KAKO JEDNA SKORPIJA DA OSVOJI BIKA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sko:
Da li su svi bikovi sante leda ili su to samo skorpije pretemperamentne za njih?
Nemas potrebe da se trudis mnogo, jer iako mozda taj bik i ne pokazuje sta oseca (ili pokazuje), ali veruj da kada su u pitanju veze izmedju bika i skorpije, tu je sve stvar strasti (naravno na pocetku)... veruj da sigurno i ti njega/nju privlacis.
Prepusti se svojim skorpionskim umecem zavodjenja i videces ishod svega. Ako naravno postoji neki fluid medju vama, a mislim da ti to mozes da uocis.

Srecno i javi sta je bilo.
 
Pa pravo da ti kazem, ta veza je jako teska. Naravno, po Bika. Pricam iz iskustva. Bikovi ne vole toliku misticnost, skrivanje... A nisu oni panjevi niti sante leda, samo vole malo da blefiraju prave se nezainteresovani... Ali s obizrom da su oboje jako strastveni, upotrebi sarm, malo zaodljivosti nece skoditi.
 
Mala Mo:
Pa pravo da ti kazem, ta veza je jako teska. Naravno, po Bika. Pricam iz iskustva. Bikovi ne vole toliku misticnost, skrivanje... A nisu oni panjevi niti sante leda, samo vole malo da blefiraju prave se nezainteresovani... Ali s obizrom da su oboje jako strastveni, upotrebi sarm, malo zaodljivosti nece skoditi.

Ma nema sansi da uspe veza izmedju bika i skorpije... kao prijatelji super se slazemo sa njima, moj najbolji drugar je skorpija... ali sa skorpijom se nikada ne bih spandjao... hvala lepo, dajte vi meni ipak jednog rakica ili bikonju... :)skorpije prepustam tvrdokozcima... :)
 
Margott:
charon:
Margott:
oboje su panjevi...koji temperament...
E ova me sve vishe nervira... :evil: Ako si skorpija koji ce ti bik :wink:

pa kad jeste...bik je sirovinchina a shkorpija glupa ko da ne kazem shta i ne vidi dalje od nosa,uz to oboje sujetni,i lepo im....
Ej bre,pa ne mozes da generalizujes bas toliko skorpije da su sve glupe...a to si u pravu da je bik sirovinchina...
 
Steffan:
Margott:
pa kad jeste...bik je sirovinchina a shkorpija glupa ko da ne kazem shta i ne vidi dalje od nosa,uz to oboje sujetni,i lepo im....

A sta si ti majke ti?

hah...mrzi me da se ponavljam...ako te bash interesuje potrazi po postovima...par puta sam rekla...a shto se shkorpija tiche...znachi prave zenice...glupe i sujetne...uzasi promiskuiteta..
 
Ja sam skorpija(u pravom smislu te reci,jer mi je skorpija prevalentna uzimajuci u obzir celu natalnu kartu) a decko mi je bik i odlicno se slazemo.Seks je fantastican.Malo pogledajte svoju natalnu kartu i vidite u kom znaku imate najvise planeta i kako su aspektovane,pa cete mozda doci i do zakljucka da je uticaj nekog drugog znaka veci od uticaja znaka u kome ste rodjeni.Bikovi i skorpije se po definiciji privlace.
Margott...Nevidjeno si glupa,isfrustrirana i nepismena.Izuzetno retko kritikujem druge ljude,ali ti si stvarno rupa bez dna.Smesno je kada neko ko je nepismen govori o gluposti drugih ljudi.
 
Marijasco:
Ja sam skorpija(u pravom smislu te reci,jer mi je skorpija prevalentna uzimajuci u obzir celu natalnu kartu) a decko mi je bik i odlicno se slazemo.Seks je fantastican.Malo pogledajte svoju natalnu kartu i vidite u kom znaku imate najvise planeta i kako su aspektovane,pa cete mozda doci i do zakljucka da je uticaj nekog drugog znaka veci od uticaja znaka u kome ste rodjeni.Bikovi i skorpije se po definiciji privlace.
quote]

Slažem se sa tobom!Ne znam zašto svi hvale svoj znak da je najbolji, a za ostale znakove gledaju da napišu što lošije stvari.Svaki znak ima svoje dobre i loše strane.Bik je dobar znak, ako ne jedan od najboljih .Majski znak-znak budjenja i proleća(da se razmemo, nisam ni znak ni podznak bik).
Škorpija i bik se slažu, naočito u seksu.Naravno zavisi od ostalih planeta.Možda ta žkorpija ima mnogo planeta na primer u raku, pa da ima više osobina tog znaka, nego škorpije i obrnuto. :D
 
Ja sam skorpija.Moj decko je bik.3 godine smo u vezi.Svi znaju da se ta dva znaka slazu savrseno,pogotovo sexualno.Nema vece zavodnice od skorpije,ona moze svakoga da zavede pa cak i hladnokrvnog bika.SAVRSEN SPOJ1!!!!!!!Svako ko se imalo razume u astrologiju to dobro zna !!!
Skorpije jesu kao tempirana bomba,ali jako,magicna.... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top