Zemunski Pokret

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Natasa 1968

Početnik
Poruka
26
Uprkos svim podmetanjima, da pripadamo ko zna kojim strankama i koalicijama, odgovorno tvrdim da Zemunski Pokret ne pripada nikome i da je potpuno samostalan, pokrenut od strane Zemunaca kojima je pukao film. Ne zelimo vise da gledamo kako ljudi sa strane koji su "juce" pali s Marsa u Zemun vedre i oblace nasom opstinom ! Pokrenuli smo nesto sto je svakim danom sve jace i jace i nece se lako zaustaviti uprkos preprekama ! ! !
 
Uprkos svim podmetanjima, da pripadamo ko zna kojim strankama i koalicijama, odgovorno tvrdim da Zemunski Pokret ne pripada nikome i da je potpuno samostalan, pokrenut od strane Zemunaca kojima je pukao film. Ne zelimo vise da gledamo kako ljudi sa strane koji su "juce" pali s Marsa u Zemun vedre i oblace nasom opstinom ! Pokrenuli smo nesto sto je svakim danom sve jace i jace i nece se lako zaustaviti uprkos preprekama ! ! !

DellBoy jel si to ti :D:D:D
 
:shock::shock::shock:qq
vidim da si neobavesten ili selektivno i zlonamerno iznosis cinjenicno stanje! Osnivac sam organizacije ZEMUNSKI POKRET- ZEMPO a ne pokret za Zemun! Nisam nikada bio clan nijedne politicke partije a demokratskog sam opredeljenja. Tacno je da je Misa Krstic bio clan sps-a ali smo ga i pored toga izabrali za predsednika jer je jedini od nas imao nekog iskustva u organizovanju pokreta! IDOLOPOKLONSTVO nije za nas apoliticnu grupu gradjana udruzenu oko zajednickog cilja ZEMUN-GRAD. Danas Misa Krstic sutra neko od Vas...
ZEMUNSKI POKRET je nastao od grupe gradjana 10.02.2008 do danas broji preko 1700 clanova! Nastali smo kao aternativa NEsposobnoj opoziciji i jos goroj vlasti u Zemunu!
 
:shock::shock::shock:
kao osnivac organizacije ZEMUNSKI POKRET a ne "pokret za Zemun" u obavezi sam da Vas informisem o sledecem: Zemunski pokret je nastao kao odgovor nas gradjana Zemuna, NEsposobnoj opstinskoj vlasti i isto takvoj opoziciji!
 
"Sve nas je vise i vise" a ono jedva 3%

:roll: Mislim da ima dovoljno mladih i obrazovanih ljudi koji ce se pronaci u ovoj prici. Ideja je da se skupe svi gradjani Zemuna bez obzira na neku pripadnost (versku, nacionalnu, politicku ili neku dr.) i da pokusamo da u Zemunu ostvarimo svoje snove.

Verujem da ima dosta njih kojima ce znaciti da se sredi Zemunski kej, da se ponovo aktivira Zemunsko pozoriste, da hala Pinki ponovo bude centar sportskih desavanja, da se sredi infrastruktura, da se obezbedi mnogo boljih i kvalitetnijih aktivnosti za mlade........ itd.

Zato pozivam sve ljude dobre volje koji zele da ucine nesto za ZEMUN da nam se pridruze i pomognu u saradnji, svako u svojoj ulici i sa svojim komsijom.

I jos jedna stvar mi smo ZEMUNSKI POKRET - ZEMPO a ne pokret za Zemun.
 
99% lokalnik pokreta su neki indijanci koji pokrenu partiju sa ciljem da uzmu pare. KOd mene u gradu se obavezno pred svake ibor epojavi po neki takav. Sad imamo neku, necete verovati, narandzastu gradsku partiju ili pokret .. tako nesto.. uglavnom rec narandzasto se nalazi u imenu :lol:
 
Uprkos svim podmetanjima, da pripadamo ko zna kojim strankama i koalicijama, odgovorno tvrdim da Zemunski Pokret ne pripada nikome i da je potpuno samostalan, pokrenut od strane Zemunaca kojima je pukao film. Ne zelimo vise da gledamo kako ljudi sa strane koji su "juce" pali s Marsa u Zemun vedre i oblace nasom opstinom ! Pokrenuli smo nesto sto je svakim danom sve jace i jace i nece se lako zaustaviti uprkos preprekama ! ! !

