Sta vam se najvise svidja kod ''nas'' ?

Sve djuture one gledaju... sabiraju oduzimaju... nekad slede osecanja, nekad razum, nekad samo prostu zelju... E sad u kom trenutku i kakvu su ih zatekao je drugo pitanje... I naravno da imaju problem da ti iskreno odgovore na tvoje pitanje pogotovo u javnosti... Al neke vole proste i primitivne, a neke ne...
 
Dragi juniore, sa'cu da ti kazem, a vidim da nisam prva koja ovde otkriva duboko skrivanu zensku tajnu -svaka normalna zena prvo gleda organ.
Zato preporucujem pantalone koje su "budzene" na doticnom mestu, sto se postize stavljanjem umetka u donji ves. Savetujem izbegavanje bokserica zbog sirokih nogavica jer postoji opasnost ispadanja umetka (sto bi te demaskiralo i rezultiralo gubitkom interesovanja zenskinja za tebe), bolje je nositi nesto uz nogu....Sve ostalo je drugorazrednog znacaja (misici, narav...)

A sad to Derer: kad covek nesto ne moze da ima za dzabe, onda proba to da kupi... U tom smislu si u pravu.
Ali, svaki bi mogao PRVO da proba sa primenom gornjeg saveta, pa ako slucajno ne upali, onda da pokusa sa novacanikom...
 
Uh,sto ja volim siroka ramena....ne mora cak ni da bude nesto(kao sto ovaj moj nije) al zato ima ramena za 10ku. Nije na odmet i da je visok- iako sam ja niska(165). Eto,pa i nisam znaci trazila mnogo. Pih, gde mi je bila ova pamet a one godine?:)
ooo i ja,da utonem u zagrljaj

i svidja mi se muska jednostavnost cesto,ne lupa glavu oko gluposti ko ja,ili to mnogo dobro krije:)
nego za nesto drugo sam te citirala,nisi bre niska sa 165cm:confused: to je srednja visina
 
ooo i ja,da utonem u zagrljaj

i svidja mi se muska jednostavnost cesto,ne lupa glavu oko gluposti ko ja,ili to mnogo dobro krije:)
nego za nesto drugo sam te citirala,nisi bre niska sa 165cm:confused: to je srednja visina

Zeno slatka,to je nekad bila srednja visina dok nisu dosle ove mutirane generacije (87 i mladje). A kad stanem pored ruznije polovine(u narodu poznatijeg kao "muz") visokog 185 cm, dodjem bas niska. Al zbog ramena mu je sve oprosteno . I u pravu si za jednostavnost. Mentalne igre me iscrpljuju. A tek one fore, kad ga pitas nesto a on ti kao smekerski odgovori "cik pogodi"?:wink:, "sta ti mislis"?:wink: itd.... Ama covece, flert je postao naucna disciplina. Al ajde, ovo je neke druga tema...
 
oooo zoro, iznenadi me pošteno.
šta kažeš da ti i ja osnujemo sestrinske časopise.
tvoj može da bude za dečake
moj za devojčice
posle kad postignemo zapaženi uspeh mogle bismo da se udružimo i napišemo scenario za jednu malu, ali odabranu seriju (oko 150 epizoda, ništa preterano)
m? šta kažeš?


e hani, ja sebe smatram visokom a imam 167.
naravoučenije: 2 cm čine razliku.
 

Back
Top