Bela košulja...

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?
 
Pf, imam dve-tri i uglavnom su služile za kojekakve svadbe i slične vesele ugođaje koje nešto i nastojim da izbegnem kad mogu... ne znam treba li da ima neku simboliku, zašto se razlikuje od, recimo, plave košulje?

Inače volim košulje, ali su mi draže kao dodatak odeće nego kao zamena za majicu.
 
Pf, imam dve-tri i uglavnom su služile za kojekakve svadbe i slične vesele ugođaje koje nešto i nastojim da izbegnem kad mogu... ne znam treba li da ima neku simboliku, zašto se razlikuje od, recimo, plave košulje?

Inače volim košulje, ali su mi draže kao dodatak odeće nego kao zamena za majicu.


Nema simbolike...
ali postoji razlika izmedju plave,neke druge boje...i bele boje...za mene..
 
Ja imam belu kosulju ( jednu jedinu ) ali klasicnog kroja , pomalo strukirana sa muskom kragnom i podkragom , rukave sa manzetama na zakopcavanje koje uvek nosim odkopcane, nosim je ponekad u dnevnoj varijanti i ispod nekakvog prsluka ( obicno sivog ) etc.... nema nekog posebnog mesta u mom ormaru ( osim sto je drzim dalje od jedne obojene koja pusta boju ;-) ) , inace volim kosulje ali sve mi je teze naci onakvu kakvu trazim pa ih uglavno sijem sama . Recimo kad sam pre neki dan krenula traziti ljubicastu kosulju sa obicnom muskom kragnom , nisam nasla , bilo je ljubicastih ali sa nekakvim karnerima kod zakopcavanja, masne umesto kragne itd. , a ja to ne nosim .
 
Pitanje mladim Damama...nema veze sa pragmatizmom u oblachenju...

A da li ste primetile, da nekim mushkarcima delujete i lepshe i privlachnije i vishe "mondish" u beloj koshulji...( vashe raspolozhenje nije uzeto u obzir...samo vash Outlook )...:lol:
 
Volim belo...pa šta god to bilo...

Bela košulja je deo mog svakodnevnog života , nosim je uvek...i uz svašta.

Imam ih valjda desetak, raznih...i kad ih obučem uz adekvatan nakit , i kad sam loše volje osećam se dobro.

Za mene bela košulja je neka magija...ne znam jel do košulje il do belog tek to je ono za sta bi rekla da je deo mene .
 
Odgovor na pitanje koje je izašlo dok sam ja pisala svoj stav o beloj košulj i: nisam primetila da je bela košulja nesto privlacnija muskarcima od recimo žute ili roze...

Nije to do košulje mila moja to je do onoga ko je nosi....ako zračiš - zračiš, belo može samo da istakne to...Ako ne zračiš- nema te košulje kja će ti doneti sjaj.
 
Odgovor na pitanje koje je izašlo dok sam ja pisala svoj stav o beloj košulj i: nisam primetila da je bela košulja nesto privlacnija muskarcima od recimo žute ili roze...

Nije to do košulje mila moja to je do onoga ko je nosi....ako zračiš - zračiš, belo može samo da istakne to...Ako ne zračiš- nema te košulje kja će ti doneti sjaj.


sama si rekla u predhodnom postu da je bela koshulja - magija...
a ja o tome hteo da divanim...
a ne o vashoj "radiaktivnosti"...
 
sama si rekla u predhodnom postu da je bela koshulja - magija...
a ja o tome hteo da divanim...
a ne o vashoj "radiaktivnosti"...
Hihihi stvar se menja sa cinjenicom da si muško!

Ja reko neka nesrecna devojka trazi nacin da privuce mužjaka , pa proba i sa belom košuljom , ovako...

Sve predhodno ne važi!

Nego ...kaži ti nama , šta te pali kod bele košulje?

Jesi siguran da je to do košulje, il na nekom lepo stoji u koga si se potajno zaljubiškao? 8-)
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?

Imam jedno 5 belih kosulja :) Od neke polu-hipi varijante, preko klasicne i strukirane do neke bas elegantne na preklop. Ne pridajem poseban znacaj beloj kosulji, ali cinjenica je da se u njoj dobro izgleda, pa je tako koristim kad ne znam sta cu sa sobom, kada treba lepo da izgledam a mrzi me da smisljam itd.
 
ne volim belu boju uzasno mi stoji
imala sam ranije neku belu kosulju a onda sam je prerasla :(
i shvatila sam da mrzim da nosim kosulje i da se osecam ustogljeno u njima.i nekako ne idu uz mene.
 
Meni bas stoji kosulja. Nosim neke lezerne varijante, lan, zavrnute rukave itd. A u beloj kosulji sam idealna kandidatkinja za predsednicu :) U glavi uopste nisam takav lik, ali kad se pogledam u ogledalu - odlicno izgleda. Bas je dobra kamuflaza, u stvari :)
 
Hihihi stvar se menja sa cinjenicom da si muško!

Ja reko neka nesrecna devojka trazi nacin da privuce mužjaka , pa proba i sa belom košuljom , ovako...

Sve predhodno ne važi!

Nego ...kaži ti nama , šta te pali kod bele košulje?

Jesi siguran da je to do košulje, il na nekom lepo stoji u koga si se potajno zaljubiškao? 8-)


"zaljiubio sam se u curu koja nosi belu koshulju"...

Na vama, zhenama...sve boje lepo stoje...pogotovo ako umete da to i nosite...
ali...ne pricham...da vas bela koshulja "otvara u struku"...ne pricham o asocijacijama ...nevinost...
nego da ovu temu onda definishem...kao...Kult bele koshulje...
 

Back
Top