Ženski saveti...

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
...muškarcima?Čitajući ženske odgovore na raznim muško-ženskim temama na Krsti,više puta sam došao do zaključka da je jedina stvar koja muškarcima treba sex.Većina odgovora se svodi na to kako treba da se ponašamo i šta treba da uradimo da bi sredili spojku sa nama prihvatljivom ženom.Nigde se ne pominju nikakve druge potrebe,ispada kao da nam samo sex treba,ili većina ženske populacije ovde misli da nam je mozak na pogrešnom mestu?:wink:Da čujem kakva su vaša opažanja po ovom pitanju,kolege forumaši?
 
Da, ja iskreno počinjem da verujem da je seks jedino što vi tražite kada uopšte dolazite u situaciju da muvate "nešto", ako ne jedino, ono definitivno primarno.

Ali drago mi je da vidim da ima ljudi koji makar žele da stvari ne budu strogo takve.
 
pruzamo snagu i sigurnost.

trazimo sex.

to je normalno :D

EDIT: Zato sto se danas sve svodi na tim primarnim zadovoljenjima. Nema ljudaju vremena a ni strpljenja da razmisljaju o bilo cemu drugom.

Vecina nas je zauzeta poslom, krip kraj sa krajem, reklo bi se, bori se da opstane u zivotu. Naravno da u takvoj situaciji ljudi su primorani da se posvete primarnim zadovoljstvima a ponajvishe hrani i sexu.
 
pruzamo snagu i sigurnost.

trazimo sex.

to je normalno :D

Ha..pa da vidis ..to nekako i ide uz sex...sigurica i snaga( citaj..kondicija,istrajnost:p)
@tema
Najveci broj ne misli da vam je mozak umaloj glavi,naprotiv..ali kada procitam "prihvatlhjiva zena"..sta drugo da pomislim,pazi....prihvatljiva zena vs prihvtljiv muskarac..ima da se prihvataju..:mrgreen:
 
Šta žene govore, a šta stvarno misle...

Zar ne možemo biti samo prijatelji?
Nikada više neću dozvoliti da bilo koji dio tvoga tijela dodiruje bilo koji dio mog tijela.

Potrebno mi je prostora...
... bez tebe u njemu.

Da li sam debela u ovoj haljini?
Nismo se skoro svađali.

Ne, pizza je u redu.
... ti jeftini kretenu!

Trenutno mi ne treba momak.
Trenutno mi ne trebaš ti kao momak.

Ne znam, šta želiš da radiš?
Ne mogu da vjerujem da nisi ništa planirao.

Dođi ovamo.
I moje kuče to radi isto...

Sviđaš mi se, ali...
... mi se ne sviđaš.

Naravno da te volim.
... samo ne na taj način.

Nikad ne slušaš.
Nikad ne slušaš.

Previše brzo napredujemo.
Ne nastavljam sa ovom vezom dok ne budem potpuno sigurna da ne mogu da nađem nešto bolje od tebe.

Biću spremna za minut.
Spremna sam, ali ću te natjerati da čekaš jer znam da hoćeš.
 
Ha..pa da vidis ..to nekako i ide uz sex...sigurica i snaga( citaj..kondicija,istrajnost:p)
@tema
Najveci broj ne misli da vam je mozak umaloj glavi,naprotiv..ali kada procitam "prihvatlhjiva zena"..sta drugo da pomislim,pazi....prihvatljiva zena vs prihvtljiv muskarac..ima da se prihvataju..:mrgreen:
Baš mi je drago što je tu kolezinica Kučka da me podseti da postoje adekvatniji pridevi od ovog koji sam upotrebio.:)...a to što se tiče prihvatanja stoji...samo postoji par sitnica...nisu samo žene one koje biraju,postoji i dosta muškaraca koji odmah znaju šta im se ne sviđa i šta neće,pa zbog tog detalja u priči je i taj neadekvatan pridev.:)
 
Šta žene govore, a šta stvarno misle...

Zar ne možemo biti samo prijatelji?
Nikada više neću dozvoliti da bilo koji dio tvoga tijela dodiruje bilo koji dio mog tijela.

Potrebno mi je prostora...
... bez tebe u njemu.

Da li sam debela u ovoj haljini?
Nismo se skoro svađali.

Ne, pizza je u redu.
... ti jeftini kretenu!

Trenutno mi ne treba momak.
Trenutno mi ne trebaš ti kao momak.

Ne znam, šta želiš da radiš?
Ne mogu da vjerujem da nisi ništa planirao.

Dođi ovamo.
I moje kuče to radi isto...

Sviđaš mi se, ali...
... mi se ne sviđaš.

Naravno da te volim.
... samo ne na taj način.

Nikad ne slušaš.
Nikad ne slušaš.

Previše brzo napredujemo.
Ne nastavljam sa ovom vezom dok ne budem potpuno sigurna da ne mogu da nađem nešto bolje od tebe.

