Liga Gentleman-a

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
Šta se krije iza džentlmenske zavese...
Vizuelna naslada kod muškaraca, ili "slučajno" usmeravanje muškog čula vida od strane žena...?

Npr.
- propuštanje "mlađahne" na pešačkom na crveno...- da bi smo videli i "drugu" stranu...ili...
- otvaranje vrata od ulaza komšinici i propuštanje iste da se prva penje stepeništem - isti poriv...ili...
- "dizanje" žena na pijedestal - da im jednostavnije i brže virnemo pod suknju...ili...
- otvaranje vrata od auta - dobro mesto za eventualni "blic"...ili...
 
Hihihi ...evo ja treniram " džeentlmenstvo" svaki dan na mužu mi - i gle čuda to radi !
Jes da su mi svere delovanja daleko perfidnije od toga da mu snimim pozadinu, al postupak je isti!



Mirka, Mirka...ti o konkretnom, a ja vizuelnoj nasladi, kao "slučajnom" povodu za konkretno...:lol:
verujem da je rezultat isti...siguran...ali put "svile"...do konkretnog...:lol:
 
Šta ??? Pa i ja sve to radim slučajno, i vrlo suptilno :)

Ne bi nikad provalio moje namere , veruj mi!
To ti je ko ona decija igra IDE MACA OKO TEBE ...

Malo la prrrrrrrr , malo trep trep, malo komplimenata na račun mog mužjaka i stvar legne na svoje ...

I vuk sit i ovce na broju...
 
Šta ??? Pa i ja sve to radim slučajno, i vrlo suptilno :)

Ne bi nikad provalio moje namere , veruj mi!
To ti je ko ona decija igra IDE MACA OKO TEBE ...

Malo la prrrrrrrr , malo trep trep, malo komplimenata na račun mog mužjaka i stvar legne na svoje ...

I vuk sit i ovce na broju...


Pozdravljam tvoj trud oko TVOG mužjaka...ali, tema je ...kako si to radila...la prrrr...trep,trep...( sve slučajno, da neko ne pomisli,uhhh ) dok ti nije postao mužjak...:lol:
 
Isto , ništa se nije promenilo...tj sad za neke stvari mora još perfidnije da se igra ...

Nego, gde si definisao temu ,a da nam bude jasna?
U prvom postu pitaš sta se krije iza džentlmenske zavese , u trećem ko se služi "džentlmenstvom"..., a u zadnjem koje sam džentlmenske fore koristila dok nisam spetljala dotičnog macana...

Ajd da izdvojimo od ta tri pitanja - jedno, pa da ga se družimo, možda onda ova koka ubode odgovor.
 
Isto , ništa se nije promenilo...tj sad za neke stvari mora još perfidnije da se igra ...

Nego, gde si definisao temu ,a da nam bude jasna?
U prvom postu pitaš sta se krije iza džentlmenske zavese , u trećem ko se služi "džentlmenstvom"..., a u zadnjem koje sam džentlmenske fore koristila dok nisam spetljala dotičnog macana...

Ajd da izdvojimo od ta tri pitanja - jedno, pa da ga se družimo, možda onda ova koka ubode odgovor.

pa da...šta se krije iza zavese...tj. čija je potreba za džentlmenstvom i zašto...
isto važi i za tvoje...ko se služi "džentlmenstvom"...
đžentlmentske fore dok neko nije spetljan...a navedeni primeri su...curica na pešačkom...komšinica...neka ženska koja bi na pijedestal...znači nepoznate ili sexualno nepoznate (još) osobe...


sve u svemu..."koko"...konkretno...da li su žene "utisnule" džentlmentske fore u ponašanje muškaraca, da bi kroz naše (slabosti) trenutne naslade, "slučajno" usmeravale muške poglede ( kao daljincem) na VAS konkretno...?
 
Šta se krije iza džentlmenske zavese...
Vizuelna naslada kod muškaraca, ili "slučajno" usmeravanje muškog čula vida od strane žena...?

Npr.
- propuštanje "mlađahne" na pešačkom na crveno...- da bi smo videli i "drugu" stranu...ili...
- otvaranje vrata od ulaza komšinici i propuštanje iste da se prva penje stepeništem - isti poriv...ili...
- "dizanje" žena na pijedestal - da im jednostavnije i brže virnemo pod suknju...ili...
- otvaranje vrata od auta - dobro mesto za eventualni "blic"...ili...

Da. Dok si u pubertetu.
 
To mi je bez veze. Tada se vidi namera. Ovako, kada se ona okrene i naslućije njegove poglede, a on naslućuje šta mu ona podmeće, a opet je sve diskretno i pristojno, to je druga stvar. Džentlmenski flert ne sme biti prost.


hehe...nisam mislio da se zabode nos u dekolte...ali pogled koji osetite...a takođe i lagani uzdah...kao posledica tog pogleda i osmeha...:lol:
lepo skockano razmišljanje za držanje kaputa...
 
