Raskid,a ne znam ni sam sta zelim..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...
 
Pre par minuta sam raskinuo sa devojkom...a nisam nam dao sansu...nisam joj dao sansu da me voli..a zelela je to..i ja to nisam video...Ja sam neopevana budala...
Zao mi je nje..sto je verovala u moje reci,moje proste reci sto dolaze iz srca..Dusa mi je ruzna i placam za to...A ona...snazna je poput uragana..lepa je poput svemira.....i imao sam tu srecu da vidim kako namiguje desnim okom...da je slusam kako se smeje....i sve to izgubio jesam jer sam neopevana Budala...i dalje ne znam sta zelim...i nikada joj nisam rekao...Volim te...nisam izdrzao toliko da joj kazem te carobne reci sto lece dusu i srce raduju...Volim te....Ljubim te....i ja i dalje ne znam sta zelim jer sam neopevana Budala....a njene suze ne mogu da zadrzim...i ne mogu da je zagrlim i da joj kazem...Ljubavi moja,slatkisu moj..Necu te napustiti..Tvoj sam do kraja svog malog zivota..Da je snazno zagrlim i nezno poljubim....i ja sam to izgubio...izgubio,a bilo mi je vise nego lepo...Prelepo...svaki dan je bio nas novi bolji dan...Nas novi bolji dan...


A da je zoves ODMAH da se pomirite?
 
A da je zoves ODMAH da se pomirite?

Ima li smisla da je zovem kada sam je povredio i napustio..???..Kada mi vise neveruje...Neveruje vise mojim recima...ni mojim delima...a znam da joj je Okean suza u srcu sada...a ja sam pobegao od nje..Jaka je i hrabra...Prelepa i nezna...i ako je poklekla sa mnom,znam da ce je proci...i da ce biti srecnija od mene...Jaca je nego sto misli da jeste...
 
Pa ako je toliko volis, trudi se da ispravis greske.. Mada ja ne bih nikada sve oprostila.. Nekada je kasno za kajanje, i kod mene povratka nema.. ali ako su to neke premostive stvari... Budite zajedno!

Problem su moje greske i sto nisam bio fin prema njoj...i kako ona da mi veruje..kad sve sto je zamisljala o meni nije bilo tako..moja dusa je crno bela..i ona nemoze da me prati na tom mom ludom putu...O,zasto ne mogu da je lazem...da kada se osecam lose..da joj kazem da mi Sunce greje dusu,a njene reci srce raduju...barem da znam da lazem...a ne znam...i moja greska je sto sam joj sve govorio...barem da sam stedeo reci..da sam stedeo njeno srce...ovako...sta sada...kako sada da je zovem..jednom mi je oprostila..a kako sada...nisam joj ni rekao..Izvini ljubavi...pogresio sam...Kako????....
 
Nekad preterano *****s....a bolje bi ti bilo da m pomognes kao zena..da znam kako da pomognem devojci koju sanjam na javi...koju crtam svaki dan...iz svog srca..iz secanja..i pre nego sto sam je video..ja sam je izvukao iz beline papira na svetlost dana...video sam je u sebi...pre nego sto sam je sreo...

:mad: Dragane, reshse ti, a ne mi kojima tvoje priche deluju neistinite.
Koja je to devojka?
Jel mozda ona sto radi u pekari u kojoj si pre neki dan umocio djoku u eurokrem buhtlu :x
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top