ABC extreme club Kragujevac

Ma i jesam malkice živčaniji nego inače. A do jaja su mi ovi likovi koji otvaraju teme koje su u startu osuđene na lock ili brisanje. Njega zanima naše mišljenje, nije nego. Hoće na ljetovanje - treba mu naše mišljenje. Hoće da kupi telefon - treba mu naše mišljenje. Hoće da smuva ribu - treba mu naše mišljenje. E pa moje mišljenje je da bi trebao da kupi konopče pa da skrati muke i sebi i čovečanstvu
 
Evo mu jedno ekstremno devojče
guitar-1.jpg
 
ABC? razmazena deca od kojih su neki bogati...sve u svemu: napaljenici...sta je tu ekstremno sta rade? samo mi recite sta??? bacite se sa batobranom sa Y. to je ekstremno. Vozite skejt na kom se lezi 100km/h to je extrem....noobs.

samo pokazujes koliko neznas sta se desava.Izvini ali tako je.Boli me uvo ko je bogat a ko nije vazno je da je drustvo dobro.Razmazeni nisu,barem ja nisam.A ako bi samo probao da vozis ono sto se vozi onda bi video koliko je to zajebano i onda bih te pitao dal su neke stvari extremne.Veruj mi nije bas tako lako voziti na zadnjem tocku i skakati,kad skocis kao da te struja drmne od straha tako ti se ponasa telo.
 
alo dete ovde smo svi malo mnogo stariji od tebe, trebao si da odes na deo za tinejdzere i tamo pises o tome, nas stvarno to ne zanmima i nismo istomisljenici sa tobom, ne ljutimo se na tebe i nemas razloga da odma skaces zato sto se ne slazemo sa tobom.
 
alo dete ovde smo svi malo mnogo stariji od tebe, trebao si da odes na deo za tinejdzere i tamo pises o tome, nas stvarno to ne zanmima i nismo istomisljenici sa tobom, ne ljutimo se na tebe i nemas razloga da odma skaces zato sto se ne slazemo sa tobom.

tako je jaco, maco :D

brekic, i ja podrzavam mirka...razmazena deca... extreme? vise je extreme kombi sto Dziga i ja radimo nego vi :D hehehehhee :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 
brate, sto si pitao bilo sta ako ne zelis da cujes iskrene odgovore?
pa i ja se ne slazem sa vecinom ljudi na npr. pdf-u knjizevnost i tako dalje, pa nikom nista...
ne vadim oci...
svrha dolazenja ovde je da vidis tudja misljenja pa da menjas svoje
ili na osnovu neslaganja sa njima formiras svoje...
sta se nerviras...
 

Back
Top