DS prica samo o tudjim gresima a sta je sa njenim?

nesko101

Elita
Poruka
18.162
Srbija je pokrenula tužbu pred Međunarodnim sudom pravde (MSP) nadležnim za sporove među državama i to protiv nekoliko zemalja NATO članica ove vojne alijanse koje priznaju njegovu nadležnost.

Nažalost, taj postupak nije ušao u fazu suđenja, jer je vlast "Demokratske opozicije Srbije" povukla tužbu u okviru "pravnog manevra" kako bi u sporu sa BiH ojačala tvrdnju o nenadležnosti MSP, ukazujući da SRJ u to vreme nije bila članica UN.

"Pokazalo se da je to bila pogrešna odluka, tužba BiH za agresiju i genocid nije odbačena, a naša država je izgubila mogućnost da u postupku pred MSP dokaže agresiju NATO", e zato mi vise nemamo sanse da naplatimo zlo koje su nam nanele NATO clanice i to sve zbog.....zna se.
 
pa ja tvrdim da su oni neodgovorni pajaci lopovskih manira ali dzaba,takve stvari se ovde odmah demokratski sankcionisu....povukli su i tuzbu protiv Hrvatske pa sad cekamo kako ce proci njihova tuzba protiv nas....volovi su prvoklasni..a i nas napravise istima....kakva crna tuzba protiv natoa....jedina poslovica koju pajaci izgleda znaju je bas :ne ujedaj ruku koja te hrani!!:D...problem za nas je sto ta ruka hrani samo njih a nas shamara...kad cemo vise da oteramo tu bagru??!!!?
 
ma koji ste ih to vi oterali...zar si slep pored ociju...razvalise nam drzavu a vi ih branite..ja sam za radikale zato sto se ne gloze medjusobno,imaju7 neki program,imaju patriote medju sobom(iako se "vi" sprdate sa time)...necu valjda za nesposbne protuve na vlasti da budem koji ovako usrase drzavu?ako se i radikali pokazu ko ovi(a tako lose ne mogu nikako) i njih cu da pljunem i oteram u ....sta me bre briga za bilo kog samozvanog "malog boga"??!!1imam jednu zemlju a koliko vidim lopova ,politikanata i sitnih sicardzija ima pun q.......i ja sam za to da se svi takvi oteraju...ama bas svi...a ovi prevrsise svaku meru!!i u gluposti,i u alavosti,lopovluku.....................................dokle bre!!?a vi bi ,"prepametna inteligenciJo" ,mogli malo da procitate i Arcibalda Rajsa cisto da malo naslutite koliko niste nista novo u ovoj zemlji a svakako nista sto valja za istu...
 
ovi su bar vratili pare od stednje gradjanima sto sps nikad ne bi uradio iako ih je on i oteo.mada sto se tice lazi i prljave igre tu su demokrate daleko nadmasile ove predhodne. srbiji treba nova krv ,ovi se samo smenjuju a narod ko muva bez glave.i prodadose ovi poljoprivrednu zemlju nekolicini pojedinaca od kojih je samo jedan srbin.e to je mozda i najveci razlog sto ih ne podrzavam
 
ma koji ste ih to vi oterali...zar si slep pored ociju...razvalise nam drzavu a vi ih branite..ja sam za radikale zato sto se ne gloze medjusobno,imaju7 neki program,imaju patriote medju sobom(iako se "vi" sprdate sa time)...necu valjda za nesposbne protuve na vlasti da budem koji ovako usrase drzavu?ako se i radikali pokazu ko ovi(a tako lose ne mogu nikako) i njih cu da pljunem i oteram u ....sta me bre briga za bilo kog samozvanog "malog boga"??!!1imam jednu zemlju a koliko vidim lopova ,politikanata i sitnih sicardzija ima pun q.......i ja sam za to da se svi takvi oteraju...ama bas svi...a ovi prevrsise svaku meru!!i u gluposti,i u alavosti,lopovluku.....................................dokle bre!!?a vi bi ,"prepametna inteligenciJo" ,mogli malo da procitate i Arcibalda Rajsa cisto da malo naslutite koliko niste nista novo u ovoj zemlji a svakako nista sto valja za istu...

Sto posto si u pravu nesmemo dozvoliti male bogove da dugo vladaju kao sto je bio Tito,Slobo,a sad Tadic.Sto krace mali bogovi vladaju bolje je za Srbiju.Radikali su sad najbolji da spickaju mafiju a od mafije mora prvo da se krene.
 
Avioni, kamioni, milioni... odakle bre?

djilaspz5.jpg
 

Back
Top