A sta ce uraditi SRS ako Kostunica bude insistirao na mestu premijera?

E voleo bih da vidim taj s-e-x između Mlohavog(furundžije) i Grobarčine(Ložača) oko premijerskog mesta..................Da vidi srs šta znači dss-ovo ka.r.anj.e............................
Ко је већа будала? Будала или онај који иде за њом?

П.С.
До пре неког времена Тадића је возао Коштуница и ДСС, сада га возају ЕУ (ови подуже већ), Динкић, Чанак, Вук...
 
Ко је већа будала? Будала или онај који иде за њом?

П.С.
До пре неког времена Тадића је возао Коштуница и ДСС, сада га возају ЕУ (ови подуже већ), Динкић, Чанак, Вук...

To je kljucno pitanje... Shto se Tome tiche Bolje mu je da mu da premijersko mesto a da on pokupi sve moguce fotelje... Lako ce posle i tu jednu. Sto se Kostunice tice ... Bolje mu je da uzme tu jednu. Sto se Dss-a tice... Bolje mu je da uzme koliko moze ovih ostalih ... Videcemo vrlo brzo shta je kome primarno ovo je samo moje mishljenje
 
E voleo bih da vidim taj s-e-x između Mlohavog(furundžije) i Grobarčine(Ložača) oko premijerskog mesta..................Da vidi srs šta znači dss-ovo ka.r.anj.e............................

Ја добих опомену што сам написао да је Кораћ "ВЛАЖНИ" - а ти видим можеш да мажеш својим фекалијама свакога без опомене........

Иначе, тема:
... у интервјуу датом Вечерњим новостима под насловом
Kosovo temelj nove vlade

P. V. - D. V., 22.03.2008 18:40:10





премијер је одговорио и на оваква питања


NIJE MI VAŽNA FUNKCIJA
* JESTE li lično spremni da opet budete predsednik Vlade?
- Tri puta sam preuzimao odgovornost, jednom kao predsednik države i dva puta kao predsednik Vlade. Dva puta sam dobrovoljno silazio sa vlasti. Dakle, reč je o principu da preuzimam odgovornost ako mogu da ostvarujem politiku koja je u interesu zemlje i građana. U svakom slučaju, odbranom Kosova se bavim svih ovih godina, i to ne samo institucionalno sa pozicije predsednika Vlade. Sa argumentima kojima raspolažemo i sa uverenjem da je to najjače oružje koje Srbija ima, tu borbu ću nastaviti i dalje, bez obzira u kojoj ulozi se budem nalazio.

BRZINA
* USPEVATE li da, u međuvremenu, držite Vladu na okupu?
- Zakon je rešio kako radi tehnička vlada. Za zemlju je važno da što pre dobije novu vladu.

”BONDSTIL” JE U PITANJU
* BIVŠI koalicioni partneri osporavaju i energetski sporazum sa Rusijom...
- Nažalost, oni osporavaju i koncesiju o izgradnji autoputa i energetski sporazum. Oni, dakle, s jedne strane, dovode u pitanje sporazume koji obezbeđuju državi ekonomski razvoj i dugoročnu energetsku stabilnost, a sa druge strane, niko od njih ne dovodi u pitanje jednu drugu investiciju - bazu "Bondstil" na Kosovu. Ta investicija vredna više od 450 miliona dolara predstavlja temelj stvaranja prve NATO države na svetu. To je neverovatno - prva investicija im je nepovoljna, a ovu drugu niko od njih ne sme ni da pomene.

*************************************

Овакви одговори Војислава Коштунице јасно показују да је ова тема потпуно бесмислена.
 
Ја добих опомену што сам написао да је Кораћ "ВЛАЖНИ" - а ти видим можеш да мажеш својим фекалијама свакога без опомене........

Je.bi.ga ja to video od tebe pa ko velim ajde i ja malo......................Ima jedna razlika a to je da si ti IMENOM naveo nekoga koga si pljuvao a ja nisam.........Savet: koristi nadimke za političare koje želiš da napušavaš.................:rotf::rotf::rotf:
 
Evo sta je izjavio Genadij Zjuganov (predsednik komunisticke partije Rusije),posle izbora Kostunice za predsednika SRJ,mozda to ne znaci nista ,a mozda i znaci.

"Rusija mora da podrži Koštunicu, jer je on garant našeg opstanka na Balkanu i nasih geopolitickih interesa u Evropi. Ako Koštunica bude poražen, Srbija će vrlo brzo ući u EU i NATO, a to mi moramo spreciti, jer to nije u nasem interesu"
 
Evo sta je izjavio Genadij Zjuganov (predsednik komunisticke partije Rusije),posle izbora Kostunice za predsednika SRJ,mozda to ne znaci nista ,a mozda i znaci.

