Pluton kvadrat Uran?

Pluton ce biti u Jarcu, a Uran u Ovnu...

Jarac predstavlja mundano istok, Arape, muslimane, albance takodje...

Ovan je sve novo, industrijske zemlje, jos sa Uranom, gde je najrazvijenija tehnologija, pa su to zapadne sile... Ovan je uvek Nemacka, pa ce Nemci ponovo biti (sad na koji nacin ne bih znala) ukljuceni u sve to sto se bude desavalo...

Ovako teski aspekti, obicno se moraju manifestovati bar u jednom vecem ratu ili napadu...

Primer kada je SA-PL aspekt bio na nebu, napad Al kaide na Ameriku, raste tenzija hoce li biti rata u Iraku, pa onda sam rat...

I ovo ce biti nesto slicno, s tim sto ovoga puta Pluton u Jarcu donosi najorganizovanije organizacije, bilo da su ratne formacije, teroristi il ma sta drugo. Ali kako meni ovo najvise lici na organizovani terorizam - mislim da ce ceo svet biti sokiran!

2010. ce i Jupiter biti u Ovnu sa Uranom 90 Pluton, a i Saturn ulazi u Vagu, pa prave kvadrate i opozicije medjusobno, tako da mislim da je ta godina kao i pocetak 2011. najupecatljiviji.

Saturn u Vagi uvek se odnosi na politiku, pregovaranja, primirja, rat...
Jupiter u Ovnu su najbolji oficiri, kapetani, generali... zasto se svi okupljaju pod ovakvim okolnostima ostaje nam jos da vidimo... :roll:
 

Back
Top