bend

sid *** brate trazim i ovako i u skoli ali tesko....za pevaca manje vise ali za basistu se mucim....najteze mi pada cinjenica da danas to nikog i ne interesuje mislim na rock i to....ebo ih grand i kic.....
broken brain imacu u vidu....u svakom slucaju hvala....
 
ma tako jedan lik na spejsu vecj vishe od 2 nedelje trazi bubnjara za jedan bend...al eto nishta se nije desilo...mada ono...mozes da pokusavas mozda se desi..ja sviram bubnjeve al imam drugove s kojim sviram a i da nije tako nesto mi se i ne cima do beograda :D
 
ma ne shto ljude ne interesuje rock nego shto ih ne interesuje sviranje...
Pogotovo ne bass...Basista iz mog bend je dao otkaz....A mi planirali da ga izbacimo...Koga god nadjem da svira bass- vec je u nekom bendu i nece...Pa vuchem ljude za rukav da mi nadju nekoga....
 
***, svirao bih ja kobass sa vama, al sto se kaze - daleko je bg :)
Nego lepo napravite majspejs na brzaka, pa rokajte buletine, smarajte ljude... javice se vec neko. Basistima nije problem ni da imaju dva benda.
 
ma ne shto ljude ne interesuje rock nego shto ih ne interesuje sviranje...
Pogotovo ne bass...Basista iz mog bend je dao otkaz....A mi planirali da ga izbacimo...Koga god nadjem da svira bass- vec je u nekom bendu i nece...Pa vuchem ljude za rukav da mi nadju nekoga....


U pravu si, ne znam shto niko nece da svira bas...U mom gradu ja sam jedan od samo trojice basista (jeste mali grad, ali o5, samo troijcaa !! ). Svi bi da budu neki opasni gitaristi. Nauche da promene iz C dur u G dur i vec nazivaju sebe gitaristima. I odmah "ajd' da pravim bend, ja cu da budem glavni, ja ubijem, ja zakoljem...". E paaa....
 
volim da sviram bas, ali mi je mal bzvz sto se u vecini bendova ne cuje taj bas......i 99% svirke imas tacni izdiktirano sta treba da sviras, nemas solo deonica na kojima mozes da improvizujes...i to je jedini razlog,zasto sam se odlucio za "obicnu" gitaru
 
volim da sviram bas, ali mi je mal bzvz sto se u vecini bendova ne cuje taj bas......i 99% svirke imas tacni izdiktirano sta treba da sviras, nemas solo deonica na kojima mozes da improvizujes...i to je jedini razlog,zasto sam se odlucio za "obicnu" gitaru

Upravo to.
Zato sam ja najvise za neki fusion...
Nek svako radi sta hoce... samo da ne iskace iz tonaliteta i ritma...
I voilà :D
Novi acid fusion jazz je rodjen. :D
 

Back
Top