Foliranje:I mene su stavili na listu izdajnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=35049
Kad vam u Srbiji lepe etikete izdajnika, nesposobnjakovića ili špijuna, ne treba puno bežati. Za ovih dvadesetak godina koliko sam bila u Srpskoj radikalnoj stranci lepili su ih svima, pa sam sada i ja na redu. Ne osećam nikakvu slabost zbog toga, već naprotiv, odlučila sam da s ljudima koji su me sve vreme podržavali i s onima koji su se u međuvremenu javili nastavim dalje, kaže za „Blic nedelje“ Maja Gojković, gradonačelonica Novog Sada i doskorašnji član SRS.
znaci strasno,zena koja je isla da "oslobadja" vukovar sa tek kao otkriva da joj je doslo iz dupeta u vugla a kada su svi bili izdajnici cutala je,jos se secam savezne skupstine kada je bila podpredsenik i oponasala vojodu od muda sa mačevima drskim ponasanjem:rolleyes:
 
zaspaliyk7.jpg


Mirno spavaj Srbijo...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ma,sta ce ta Maja Gojkovic da kaze?!Poznajem joj muza koji je konstantno saradjivao sa novosadskim podzemljem!Nema danas cistih ljudi na bilo kakvim funkcijama!Pitanje je ko kako vesto sakriva stvari! :rolleyes:

А против кога је Маја удата?Мислим,у НС се прича да је неудата или нисам обавештен......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top