da se voze spejsovi kao u filmu PETI ELEMENT
kada mi budemo usli u EU,a i ne znam koja je ta fora sa EU :arrow:,kao med i mleko kada smo u EU.a u stvari realnost je drugacija.

kad se u eu budu vozila ta spejs kola ja cu onda ovde kod nas na bubanj potoku za prosečnu srpsku potrošačku korpu kupiti BMW m6 2005god i muvaću ostarele sponzoruse (bakice) po beogradu koje ce se prisecati kako je nekad bilo, kako je izgubila nevinost u takvom autu:lol::lol::lol:
 
kad se u eu budu vozila ta spejs kola ja cu onda ovde kod nas na bubanj potoku za prosečnu srpsku potrošačku korpu kupiti BMW m6 2005god i muvaću ostarele sponzoruse (bakice) po beogradu koje ce se prisecati kako je nekad bilo, kako je izgubila nevinost u takvom autu:lol::lol::lol:


obavezno pre kupovine BMW pogledaj da slucajno nije na CG tablice,jer Dinkicevo unuce nece ti dozvoliti da ga preregistrujes.
Ali ako ces da lecis nostalgiju,pocni sad da snimas sve sto ima na TV :arrow:sada je to sve ozbiljno ali tada ce da bude smesno:razz:
 
Predsednik Udruženja za zaštitu potrošača Vojvodine Goran Papović pozvao je danas potrošače u toj pokrajini na bojkot kupovine na 10 dana, od 17. do 27. marta, zbog poskupljenja prosečne mesečne potrošačke korpe sa 45 na 50 hiljada dinara.

----------

znaci samo 50.000 dinara mesecno ode jednoj porodici na hranu. A gde su tu odeca , obuca, skolarina, obrazovanje, prevoz?

U Srbiji pod demokratama nikad gore. Za normalan zivot jedne porodice treba minimum 1000 eura a prosecna plata je 250e .

demokrate su imale svoju sansu . 8 godina vladaju i nisu uspeli da donesu bolji zivot gradjanima koji su obecavali. zato mislim da je vreme za promene.
to mozes da zahvalis miskovicu i ekipi,kojeg ovde na forumu iz sve snage podrzavaju (jer je domaci).a obzirom koliko retko ko od politicara sme da pokrene temu miskovica i monopola uopste,i slepcu bi bilo jasno da se on nalazi iza celokupne politicke scene.jer da nije tako,odavno bi ga rasturili.
ovoj zemlji su potrebni validni antimonopolski zakoni,neko ko ce da ih sprovodi i neko ko ce da se pobrine da kazne budu izrecene i debelo naplacene onima koji ga ne postuju.a ulaskom na evrosko trziste bi ti bilo i te kako reseno.
 
nda a radikali i kostunica se eto ubise jadni od napora i truda da regulisu pitanje miskovica :roll:
nemoj me molim te tih prica.
jel se neko seca pre godinu dana kad je odlazeca vlada trebalo da se formira pa su se u skupstini svadjali ko babe na pijaci i vradjali i prozivali po svim mogucim osnovama...i bas cudno da niko nije spomenuo miskovica i monopol u tom kljucnom trenutku :neutral: posle je bila neka pricica kao pokrenuto utvrdjivanje monopola u zemlji ovo ono,i na kraju ko da se nista nije desilo.koliko se ja secam jedino je ceda imao neki direktniji sukob sa njim,ali pitanje je koliko je i to bilo iscenirano,doduse iza njega mozda stoji i neko drugi.po meni nema drugog objasnjenja za takvo stanje osim da ovaj stoji iza celokupne politicke scene,pa ovi ne smeju da ga diraju :neutral:jos uvek.
 
Klasika je za Srbiju da svim kompleksnim pojavama traze objasnjenje i uzrok u nekom pojedincu.

Sta mislis Banshee, sutra da tog Miskovica strefi srcka (a ima sto godina i izgleda kao da su ga iz kese za usisivac izvukli) da li ce se stvari nesto bitno promeniti? Posto ce biti lebac, a posto mleko?
miskovic kao simbol celog monopola,sta nije jasno.
naravno da se nece nista bitno promeniti ako rikne od srcke jer mora da se menja cela struktura,i ne ne mislim na jednu osobu u vidu miskovica nego na sve sto stoji iza.
i stvar je u mnogo sirem spektru hrane,sta vise mislim da sa tim mlekom i hlebom slabo sta on moze da uradi.

p.s.a i ne samo hrane posto imaju i gomilu fransiza za odecu obucu,kafice etc
 
Predsednik Udruženja za zaštitu potrošača Vojvodine Goran Papović pozvao je danas potrošače u toj pokrajini na bojkot kupovine na 10 dana, od 17. do 27. marta, zbog poskupljenja prosečne mesečne potrošačke korpe sa 45 na 50 hiljada dinara.

----------

znaci samo 50.000 dinara mesecno ode jednoj porodici na hranu. A gde su tu odeca , obuca, skolarina, obrazovanje, prevoz?

U Srbiji pod demokratama nikad gore. Za normalan zivot jedne porodice treba minimum 1000 eura a prosecna plata je 250e .

demokrate su imale svoju sansu . 8 godina vladaju i nisu uspeli da donesu bolji zivot gradjanima koji su obecavali. zato mislim da je vreme za promene.

Propaganda. Katanac.

Kad se postavi tema na normalan način, onda možemo pričati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top