Za muskarce: Kako znate....

Poruka
16.125
Kako znate koja je devojka za vezu a koja je samo za sex?

Kako vi birate tj kakav kriterijum odredjuje devojka koju bi vi zeleli da vam bude devojka,znaci da je pokazujete drugarima, setate se zajedno u javnosti, izlazite itd... a kako odredjujete sa kojom cete imati samo sex kombinaciju i uglavnom se vidjati tajno???

Na osnovu cega je to tako? Zasto ne mozete biti u vezi sa ovom sa kojom imate samo sex?
 
Ajd ja da probam. Iz svakog isijava nesto, kroz pricu, ponasanje, pa i oblacenje na kraju krajeva. Kako te drugi kapira je samo posledica onog sto ti isijavas, a to je uglavnom ono sto stvarno i jesi.....ljudi jedni na druge reaguju nesvesno...obicno se i usvoje odredjeni obrasci ponasanja, pa iako zelimo da nas neko drugacije skapira to se ne desava, jer robujemo obrascu, za promenu je potrebno svesno ulaganje i rad na sebi.
 
Definitivno ništa ne zavisi od njih ... nego od našeg stava i načina na koji se prema njima ophodimo. Čim malo pustimu uzicu, oni se raspojasaju, pa misle da mogu da biraju.... :mrgreen: a ustvari biramo mi u kakvoj ćemo vezi biti :lol:
У овоме има истине, али...
Многи мушкарци третирају лоше своје девојке, а оне се лепе, ли лепе све више и више. Бед бој ефекат на делу.

Него, кључ је у томе колико су особе неуротичне... Што су више, ту детерминизам има већу улогу и вице верса. :wink:
Тако да је право питање колико ми у ствари свесно бирамо своје партнере, а колико је то у ствари у нашој несвести већ детерминисано, а да нисмо ни мало свесни.
 
Kako znate koja je devojka za vezu a koja je samo za sex?
Ако није за продубљивање и унапређивање личних односа, онда није низашта. :wink:

Kako vi birate tj kakav kriterijum odredjuje devojka koju bi vi zeleli da vam bude devojka,znaci da je pokazujete drugarima, setate se zajedno u javnosti, izlazite itd... a kako odredjujete sa kojom cete imati samo sex kombinaciju i uglavnom se vidjati tajno???
Полазиш од погрешне претпоставке. Због чега мислиш да сваки мушкарац жели да има тајну секс комбинацију, да не откуцам да има конкубину са стране?

Na osnovu cega je to tako? Zasto ne mozete biti u vezi sa ovom sa kojom imate samo sex?
Том логиком су онда многи сисари напреднији од човека.
 
evo da podelim moje iskustvo: pre nego što sam mome sadašnjem momku postala devojka sam mu bila ne ljubavnica nego recimo kombinacija, bili smo mi tada i javno zajedno samo nije bilo zvanično.

ja mislim da je muškarac sa nekom i tako zvanoj šemi izključivo radi toga, što mu je žena fizički privlačna ali nema tu nečeg više-pa tako nema temelja za ljubav ili jednostavno neče da se veže za nekog a dopada mu se jako
 

Back
Top