Zasto je pile preslo ulicu....

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Da li se neko seca ove zezancije sa BBS sistema poput starog Sezama. Bilo bi interesantno da je isprobamo i ovde...

Nasao sam link sa nekim odgovorima:
http://www.vicevi.co.yu/tekstovi/pile.shtml

Evo nekih mojih, a imate li vi neki?

Zasto je pile preslo ulicu?

Kostunica, predsednik vlade: "Pile je preslo ulicu?! Nisam obavesten..."

V. Ilic, ministar za kapitalne investicije: "Je*em li ga, sta me pitas za je*eno pile, je*i ga!"

J.B. Tito "Drugovi i drugarice pilici, nadam se da ce i ovo pile prijeći ulicu, majku mu, i prenijeti slavu pilica svih nasih naroda i narodnosti, i tjekovine narodnooslobodilacke borbe i van nase lijepe zemlje."

M. Luter King:

Ja imam san...
Imam san da će se jednoga dana svi pilici izdići i da će živeti po pravom principu: "Za nas je ova istina sama po sebi razumljiva: da su svi pilici stvoreni jednaki. "Imam san da ce doci dan kada ce svi bozji pilici, bez obzira da li beli ili crni, jevreji ili pagani, protestanti ili katolici, preci ulicu i reci: O, boze. Najzad smo slobodni.

Itd...

Ajde da vas cujem...
 
FARMACEUT:
Zato sto je tako Bog odlucio, a jedina prava - pravoslavna crkva je svojim kanonima to dozvolila.

MaranAta:
Zato sto su jevreji, muslimani, budisti, protestanti, evandjelisti, jehovini svedoci i ostali satanisti bili na istoj strani ulice.

Lilu:
Preslo je ulicu??? Daj 'vamo moj bič!

Gazdarica:
Ne interesuju me pilici, jer se od njih prave isuvise male kobaje. Javite mi kad magare predje ulicu.

Incognito:
O ovakvim temama je vec bilo reci, pa potrazite malo po forumu.

t.c.

Bozo:
Postovani,
Pile je preslo ulicu zato sto mu je to dozvoljeno pravilnikom foruma. Ukoliko imate primedbe na postupke pileta, obratite se na info-forum(at)krstarica.com

Hvala!

blondi:
Pile moje, pache moje malo...

bundeva:
Ne znam za pile, ali meni jos uvek raste...

Princeza:
Zato sto se s' druge strane ulice nalazi kuca sa velikim zelenim travnatim terenom gde tuce dece te srecne porodice trckara okolo...

Betty:
Ma id' u pershun... Mozete procitati u Politici sledece srede.

DON:
... dolazi prolece... raste korenje...

rastamann:
Preslo ulicu, InDeed...

taja:
City records

Japi:
Aha... vidis, to nisam znao...

Sizif:
Zato sto se probudilo!


dosta je za prvu turu ;)
 
@Inco

applaus.gif


Star Trek fan:

"...Zato sto je otkrilo worp pogon!":)
 

Back
Top