perfektan je ali nema hemije

Kiika

Obećava
Poruka
58
Imam drugara koji je mojih godina (30), bivsi foto model (=prelijep je), sada ima fin posao, izlazimo ponekad, tu je kada mi treba i u losem i u dobru... Vec godinama mu se svidam, i prije neku godinu dana on mi je to sam i rekao, prije sam znala zato jer su mi drugi rekli. Svejedno... problem je u tome sto znam da je sve ono sto trazim u muskarcu. Ali ne privlaci me ni najmanje. Hemija je na nuli! Mogu da zamislim sve sa njim osim seksa. Nikada to ne bi uradila. Moja prijateljica mi govori da zapocnem vezu sa njim i da ce hemija sama od sebe da dode. A ja ne mogu ni da zamislim nesto takvo sa njim. Potpuno odbojna pomisao.

Kakva su vasa iskustva i sta mi je raditi?
 
Pa i tom cruise te sexualno privlaci..da li ne zelis posto mislis da ce sex biti los ili te nesto odbija..anyway..kazes da je zgodan..iz licnog iskustva je bolji sex ako se bas ne odlepi na prvi pogled..treba malo zagrebati ispod povrsine.;)
 
Ako hemije nije bilo,nikad je nece ni biti (ja to iz iskustva)...ali,i ja mislim da treba da pokusas,prijateljstvo da pokvaris sigurno neces,ako si pametna uvek ces moci da mu objasnis a posto ti je dobar prijatelj i voli te,on ce te razumeti.
U svakom slucaju,mozda ipak ispadne odlican u dodiru,poljupcu,mazenju pa na kraju i u krevetu do kog ne moras ni da dodjes ako ovo prvo omane.
 

Back
Top