Da li ljudi misle da ste u vezi sa najboljim ortakom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
83
Moj naj naj naj ortak i ja se super druzimo, i stalno vblejimo zajedno, a kad se vidimo prste izljibimo se ( u obraz) ko da se nismo videli 100 gog.... Svi zivi iz skole nas pitaju da li smo zajedno, a meni to nikad ne bi palo na pamet, pre svega jer mi se ne svidja, a drugo jer ima vec 4 devojke :)......................... Da li ste imali nekad takav problem? Ako jeste kako ste ga resili?
Ja sam resila tako sto se normalno kao i za sve ostalo nisam obazirala na ta srana: ,,Jeste se vas dvoje smuvali" i sad je sve super
 
u ovom svetu to je ejdna cinjenica koja me najvise nervira!imala sam bas dobrog druga na exkurziji kupi mi srce za najbolji drugaricu itd TADA SU SVIMA ISPALE OCI I POCELI SU DA NAS ZEZAJU,ponekad smo sedeli zajedno u klupi ovako bezveze pricali ponekad se zagrlili a oni nas pitaju jer ste se smuvali!
pobogu zar ne smews imati druga
a najjace od svega je to sto mi se najozbiljnije nije svidjao
 
haha,dobar fazon.
naravno da mi se to deshava,poshto sam stalno sa naj drugom - izlazimo sami,glupiramo se,grilimo...
on mi je kao rodjeni brat.
nikad nisam upoznala mushku osobu koju toliko volim na taj nachin.
e,sad,stvar je u tome shto je on prilichno privlachan i zgodan,pa se mnoge curice pale na njega (on inache ima curu vecj 9 mjeseci,moju drugaricu) pa sam svashta chula - kako smo zajedno i slichno...
chak sam chula priche i da su nas vidjeli kako se ljubimo i tako to ...
a to nema veze sa istinom... ((:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top