"Rusija mora da podrži Koštunicu, jer je on garant našeg opstanka na Balkanu i nasih geopolitickih interesa u Evropi. Ako Koštunica bude poražen, Srbija će vrlo brzo ući u EU i NATO, a to mi moramo spreciti, jer to nije u nasem interesu"

E dobro si to rekao................Odavde se jasno vidi da i Rusi kao i Ameri gledaju samo svoje interese................Pošto Rusi nisu uspeli nigde u Evropi da sprovedu svoje interese Srbija im je došla kao kec na deset....Što bi rekao naš narod: Legla im (Rusima) Srbija ko budali šamar!................Je.b.e se njim (Rusima) za srpski narod dokle god oni (Rusi) vide svoju korist..................
 
E dobro si to rekao................Odavde se jasno vidi da i Rusi kao i Ameri gledaju samo svoje interese................Pošto Rusi nisu uspeli nigde u Evropi da sprovedu svoje interese Srbija im je došla kao kec na deset....Što bi rekao naš narod: Legla im (Rusima) Srbija ko budali šamar!................Je.b.e se njim (Rusima) za srpski narod dokle god oni (Rusi) vide svoju korist..................

Оно што људи који уместо мозга имају сламу у глави не схватају то је да одреде ШТА ЈЕ ИНТЕРЕС ДРЖАВЕ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА???????????????? Само је то питање коме треба наћи одговор.

А не да домаћи јаничари нама Србима доказују да ли нас Руси ВОЛЕ или НЕ ВОЛЕ.

Свакако да сви гледају СВОЈ ИНТЕРЕС, па тако треба и ми да гледамо свој интерес А НЕ ИНТЕРЕС МАРИОНЕТА, СТРАНИХ ПЛАЋЕНИКА И СЛУЖБЕНИКА СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ који су на жалост и држављани Србије прогурани на високе функције власти.
 
Оно што људи који уместо мозга имају сламу у глави не схватају то је да одреде ШТА ЈЕ ИНТЕРЕС ДРЖАВЕ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА???????????????? Само је то питање коме треба наћи одговор.

А не да домаћи јаничари нама Србима доказују да ли нас Руси ВОЛЕ или НЕ ВОЛЕ.

Свакако да сви гледају СВОЈ ИНТЕРЕС, па тако треба и ми да гледамо свој интерес А НЕ ИНТЕРЕС МАРИОНЕТА, СТРАНИХ ПЛАЋЕНИКА И СЛУЖБЕНИКА СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ који су на жалост и држављани Србије прогурани на високе функције власти.

A šta si ti sad rekao genije što mi nismo rekli?!?!?!

Otkrivaš toplu vodu..................Fašizam na delu eremita, kad prozivaš i kvalifikuješ one koji ne misle kao ti, raznim nazivima..................Možda si ti izdajnik koji hoće da proda Srbiju Rusima radi sopstvenih interesa....................To je protivno ustavu Srbije.............Smiri se malo na Krstarici nema lekova pa može da ti pozli pa šta ćemo mi onda bez tebe i tvojih zavera,stranih plaćenika,domaćih izdajnika,petokolonaša,janičara itd....:rotf::rotf::rotf:
 
A šta si ti sad rekao genije što mi nismo rekli?!?!?!

Otkrivaš toplu vodu..................Fašizam na delu eremita, kad prozivaš i kvalifikuješ one koji ne misle kao ti, raznim nazivima..................Možda si ti izdajnik koji hoće da proda Srbiju Rusima radi sopstvenih interesa....................To je protivno ustavu Srbije.............Smiri se malo na Krstarici nema lekova pa može da ti pozli pa šta ćemo mi onda bez tebe i tvojih zavera,stranih plaćenika,domaćih izdajnika,petokolonaša,janičara itd....:rotf::rotf::rotf:

Бар би могао да удариш један delete на историјске читанке злочинца Броза и да промениш вокабулар из 1945.године - прошло је свега 6,3 деценије...:lol::lol::lol:

Лично веома волим Русе јер их препознајем као блиске у верском, националном и историјском заједничком ПОРЕКЛУ али то не значи да би ИКАДА "продао" интересе Србије.

Премијер кога подржавам прокламује неутралност државе Србије и ја такву политику подржавам.