Jel se to i vi odcepljujete ? :)
 
Jel se to i vi odcepljujete ? :)

Zna se ko je tamo na vlasti...
Samo da se otcepe, ograde, blokiraju, ukopaju...

Pa jel smo ljudi ili smo dabrovi?

dabrovi_bili_vredni.jpg

Evo ovi ovde nedaju drvo... Već stavili kamenje...
 
:shock::shock::shock:qq
vidim da si neobavesten ili selektivno i zlonamerno iznosis cinjenicno stanje! Osnivac sam organizacije ZEMUNSKI POKRET- ZEMPO a ne pokret za Zemun! ............
............................................................................................. Tacno je da je Misa Krstic bio clan sps-a ali smo ga i pored toga izabrali za predsednika jer je jedini od nas imao nekog iskustva u organizovanju pokreta! !

nisam neobavešten već je taj kvazi pokret toliko neprepoznatljiv da 99,9% ljudi ne zna ni kako se zove:rolleyes:
Što se tiče Miše Krstića izostavio si, nakon članstva u sps-u članstvo i u radikalima! Jel to tolika sramota?:lol:
Izostavio si i da je najuren iz pravno-birotehničke škole motkom, ako je to bitno:mrgreen:
 
Verujem da ima dosta njih kojima ce znaciti da se sredi Zemunski kej, da se ponovo aktivira Zemunsko pozoriste, da hala Pinki ponovo bude centar sportskih desavanja, da se sredi infrastruktura, da se obezbedi mnogo boljih i kvalitetnijih aktivnosti za mlade........ itd.

.
Wow koji program za zemun:lol:
Šta znači da se sredi zemunski kej? Da opet niknu divlji kiosci k'o pečurke?:mrgreen: Pa jedva ga sredismo posle drugara miše krstića iz sps/jul/srs:rolleyes:

Zemunsko pozorište? SRS ga je izdao na 20-30 godina Zepterovoj gospoji.

Hala Pinki? SRS je prodao vlasnički udeo opštine NIS-u koji ima 48% vlasništva.

Infrastrukturu sredjuje grad, a ne opština.

Da ne širimo, predvidjam vam, ukoliko skupite potpise za kandidaturu, ostanak ispod cenzusa.
Cao:!::rolleyes:
 
hehe nisam:lol:
btw ne zove se zemunski pokret već pokret za zemun.
iza te priče stoji izvesni miša krstić bivši sps-ovac (izbori 2000.), srs (dopunski izbori 2003), sa sada "slobodan strelac":mrgreen:
dotični gospodin je, svojevremeno, bio direktor pravno birotehničke škole u zemunu odakle su ga motkama isterali:rolleyes::lol:

Da nije on snimao one napupele pionirke kad je bila ona afera
 
Uprkos svim podmetanjima, da pripadamo ko zna kojim strankama i koalicijama, odgovorno tvrdim da Zemunski Pokret ne pripada nikome i da je potpuno samostalan, pokrenut od strane Zemunaca kojima je pukao film. Ne zelimo vise da gledamo kako ljudi sa strane koji su "juce" pali s Marsa u Zemun vedre i oblace nasom opstinom ! Pokrenuli smo nesto sto je svakim danom sve jace i jace i nece se lako zaustaviti uprkos preprekama ! ! !

Ja sam Zemunac i sada prvi put cujem za tako nesto, moze li mi neko objasniti o cemu se radi???
 
Wow koji program za zemun:lol:
Šta znači da se sredi zemunski kej? Da opet niknu divlji kiosci k'o pečurke?:mrgreen: Pa jedva ga sredismo posle drugara miše krstića iz sps/jul/srs:rolleyes:

Zemunsko pozorište? SRS ga je izdao na 20-30 godina Zepterovoj gospoji.

Hala Pinki? SRS je prodao vlasnički udeo opštine NIS-u koji ima 48% vlasništva.

Infrastrukturu sredjuje grad, a ne opština.

Da ne širimo, predvidjam vam, ukoliko skupite potpise za kandidaturu, ostanak ispod cenzusa.
Cao:!::rolleyes:

Toliko o kulturi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top