Vode li nashi politichari o ovome racuna, katastrofa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zorankyu

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
174
Imam vikendicu u Belegisu opstina Stara Pazova. Skoro svakodnevno sam svedok kako lokalno stanovnistvo djubri svoje njive, psenicu i kukuruz, sadrzajem septickih jama. Cisterne sa fekalijama iz septickih jama se prazne u njive sa psenicom i kukuruzom. S obzirom da sam u vikend naselju, imam pogled prema Fruskoj Gori, a samim tim i prema nasem "plodnom Sremu", zatekao sam pocinioce, pretio inspekcijom ali od toga nema vajde. Zvao sam Opstinu Stara Pazova, inspektora, a on mi rece da podnesem privatnu tuzbu protiv pocinioca. Obavestio sam Republicko ministarstvo za zastitu zivotne sredine, Republicku inspekciju , Pokrajinsku i sve sto se moglo zvati ali za dz.

Upozoravao sam sve te ljude da ta ista psenica moze zavrsiti na njihovom stolu, ali svi kazu da su bespomopcni i da nemaju ovlascenja da reaguju. U Opstini Stara Pazova se niko vise ne javlja na telefon. Alarmirao sam i mestane ali oni kazu da se tu nista ne moze, da jedino mogu da se tuku sa njima, i ranije su alarmirali vlasti ali niko ne reaguje. Vlasnici parcela ne reaguju, ocigledno su u dosluhu kako bi povecali prinos.

Nas ne treba niko da unistava, mi to sami radimo!!!

Pa ljudi prijatna vam pogacha i slavski kolach.

Zao mi sto nisam uslikao i traktoristu, dok sam otisao za foto aparat, posle svadje i ubedjivanja da to ne valja on pocheo da bezi, doduse vratio sam se sa Nemackim ovcarom.
 

Prilozi

  • tako se djubre nase njive.jpg
    tako se djubre nase njive.jpg
    32,9 KB · Pregleda: 24
Ма да ли се овај постављач теме зоран зеза..... није ми јасно, зато што ипак знам да је просипање људских фекалија на отвореном ВЕОМА ОПАСНО ПО ЉУДСКО ЗДРАВЉЕ (ваздух, вода, зунзаре, итд.) МОГУЋЕ СУ ЗАРАЗЕ и ЕПИДЕМИЈЕ а и сами усеви СУ ТОТАЛНО ЗАТРОВАНИ ...
 
Јаој.......... страшно, речи немам....... ма мора да има неко ко је стварно надлежан...

Zvao sam nadlezne, sanitarnu inspekciju u Staroj Pazovi, ali kazu da ja licno tuzim pocinioca. Raspitam se kod advokata, on kaze da podnesem krivicnu prijavu protiv nadlezne inspekcije, opet zovem a niko nece da se javi na fon.

Ljudi, ja to gledam sa prozora, to su kolicine, ovo je strasno, ja vise necu da jedem hleb, ovo zemljiste je svo u zakupu, prema tome mogucnost da se otrujemo je samo lutrija.
 
Zvao sam nadlezne, sanitarnu inspekciju u Staroj Pazovi, ali kazu da ja licno tuzim pocinioca. Raspitam se kod advokata, on kaze da podnesem krivicnu prijavu protiv nadlezne inspekcije, opet zovem a niko nece da se javi na fon.

Ljudi, ja to gledam sa prozora, to su kolicine, ovo je strasno, ja vise necu da jedem hleb, ovo zemljiste je svo u zakupu.

Kakvi su nam nadlezni dobro je da i oni nisu otisli do tih njiva da se isprazne :):D:D:D
 
Ko zna...mozda lik nije djubrio fekalijama iz ljudskog organizma
Pa to je selo, a koliko vremena je potrebno da jedno seosko domacinstvo , u prosjeku od 4 chlana, napuni takav rezervoar svojim izmetom?
Pa da su slonovi trebalo bi vremena

Izgleda da nisi u toku. Vojvodina ima problema sa kanalizacionim sistemom. Uglavnom domacinstva imaju septicke jame. Nije to par kuca u pitanju, nego mnogo vise. Svi prazne septicke jame pomocu namenskih cisterni...pa sad ti vidi. A imas li decu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top