КО ЋЕ ПОБЕДИТИ: 3.РИМ или 4.РАЈХ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
На десетине тема на овом пдф сумануто и без икакве тријаже промовишу јамериканско-јевропске идеје испредајући потпуно сомнабулне и на неистини изаткане бајке чија се права слика завршава у изреци да су то све "трице и кучине". У исто време а и све време напади на Русе и Русију сваки дан добијају неку нову Мамонову димензију.

Ипак Руси гигантским корацима грабе напред, у славу, у успех, у напредак, у победу. Нама Србима је остало само да се уздамо у њих као у ТРЕЋИ РИМ - јер, како предање каже ЧЕТВРТОГ ВИШЕ БИТИ НЕЋЕ.




На 300,000 квадр. метара на обали Волге преко од Нижњен Новгорода Руси ће да изграде потпуно нови метрополис од 500,000 становника, "Глоб Таун" за 110 милијарди долара. Унајмили су Италијанског архитекту за посао. Иначе град треба да буде под снегом осам месеци у години има хотеле и све остало а грађен по узору на Менхетн...
Manhattan on the Volga




http://www.nnov.ru/news/?nId=43601



 
Па они нас просто "гурају" у ту Европску унију која нам добра донети неће. Нећемо ући све док не будемо довољно понижени и осрамоћени.

Оно што сам тачно приметила је да неко намерно хоће да "поквари односе" између Србије и Русије, почевши од оног новинара (што је лични став новинара, а не званичне Русије), преко гасовода што нису хтели да ратификују уговор, па до обичног "блаћења Русије" као земље пијанаца, лудака, несрећника, сиромашних....итд....:lol:

А Европа је пуна хомосексуалаца и тамо ће нам сигурно бити боље...

Ова слика што си поставио је ФАНТАЗИЈА права, ја сад имам не "Arizona Dream" већ "Новгород Дрим" ;)
 
Ponavljma jedina zemlja usvetu kojoj je u interesu jaka Srbija je Rusija ,ostalo mozemo samo da se zanosimo bajkama o evropskim vrednostima.

Тачно тако, слажем се. Прича о "ЈАКОЈ СРБИЈИ" је таква манипулација са чињеницама и замка за све наивне. Прво ми ћемо бити оштећени приликом уласка у ЕУ, Србија ће ући као неки ПРИЛЕПАК у ЕУ, она ће бити знатно ослабљена, а знак је питања да ли ће уопште ући обзиром на оно писмо Виљему.
Аутономаши ће тражити своја ЕВРОПСКА ПРАВА, већ спомињу неку ЕВРОПСКУ ВОЈВОДИНУ. Тако да од јаке Србије у ЕУ нема ништа, то ће бити јалова и крњава Србија коју ће други максимално да искористе за своје циљеве јер ће имати потпуну контролу и доминацију над свим њеним економским ресурсима (фабрике, земљиште, извори итд...)

Русија је једина шанса да се у оваквом тренутку Србија спасе!
 
На десетине тема на овом пдф сумануто и без икакве тријаже промовишу јамериканско-јевропске идеје испредајући потпуно сомнабулне и на неистини изаткане бајке чија се права слика завршава у изреци да су то све "трице и кучине".

Na ovom forumu se konstantno siri mrznja prema celim narodima kao i stalni pozivi na linc ljudi koji drugacije misle. Drugim recima, siri se fasizam koji je tolerisan.
 
ajoj pa preskočili smo broj stanovnika tog ...kako kaže eremita "metropolisa" 500 000

jao pa Zagreb ima skoro duplo više:lol::lol:

znači li to mitke da je Zagreb po tvome "Megalometropolis"!?!?!:lol:


neznam koji izraz bi koristio tek za New York onda....


e to ti je to kad čovek pretera:mrgreen:


Ти наравно ниси уопште прочитао текст са датог линка и зато тако и лупеташ и не схваташ величину овог подухвата...

Уосталом ја сам те више пута молио да ми се не обраћаш из разлога што су за мене 'рвати апсолутно непостојећи ликови, потпуни луфт, празан простор, зато још једном буди љубазан па ме заобиђи...
 
Ипак Руси гигантским корацима грабе напред, у славу, у успех, у напредак, у победу. Нама Србима је остало само да се уздамо у њих као у ТРЕЋИ РИМ - јер, како предање каже ЧЕТВРТОГ ВИШЕ БИТИ Н
Manhattan on the Volga

"Manhattan on the Volga"?? Čudno. Zašto baš Manhattan? :D

Zamisli da se u Srbiji gradi Manhattan on the Morava? Ti bi ih prvi nagrdio zbog imena.:D:D
 

Back
Top