Nase "SRECE", eh blago li se nama!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Mislim da slika vise kaze nego bilo sta!
image9.html


http://www.mod.gov.yu/06fotogalerij...1.08_pred_i_mo_pancevo/imagepages/image9.html
 
Ma dobro si ti razumela to niko neosporava,samo znas sta; ma sto ce nam i te jedinice kad smo mi u "SRCU NATO-a" oko nas sve NATO vojska-zemlje pa mi nemamo s'kim ni ratovati mogla bi mozda neki e-mail pa neka ukinu TU VOJSKU skupo je to,znas koliko to kosta ...
 
Ne, to je vidjenje dragog ti predsednika i njegovih d00pelizaca koji su nam unistili sistem odbrane do kraja!


Joj ne vuci IH za jezik...:lol:

Kazu novinari , kada se desilo sto se desilo i kada je tadasnja vlada na celu sa onim cevabdzijom, sta li je vec, Zoranom Zivkovicem iz Nis- dosla na celo, da em su izabrali totalno neobrazovanog i nesposobnog coveka, em ako ga dovedes u emisiju koja traje 60 minuta, on ce svih 55 da prica o Milosevicu, a onih 5 minuta ce da iskoristi da natukne neku politicku parolu...:lol::-D

Sto li me neki potsecaju na njega ..i slicne mu..?:think::whistling:

:dontunderstand:
:mrgreen:
 
I kao i sve zemlje oko nas postati SAMO americka KOLONIJA...a na dobrom smo putu...ako ostane sve kako jeste.:|

Nemoj da mislis da nece biti tako! :arrow: Pa projekat im je pri kraju, zar mislis da ce SADA dozvoliti da im se neko ispreci na putu? Nemoj da si naivna, nego gledaj kako i na koji nacin ces da zaobilazis sistem koji su nam namenili. To je jedini moguci nacin da ne budes potcinjena! U suprotnom spremi se da nemas gradjanske slobode, da budes politicki korektna (npr. nece biti ruzan, vec covek sa ekstremnim nedostatkom fizickog izgleda) - jednom recju "novogovor", da kada god probas da kazes nesto protiv sistema, pre svega budes napadnuta od strane su-robova sa ispranim mozgovima a ako li uspes da nekog ubedis u suprotno uvek su tu organi represije da "zastite drustvo". Individualna raznolikost nece smeti da postoji, samo radnici itd. itd. Znas vec....
 

Back
Top