Kad se ugasi B92 i zatvori Sorosev NVO...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нико нама није крив што не развијамо фашистичке науке попут - ПРОПАГАНДЕ.

Од шифроване телевизије се да што шта да научити. Погледајте на шта личи јавни сервис, као да се ништа није променило након 17. фебруара!!!

Нисам ја за никакве линчеве, ту телевизију треба само затворити и приказати колико су јадни.
 
@ Darksis

B92 neće biti ugašena jer ne razdvaja ljude na to ko je "pravi " Srbin a ko ne...........

@ dakica

Lep ti avatar - što ne uzmeš pušku i pali dole da se boriš a ne da se.re.š po forumima kojekakve gluposti.............Btw kod vas (srs) nema propagande već samo kvalifikuju ljude na "prave " Srbe i izdajnike.................Ko nije sa nama - taj je protiv nas.............Znaš ko je to rekao? Da ti osvežim pamćenje : Hitler..............Znaš to je onaj što je sprovodio fašizam.................
 
nexxx011, ti što imaju takve avatare i što bi poginuli za Kosovo imali su prilike za to 1999. godine, samo tada su se krili po skloništima.

Slažem se sa tobom i takve iste preporuke sam pisao i drugim forumašima sa sličnim avatarima i parolama ali mi niko do danas nije odgovorio..................Miševi, eto šta su............A kada im ja kažem da sam bio mobilisan za vreme bombardovanja i da i oni takođe treba da ratuju oni se ućute i nema ih po 2-3 dana na forumu................Pi-č-ke jedne............
 
Ma shvatam ja njih..To su sve napaljeni klinci koji mnogo igraju Medalju časti i Counter strike pa misle da je tako i u realnom životu a kada im baciš petardu pod noge samo poskaču i posakrivaju se u svoje pacovske rupe................A ima i "pravih" Srba koji navijaju iz dalekog i mrskog im Zapada da ovde opet dođu 90-te i da opet narod gine za gluposti..................
 
@ dakica

Lep ti avatar - što ne uzmeš pušku i pali dole da se boriš a ne da se.re.š po forumima kojekakve gluposti.............Btw kod vas (srs) nema propagande već samo kvalifikuju ljude na "prave " Srbe i izdajnike.................Ko nije sa nama - taj je protiv nas.............Znaš ko je to rekao? Da ti osvežim pamćenje : Hitler..............Znaš to je onaj što je sprovodio fašizam.................

Ја бих се оградио од многих изјава које долећу из правца СРС-а. Обашка што нисам симпатизер те партије.

На твој питање ћу узвратити, када ћеш Ти да одеш из ове земље пошто су ти уста пуна "демократије" и Европске Уније????
 
Ја бих се оградио од многих изјава које долећу из правца СРС-а. Обашка што нисам симпатизер те партије.

На твој питање ћу узвратити, када ћеш Ти да одеш из ове земље пошто су ти уста пуна "демократије" и Европске Уније????

Pravo pitanje glasi: Ako tebi ne odgovara legalno izabrana vlast ko si ti uopšte da nekome predlažeš da ide iz Srbije?!?!?Valjda bi ti trebalo da pokupiš svoje prnje i zapališ u Afriku ili bolje u Rusiju........................I nisi mi odgovrio/la na moje pitanje oko KiM..............Ajde "pravi" Srbine/Srpkinjo odgovori....................
 
Malo falilo da ih se resimo ali onaj Dinkic stvaio sve sto ima milicije da mu sacuva tv ,toliko da zaboravio da zastiti ambasade.


Djeri...opet lupetash...
pa od kada je Dinkic Ministar policije...Chak i u tvom Kuriru je pisalo da je Koshtunjavi dr, zajedno sa Nikitovicem ( mislim da se tako preziva onaj njegovi debeli gmaz) preuzeo tih dana kontrolu nad murijom...
 