Biću spremna za minut.
Spremna sam, ali ću te natjerati da čekaš jer znam da hoćeš.
Ako si već imao prilike da ukapiraš sve to onda umeš i da se praviš blesav...a kad se oboje pravimo blesavi,onda to ne vodi nikuda...a onda dobijamo i smislene savete na ''Krsti''.:)
 
Baš mi je drago što je tu kolezinica Kučka da me podseti da postoje adekvatniji pridevi od ovog koji sam upotrebio.:)...a to što se tiče prihvatanja stoji...samo postoji par sitnica...nisu samo žene one koje biraju,postoji i dosta muškaraca koji odmah znaju šta im se ne sviđa i šta neće,pa zbog tog detalja u priči je i taj neadekvatan pridev.:)

Ignorisacu ovaj tvoj post :) Nedostaje mi Lexa..:heart:
 
...muškarcima?Čitajući ženske odgovore na raznim muško-ženskim temama na Krsti,više puta sam došao do zaključka da je jedina stvar koja muškarcima treba sex.Većina odgovora se svodi na to kako treba da se ponašamo i šta treba da uradimo da bi sredili spojku sa nama prihvatljivom ženom.Nigde se ne pominju nikakve druge potrebe,ispada kao da nam samo sex treba,ili većina ženske populacije ovde misli da nam je mozak na pogrešnom mestu?:wink:Da čujem kakva su vaša opažanja po ovom pitanju,kolege forumaši?

Pa verovatno sve ostalo mozete da uradite i sami. Jedino vam je za seks potrebna saradnja i saglasnost drugog pola (u vecini slucajeva, je l).
 
Nešto sam primetila da svaki put kad se unesem u temu bivam banovana, a to kao da postaje draft prekopiran X puta, pa mi i dosadilo :) nekako baš dosadi posle izvesnog vremena. Al' uopšte se nisam zezala.

Ne volim preterano izdefinisane odnose. To jest, nije da ne volim, nego mi nekako bljutavo. Da li švaleri ne mogu biti prijatelji? Da li prijatelji ne mogu da se povataju, ko je drug, ko je prijatelj, ko je komšija i koja je funkcija komšije, ima li komšija sa beneficijama neko posebno ime, koja je ta što vam se ne sviđa i odbili biste je na jednu noć? Ja takvu ne znam. Dobro, osim ako ima 150 kila i/ili isto toliko godina. Nećete sa svakom u vezu, ali sa svakom biste trošili energiju (effort, to je na eng. baš mi trebalo davno za prevod, ali sada sam saznala, neko ubacio u Wikipediyu), i da - zašto nećete sa svakom u vezu?

Momenat kada se zaljubite (ako se zaljubite) valjda ostaje za kasnije, bar kod (bar-kod :) ) većine, u datom trenutku je bitno da nije baš teška štuka i da je lepa. Lepa, lepuškasta, ili da nije toliko ružna da vas njena pojava blamira (ako ste baš očajni). Onda možete da je pokažete drugarima, da je šetate i da sve moguće šablone i šablončiće isprobate na njoj, uključujući i da vidite da li se plaši na ringišpilu, šta jede kad joj je dosadno i koliko dece planira da ima..... kad dođe vreme možda je odvedete kod svojih, ipak su oni nekako, naoko, najmanje probirljivi..... e sad, zaljubljivanje ili navika... mrtva trka.

Naravno, ne zanemarimo jed(i)nu dobru stranu veze - redovan seks, kao triger skoro svake u novije vreme...
Dok vreme ne uradi svoje, pa možda stvarno bacite u drugi plan tu strahovitu potrebu da sa masturbacije pređete na nešto malo živahnije (bolje i to nego da praznite frižider noću, ye li?)

Da li žene seks doživljavaju kao moranje, mučenje, šta beše pitanje? Zaboga, ne :lol: ali im kanda nije toliko bitan u životu, ili imaju druge načine da se prazne i izbegnu očaj. Neki su već navedeni. Seks ženi navlači određene odgovornosti (potencijalne i već prisutne) + što nikako ne bih volela da se sad ovde pretvaramo te da pričamo koliko je ONA slobodna da se prcne s kim stigne, na svakom ćošku, na stranu sva glupost i nepromišljenost koja iz toga proizilazi, tek - glas drolje nijednoj ne odgovara..... a niste nemi, čuje se kako, šta pričate, mislili to ili ne, čuje se ko je i šta je za prosečnog Srbu devojka koja je bila sa dvojicom za koju zna..... a nije mu sestra..... čak i ako je majka isto stoji :lol: užas.....

Eto, Karlito, možda ti tražiš drugara u ženi danas, sada, i opet se vraćamo na onaj jaz znaš..... ono..... što ti sada tražiš možda ja sada tražim, ali smo se eto poremetili u datumima. Dok vi shvatite da seks nije smisao života (osim kada govorimo o reprodukciji gde može i ne mora biti) mi ostarimo, poružnimo i sav život iščezne iz nas, a ono malo šarma što je ostalo koristimo u retkim trenucima kada ostajemo same i slobodne da šarmiramo samu sebe.....
 

Back
Top