Za Milojka...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Dobro de, nemoj da se ljutis, nego ih je u turistickim agencijama g.Zivka pohvalila, svakako sajt je iovako dostupan svima na netu- samo sam htela da kazem da ga imaju (za zainteresovane) a ide leto, a njihovi aranzmani su vec sada u pretprodaji, pa ko hoce mislim sada moze jeftinije da prodje i bira mesto.Korektni su i nikada nisu nikog varali...Ja to iz najbolje namere!
 
Šećeru i lepotice ! Ne ljuti se Milojko nikad i ni na koga. A posebno se ne ljutim na devojke ! 8)
Nego, nekako, nije ovo forum za male oglase, pa sam zato zaključao, ali ne i obrisao ! Što već govori nešto, zar ne ?
Ljubi te Milojko. :D
 
Ne mogu a da se ne umesam. Nije reklama, samo iskrena preporuka.
Stvarno su odlicni. Priznacu, vec sam uplatila (jos krajem januara) Tasos, koji je tek od ove godine u ponudi. A da se zna, mesta ima sve manje. Toliko su korektni da smo moj suprug i ja zeleli sobu sa pogledom na more i posto nije bilo ni jedne slobodne dvokrevetne sobe u tom hotelu u tom periodu, oni su nam dali trokrevetnu po ceni dvokrevetne. Mogli su jednostavno da kazu da je sve vec rezervisano.
Za svaku su pohvalu, a aranzmani su vec skoro rasprodati. Zato, pozurite!
 
E pa g. Zivka nadam se da cete se lepo provesti na Tasosu.Ja sam bila proslog leta, doduse samo 3-4 dana ali sam se odusevila nekim plazama i zelenilom.Ima puno uvala sa sitnim belim peskom i kristalno cistim morem, ostrvo je obasuto cetinarima, a na jugu ostrva ima nekoliko mestasaca za dobar provod (Potos, Limenarija...)Mesto Limenas je slatko malo turisticko mestasce, sa lepim centrom.Poznat je med sa Tasosa, a mi smo kupili i mlade orahe koji se prodaju u medu - specijalitet.Vredi izrentati auto i obici ostrvo - moj predlog je pauza u mestu Panagia, za rucak u grckoj taverni - to je zivopisno seoce u brdu, a posle kupanje na poznatoj plazi Hrisi Amudia. Takodje vredi obici i jedan manastir na istocnoj obali ostrva, oko mesta Alikes, koji je na samoj strmoj litici oko 150 m iznad mora.
Milojko, greetings from Greece!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top