А наши паланачки јЕвропејци се са својим слугерањским и увлакачким и поданичким потезима декларишу као ликови који имају генетски проблем, што рече један посланик у Парламенту Србије :"... као да су вас, бре, правили пијани Турци"..........
 
u novoj vladi Stranke Ruskih Sluzbi i Drustva Sovjetskih Sluzbi ce po svoj prilici Kostunica biti opet premijer , a radikali iako sada mrsomude o tome kako treba da premijera daje najjaca stranka i kako oni nisu popustljivi kao DS, ce na kraju pristati i opet ce onu staru imbecilnu parolu izbaciti kako to sve rade "zbog Srbije "


...tako nesto,
i opet bi radikali po ko zna koji put bili s pravom sumnjiceni za unovcavanje da ne kazem prodaju izbora,
prepustajuci po ko zna koji put vlast drugima a pre toga pobedivsi na izborima.
Najsveziji primer je u najmanju ruku cudan ishod proslih predsednickih izbora.
 
Бар би могао да удариш један delete на историјске читанке злочинца Броза и да промениш вокабулар из 1945.године - прошло је свега 6,3 деценије...:lol::lol::lol:

Лично веома волим Русе јер их препознајем као блиске у верском, националном и историјском заједничком ПОРЕКЛУ али то не значи да би ИКАДА "продао" интересе Србије.

Премијер кога подржавам прокламује неутралност државе Србије и ја такву политику подржавам.


А наши паланачки јЕвропејци се са својим слугерањским и увлакачким и поданичким потезима декларишу као ликови који имају генетски проблем, што рече један посланик у Парламенту Србије :"... као да су вас, бре, правили пијани Турци"..........

E vidiš ja volim samo Srbiju......Ni amere ni ruse.....................Tu se mi razlikujemo..........Ja bih najradije voleo da uđemo u EU i da nas niko ne dira.............A to što pominješ premijera koji se zalaže za neutralnost pa kako je to moguće kada samo sa Rusima šuruje....................Jel to neutralnost...................Slab ti vid...........Uzimaj malo više šargarepe,to je dobro za vid,ima vitamina A...............
 
Lepo pitanjce..ali odgovora nema.
Sta je ili sta su intersi srpske drzave i srpskog naroda??
Srpske drzave ne znam,ali sta je interes naroda..pokusacu kroz licni stav da
obrazlozim..necu da vrsim projekciju sopstvenih misli(to pokusava pustinjak) vec onako,nadam se,realno.
Zar je mnogo ako neko trazi da mu se omoguci pravo na rad i zaradu,cime bi sebi i svojoj
porodici podigao standard,omogucio letovanje,kupovinu automobila(ne mora novog)..
lisio porodicu stresa i egzistencijalnog strahovanja? Mnogo li je?? Po mnogima sa ovog Foruma izgleda da jeste..Srbija ima vaznijih ciljeva..nije vazno sto narod gladuje vazni su
drzavni interesi!!!!Tragicno je sto se bas tim izgladnelim delom populacije trguje da ne kazem
spekulise..isto mu je to.Nakupci(politicke partije) vesto trguju tim procentima stvarajuci sebi lagodan i opusten zivot,bacajuci nama maglu pomesanu sa prasinom u oci u vidu visih drzavnih ciljeva.Visi drzavni ciljevi..mislim da je to trajanje mandata..niko ne moze da me ubedi u suprotno..boli tog,kako ga vi zovete.mlohavog i za Srbe i za drzavu..legalizam
zakon,ustav..iza svega ce da se sakrije samo da ostane i postane Patrijarh..a mi se ovde glodjemo kao izgladneli kojoti..
Nema ova vlast ni viziju ni stvarnost..ubili su je..
 
u novoj vladi Stranke Ruskih Sluzbi i Drustva Sovjetskih Sluzbi ce po svoj prilici Kostunica biti opet premijer , a radikali iako sada mrsomude o tome kako treba da premijera daje najjaca stranka i kako oni nisu popustljivi kao DS, ce na kraju pristati i opet ce onu staru imbecilnu parolu izbaciti kako to sve rade "zbog Srbije "

...ihhhh :lol: sto ne stavi znake navodnika pod taj post ? To sto si sad rekao rekoshe Chanak i Zoran Zivkovic pre neki dan na studiju B ... Mada ...:roll: "...Veliki umovi slicno misle..."
 
Премијер кога подржавам прокламује неутралност државе Србије и ја такву политику подржавам.[/SIZE]

А наши паланачки јЕвропејци се са својим слугерањским и увлакачким и поданичким потезима декларишу као ликови који имају генетски проблем, што рече један посланик у Парламенту Србије :"... као да су вас, бре, правили пијани Турци"..........

Za razliku od ovih palanačkih rusofila koji se zalažu za gubitak državne samostalnosti Srbije, proklamujući ideju o Srbiji kao ruskoj provinciji, a tu ideju očigledno zdušno podržava premijer, koga ti podržavaš, a za koga naivno misliš da se zalaže za neutralnost države Srbije.:roll: Dirljiva je tvoja odanost liku i delu.....:D
 

Back
Top