Pravo pitanje glasi: Ako tebi ne odgovara legalno izabrana vlast ko si ti uopšte da nekome predlažeš da ide iz Srbije?!?!?Valjda bi ti trebalo da pokupiš svoje prnje i zapališ u Afriku ili bolje u Rusiju........................I nisi mi odgovrio/la na moje pitanje oko KiM..............Ajde "pravi" Srbine/Srpkinjo odgovori....................

Ко си ти да мени предлажеш у виду питања где би ја требао да идем, а где не!?

Ако те занима неки мој став можеш ми поставити питање.

+++

Да, ја јесам србин. Не бих имао проблема да ли треба да погинем за своју земљу, то не боли, то је само један трен... Проблем је бити жив и водити расправу са којекавим суманутим људима и објашњавати им да истина јесте истина.

На крају, војска је уништена. Јавно је речено да се неће ратовати, док албаници јавно говоре да ако им се не обезбеди све што траже да ће посегнути за силом. Што и да се не понашају тако, ми смо јасно рекли да им нећемо ништа урадити:evil: Имати војску не значи аутоматски и рат, само поседовање војске некад значи превентиву од напада разноразних терориста.
 
Kad se ugasi B92 i zatvore Sorosevi NV0...a ugasice se kad budu smatrali da su obavili cilj u Srbiji, sta mislite, hoce li Veran Matic, Kandicka i ostala vrhuska pobjeci na zapad kao sto obicno bude sa folksdojcerima i ostalim placenicima?

Nadam se da će otići pre nego obave sve zadatke. Ako bi pomogli ostvarenje ciljeva nalogodavaca ne bi bilo ni Srba ni Srbije.
 
Ко си ти да мени предлажеш у виду питања где би ја требао да идем, а где не!?

Ако те занима неки мој став можеш ми поставити питање.

+++

Да, ја јесам србин. Не бих имао проблема да ли треба да погинем за своју земљу, то не боли, то је само један трен... Проблем је бити жив и водити расправу са којекавим суманутим људима и објашњавати им да истина јесте истина.

На крају, војска је уништена. Јавно је речено да се неће ратовати, док албаници јавно говоре да ако им се не обезбеди све што траже да ће посегнути за силом. Што и да се не понашају тако, ми смо јасно рекли да им нећемо ништа урадити:evil: Имати војску не значи аутоматски и рат, само поседовање војске некад значи превентиву од напада разноразних терориста.

Šta bre ti trabunjaš?!?!?

Ti si izgleda toliko zatrovan mržnjom prema stranim plaćenicima i domaćim izdajnicima da ne vidiš sebe....................Ako ti rat nije problem pa što ne ideš?......Ko si ti da kvalifikuješ neke stvari da li su istina ili ne..To samo radi srs tako što baci neku kosku i kaže da je to istina koja se ne dokazuje..........Tako isto i ti radiš................I nemoj da imaš problem da vodiš raspravu bolje ćuti.....................Tvoji stavovi su mi u potpunosti jasni i to poštujem.............Samo ne mogu da shvatim da ti i likovi tebi slični u svemu vidite zaveru i mržnju a pogotovu prem članovima foruma koji ne misle kao vi......Svi oni koji ne misle kao vi nazivate izdajnicima....E vidiš to se zove fašizam....................
 
Kad se ugasi B92 i zatvore Sorosevi NV0...a ugasice se kad budu smatrali da su obavili cilj u Srbiji, sta mislite, hoce li Veran Matic, Kandicka i ostala vrhuska pobjeci na zapad kao sto obicno bude sa folksdojcerima i ostalim placenicima?

To samo mozesh da nagadjash.
Za sada, samo, imamo sluchaj da ZLIKOVCI BEZE NA "ISTOK" (srpska Elene i njen mali zlikovac)

Ako bi se to dogodilo, ali na tvoju zalost nece, vi bi ziveli "srecno" u mraku, u stalnom "gardu" prema celom "nepravednom" svetu, u bedi i gladi, ali, "ponosni i zadovoljni"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top