"Zajedno sami" Marchelo

Procitala sam je i utisak je izuzetno pozitivan. Inace nisam njegov veliki fan (ni ne-fan, kad smo kod toga); ne slusam hip-hop a njegove kolumne su mi najcesce zamorne i nekako imam utisak da se obracaju znatno mladjima od mene; moram priznati da sam knjigu uzela da citam najvise zahvaljujuci veoma pohvalnom prikazu Teofila Pancica, koga izuzetno cenim, u "Vremenu". Medjutim, roman je zaista dobar, drugaciji, nepretenciozan ali ne banalan, ne nudi pokusaj filozofije tipa "jao sto sam pametan" a ipak ima svoju ideju koju originalno sledi. Istinski sam uzivala citajuci knjigu, a narocito zbog toga sto se takvom uzivanju nisam ni nadala
 
QUOTE]Naručila sam je preko interneta, čekam da stigne.
Inače, očekujem nešto interesantno, osvežavajuće, novo i zabavno... Videćemo [/QUOTE]

Sto se mene tice ja i njegovu muziku obozavam, pa mi je knjiga bila fantasticna... I to ne samo subjektivno gledano... Veruj mi uzivaces...
 
@jana011 marchellow je napisao, ,,Pandorina kutija" mu je prva knjiga

Zdravo svima! Ja malo setala po temama, pa videh ovu nedoumicu!
"Pandorina kutija" je Marchelova radna verzija. To je trebalo da bude njegova prva knjiga, ipak nikad nije zavrsena niti objavljena. Neke delove mozete videti na lupiga.com. "Zajedno sami" je bila kraca prica koja je prerasla u roman. Prvobitno je bila deo "Pandorine kutije".
 
Ne znam u kojoj knjizari ima da se kupi ta knjiga.Narucila bih nju i jos jednu preko neta ali nemam iskustva sa tom kupovinom preko neta niti znam nekog ko je kupovao preko neta pa me interesuje koliko otprilike izadje i koliko se razlikuje cena od one napisane na netu i kad ti stigne knjiga??Ima li razlike u opste????
 

Back
Top