'Krvarit ćete za svaki dolar utrošen za ubijanje muslimana'

Podržavam i ja borbu Amerike protiv talibana-džihad-ratnika-glavoseča a nisam u vladi. Ameri udrite ih do zadnjega!

Ovako muslimani ubijaju "izdajnike" muslimane (vezane civile):

http://www.flurl.com/item/vom_u_286536


Hajde ne preteruj.
Te bljuvotine nisu za prikazivanje i ne treba da postavljas ovde jer nemaju svi zeludac za gledanje.:evil::-x:twisted:
 
Između Amera i džihad-glavoseča ja biram Amere.

jel to oni ameri sto nam ubise 3500 srba ranise 10 000 i kontaminirase milioni nasih sugradjana otese kosovo i udaljise srbiju za 100 godina od evrope.
hvala ja sam radije za one koji nisu nijednu srpdku glavu odsekli koji nisu bombardovali srbiju koji cak nisu ni priznali oteto kosovo
a tebe burazer treba staviti na listu drzavnog neprijatelja jer si na strani naseg u istoriji srpstva najveceg neprijatelja veceg cak i od turci koji su nas 500 godina gazili.
 
Bombardovali su nas zbog priča "Srbija se saginjati neće" i "Ne damo Kosovo", a kad padnu bombe onda se i saginjemo i dajemo Kosovo. Diplomatija nije odradila posao kako treba. Ko si ti da određuješ ko je neprijatelj a ko prijatelj. Jesi li ti za Srbiju ili za Jugoslaviju? Mani se praznih priča.

Jbte koje glupe price...koliki IQ moras da imas da bi verovao u ovo....WEIS, pazi i ti si to napisao (pod navodnicima) mozda CIA prati ovaj forum i stavlja te na listu za odstrel...a mozda nas opet bombarduju, jer jbga nesto je izreceno sto se ne sme izgovoriti....mozda nam opet daruju milosrdne bombe......

A sto se tice neprijatelja....ameri su nas bombardovali cak i za uskrs...neki vojnici su pisali na bombama "srecan uskrs"......jbga demokratija i visoko razvijen svet...

Cisto da znas, isti taj Klinton je u Iraku prekidao bombardovanje za vreme muslimanskih praznika....
 
Jbte koje glupe price...koliki IQ moras da imas da bi verovao u ovo....WEIS, pazi i ti si to napisao (pod navodnicima) mozda CIA prati ovaj forum i stavlja te na listu za odstrel...a mozda nas opet bombarduju, jer jbga nesto je izreceno sto se ne sme izgovoriti....mozda nam opet daruju milosrdne bombe......

A sto se tice neprijatelja....ameri su nas bombardovali cak i za uskrs...neki vojnici su pisali na bombama "srecan uskrs"......jbga demokratija i visoko razvijen svet...

Cisto da znas, isti taj Klinton je u Iraku prekidao bombardovanje za vreme muslimanskih praznika....

Imam IQ 126. Nemam nikakvih problema sa CIA, trebalo bi da se pričuvam sekte SPS, radikala i Obraza.

Bombardovali su nas za Uskrs, ali šta ja imam veze sa tim.

Nije prekidao, Klinton ne poštuje muslimanske praznike.

I kakve ovo veze ima sa temom?
 

Back
Top