Loznicki kafici

ja svakodnevno idem u Firmu(znate to je onaj kafic pored Cuba libre gde se skupljaju najveće fukse svih vremena) a za subotu je rezervisan Woodoo u Holywood ne idem jer tu dolaze žešće seljačine iz okolnih čuka u okolini Loznice- ČAS IZUZETCIMA

au a i Firma mi je lokal u pm,isto kao da si i na autobuskoj,seljaci se podelili po peronima:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
a za kubu nemam komentara,sve bi ja to po kratkom postupku :mafijas::pop:
 
Poslednja izmena:
Sangrila mi je omiljeno mesto, medjutim, smara kad je glasnija muzika...Jedva cekam da noci jos malo otople, pa bleja na letnjoj "terasi".

Bio sam u Intermecu posle nekih 4-5 godina i prijatno sam se iznenadio....U subotu sam svratio i u In, posle ko zna koliko, ok je, ali mi je muzika ostavila malo gorak utisak. Numere su ok, ali sve je prilicno spor house mix. Tako da fazon, od numere od 5 minuta, dize te minut, ostalih 4 minuta...cekas taj minut.

Nego nije mi jasna jedna stvar...Zasto se u nekom kaficu kao sto je In ne uradi vece 90ih...ali domacih 90ih :D Dakle Energija, B3, Funky G, Beat i slicni. Gde god u Bg grune takva muzika, ceo lokal se pokida :D
Znam decka koji je dj u In-u.
Iz 2 razloga:
1. Zato sto je vecina Loznicana otisla putem granda.
2. A ostatak ljudi je preslo na stranu *muziku.

* - tehno,house.

Bila je jedna rupa..."maliboo" tamo je drmala muzika 90-ih tj domaca. Sve sami hitovi. Jednom je doslo do rokachine...sad ne znam jeli radi...nisam izasao ima ihahaj...poslednji put sam bio u gradu 24jan2010
 
Poslednja izmena:

Back
Top