7th Heaven- SEDMO NEBO

kataDave

Zainteresovan član
Poruka
307
:-) Zanima me da li neko gleda ovu fenomenalnu seriju koja se daje na PTB1. Odlicna je... Da cujem komentare... MMMMMMMM, Met- barry watson je presladak. Serija je vrh, opusta me i relaksira... Daje mi nekakav cudan polet i elan
 
Jao, to mi je bila omiljena serija jos kad sam imala nekih 12 ili manje godina. Pre mi je serija bila super, ipak toliko likova, mnogo razlicitih situacija, ne moze biti dosadno. Ali evo sad skoro sam gledala i sad mi serija deluje neverovatno glupo, mislim, sve je uvek na istu foru. Skoro sam cak gledala ove glumce na netu i mnoooogoo su se promenili, pogotovo onaj Sajmon tj David Gallagher. Ne bih ga nikad prepoznala. Prolepsao se!!!! Ko bi rekao da ce onaj mali plavusan tako izrasti..... A ona mala Ruti... Nju necu ni da komentarisem.
 
da li mozete da verujete da je Lusi tj Beverly Mitchigen 81 god a Meri tj Jessica Biel 82 god? Sajmon je 85 god, Ruti 89 (kao ja), Met 74, Eni 51 a precasni 47 god. Ne mogu da verujem koliko staroliko izgleda Jessica Biel
 
Najbolja serija.....da se opustis i zamislis da stvarno postoji tako savrsena porodica.
A Sajmon moja prva ljubav....
Gledala sam na youtube novije sezone,sve je postalo bezveze...Sve se vrti oko Lusi,svi se pozenili i poudavali...
 
serija je počela da se snima 1996 godine i ne znam z adalje... Nije valjda da se jos snima? Sigurno se snimala nekih 7-8- god- cim su se svi poudavali. Videla sam da se Sajmon ženi( inače meni se bas proruznjao- a bese medeni klinj), vencava ga otac.... Serija mi je bas strava i opustajuca.... Ima je hvala Bogu svakim danom... Ah, to je moj ventil za opustanje.... U 16:10 na PTB1
 

Back
Top