Šta se krije iza džentlmenske zavese...
Vizuelna naslada kod muškaraca, ili "slučajno" usmeravanje muškog čula vida od strane žena...?

Npr.
- propuštanje "mlađahne" na pešačkom na crveno...- da bi smo videli i "drugu" stranu...ili...
- otvaranje vrata od ulaza komšinici i propuštanje iste da se prva penje stepeništem - isti poriv...ili...
- "dizanje" žena na pijedestal - da im jednostavnije i brže virnemo pod suknju...ili...
- otvaranje vrata od auta - dobro mesto za eventualni "blic"...ili...

Zavisi.
Pretpostavljam da jedan, npr, tridesetogodišnjak nema navedene (skrivene) porive kad je u pitanju dama od 70 godina.:lol:

Sve ostale varijacije spadaju u domen individualnog.
A žene vrlo dobro osećaju na sebi taj "blic" pa čak mogu, na osnovu jednog jedinog razmenjenog pogleda, zaključiti da li se tom džentlmenu svidelo ono što je video.

Obična muško-ženska igrarija, stara koliko i svet, sa malim razlikama u nijansama.
Ako je obostrano prihvaćena, onda je to predigra predigre.
Ako nije, onda će "džentlmen" u Daminim očima ispasti obična prostačina.
 
Zavisi.
Pretpostavljam da jedan, npr, tridesetogodišnjak nema navedene (skrivene) porive kad je u pitanju dama od 70 godina.:lol:

Sve ostale varijacije spadaju u domen individualnog.
A žene vrlo dobro osećaju na sebi taj "blic" pa čak mogu, na osnovu jednog jedinog razmenjenog pogleda, zaključiti da li se tom džentlmenu svidelo ono što je video.

Obična muško-ženska igrarija, stara koliko i svet, sa malim razlikama u nijansama.
Ako je obostrano prihvaćena, onda je to predigra predigre.
Ako nije, onda će "džentlmen" u Daminim očima ispasti obična prostačina.


Krenimo od toga da je dzentlmenstvo, mushko-zhenska igrarija...u kojoj ima i sujete...ako se "ne pomirishu"...onda je ON prostachina...hmmm, da...ali mu je , pre toga "dozvoljeno" od druge strane da baci "pogled", zar ne...:lol:
znachi "udica" je tu...uvek prisutna...:lol:
 
Šta se krije iza džentlmenske zavese...
Vizuelna naslada kod muškaraca, ili "slučajno" usmeravanje muškog čula vida od strane žena...?

Npr.
- propuštanje "mlađahne" na pešačkom na crveno...- da bi smo videli i "drugu" stranu...ili...
- otvaranje vrata od ulaza komšinici i propuštanje iste da se prva penje stepeništem - isti poriv...ili...
- "dizanje" žena na pijedestal - da im jednostavnije i brže virnemo pod suknju...ili...
- otvaranje vrata od auta - dobro mesto za eventualni "blic"...ili...

Pa, baš po tome da li je neko džentlmen samo prema "mlađahnim", lijepim i zgodnim damama se može vidjeti da li je ZAISTA džentlmen ili grabi svaku priliku da baci oko na ono što je ugodno za pogledati na tim istim damama...ako ti isti maniri izostanu u prisustvu prosječnih, starijih, ili manje privlačnih dama - ni G od džentlmena! :)
 
Krenimo od toga da je dzentlmenstvo, mushko-zhenska igrarija...u kojoj ima i sujete...ako se "ne pomirishu"...onda je ON prostachina...hmmm, da...ali mu je , pre toga "dozvoljeno" od druge strane da baci "pogled", zar ne...:lol:
znachi "udica" je tu...uvek prisutna...:lol:

Dozvoljeno mu je samo ukoliko je žena prethodno ošacovala "džentlmena" (a taj tipično ženski blic-pogled je često nevidljiv vama muškarcima :lol:).
Dakle - udica je bačena potencijalno dobrom ulovu, i to samo onda kad postoji namera da se zabaci.
 
Jeste, dobro kaže BORAC...Žene nikad' ne možemo prevariti...Ali, nikad'...To im je prednost nad sirovom fizičkom snagom, koju muškarci imaju...One nam samo, kao maloj deci, što uglavnom i jesmo dozvole da ih varamo jer za razliku od naše NEINTUITIVNOSTI one svemu nađu pravu vrednost i vežu ga za cilj koje žele da ostvare u budućnosti:cool:...
 
Nisma ni rekao komplikovane...Samo ste skroz...Kao MAČKE
440px-Black_cat_small.jpg.
...Lukave strašno...Sad' ako je žena dobra kao osoba to neće koristiti na ZLO muškarcima ,ako nije...Jadan muškarac...Tu sam, u senkama:wink:
 

Back
Top