A TA LEKTIRA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Akon

Zainteresovan član
Poruka
293
Da li neko moze da mi pomogne oko Romea i Julije.Imamo lektiru za ponedeljak a ja naravno po obicaju nisam je ni uzeo a kamol i procitao :) Treba mi sadrzaj da znam o cemu se radi!A ako neko ima sastav koji je pisao ili neko moze da mi napise do utorka to bi bilo super!!:P Unapred se zahvaljujem svima koji pomognu!8)
 
Ne mogu da razumem današnju omladinu, niko ništa ne čita!
Imam prijateljicu koja drži privatne časove za decu iz osnovne škole i nisam mogla da poverujem kad mi je rekla da joj klinci donose čitanke da im odgovori na par pitanja koja se nalaze iza neke priče a odnose se na nju. Još uvek ne mogu da verujem!
Romeo i Julija su klasika u književnosti, pa svako bi to trebao bar jednom da pročita, kad tad. Dece, čitajte!
 
Ma boli me uvo sto cu da citam Romea i Juliju ko da nemam pametnija posla nego to da citam!!!!
ахахахаххахахахахаааа а а . . и то што кажеш :lol:

~Romeo i Julija su žabari iz Verone i oni se smuvaju. Međutim, matorci su im veoma zajebani i uopšte se ne gotive jer rade isti biznis ali su u različitim ekipama .Fora im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se viđaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nešto kriju i ke_njaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u loš trip i roknu se.~
 
Ma boli me uvo sto cu da citam Romea i Juliju ko da nemam pametnija posla nego to da citam!!!!


E izvini da te pitam nešto...koja su ti to pametnija posla? Bez cinizma, ozbiljno te pitam. Interesuje me šta današnji tinejdžeri smatraju ''pametnim poslovima'' za svoje godine. Je l' možda radiš 10 sati dnevno, čuvaš decu, održavaš kuću, pa ne stižeš da čitaš, šta ,,,,? (e ovde već miriše cinizam)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top