Razvod braka

jos jedna potpiracica vatre
a ako njegovi roditelji zatraze onda nadoknadu za dzabe stanovanje u stanu? ;)

advokat ce dati procenu situacije, sto je moj predlog od pocetka. potpiracica vatre:roll:

za vas gosn ne znam koliko ste razvoda prosli, ja imam dosta iskustva, indirektnog doduse, ali veoma bliskog

roditelji NE MOGU TRAZITI NOVAC ZA STANARINU, ONA MOZE DOKAZATI ULOZEN NOVAC
 
I treba
ali ne tuzbom
vec dogovorom

Da, ali ako on NECE dogovorom?
Ja sam imala puno ovakvih slucajeva, cak i vrlo slicnih, muz i zena se razvedu, njemu pripadne i stan i namestaj i auto (ako imaju) a ona sa detetom nek se snalazi... :confused:

Kad bih ja bila na njenom mestu, porazgovarala bih sa muzem, pokusala da se dogovorim, ako vec ne mogu da sacuvam brak bar bih obezbedila dete.
 
I treba
ali ne tuzbom
vec dogovorom

gospodin nema puno prijatelja. uglavnom su to foliranja na ,,gradskom nivou,, kafica, kafici ,, de si matori,, ha ha i tako...... u kucu nam od njegovih ,,prijatelja skoro nikada niko nije dolazio iako sam ja cesto to potencirala i pitala zasto nikada nikoga ne zove. on je nepusac (strastveni) i oduvek mi je govorio kako bi ga nerviralo da mu ljudi purnjaju po kuci. prihvatala sam to, ali elem, sada kad se malo ,,pocesem,, po glavi, otkako se dete rodilo nismo imali ni bog zna koliko zajednickih izlazaka, jer on se u toku dana naizlazi po gradu sa kolegama i KOLEGINICAMA, a onda kao trci kuci i tu smo nas troje...idila...... i zajedno smo vikendima na adi, u zoo vrtu, u parku. kada bismo trebali zajedno negde da odemo treba organizovati citavu bulumentu rodjaka, baba, deda.....onda radje pustimo neki film na dvd-u dok dete u susednoj sobi spava.

taman kada sam mislila, eto za koju godinu i ona ce porasti, pa mozemo dok je ona u parku da zbrisemo do grada na kafu, da prosetamo ,,po kraju,, , da odemo u bioskop (posto pozoriste ne voli).... KAD ONO.... kako da me vodi u grad, kad pola grada verovatno zna za neke druge ,,cice,,.....

Ja kuvam rucak, radim domaci, renoviram, peglam (racunam udadoh se za coveka bez radnog vremena- radi u medijima), ne mogu sada da kukam zbog takvog zivota, kad se nisam udala za bankara sa radnim vremenom od 9 do 5.

Mislim da se i on uplasio od svega i hteo je da mi prizna da ne bih saznala sa drugih strana. A onda, posto sam ja tacno saznala i ko je ona i kako se zove, nije hteo ni da cuje da prekine tu vezu. Kaze, zaljubio se. A ja verujem da je i muski Ego. Nece njemu zena (o kojoj je verovatno ko zna sta pricao....da sam nezainteresovana, hladna, dobra majka ali losa zena..... itd) necu valjda sada ja da mu ,,gazdujem,,. A i posto nema bog zna kakva prijateljstva, verovatno se vezao za tu koleginicu, uz to ga i sex sa njom pali. ona izgleda nije neka zahtevna i puna je razumevanja. nasla mu je ,,zicu,,......

a dete i ja. cist tehnoloski visak. ajde dete moze i da prodje....ali ja. kad bi mogao gumicom da me izbrise, mislim da bi bio najsrecniji.

pa zar to nije strasno
 
gospodin nema puno prijatelja. uglavnom su to foliranja na ,,gradskom nivou,, kafica, kafici ,, de si matori,, ha ha i tako...... u kucu nam od njegovih ,,prijatelja skoro nikada niko nije dolazio iako sam ja cesto to potencirala i pitala zasto nikada nikoga ne zove. on je nepusac (strastveni) i oduvek mi je govorio kako bi ga nerviralo da mu ljudi purnjaju po kuci. prihvatala sam to, ali elem, sada kad se malo ,,pocesem,, po glavi, otkako se dete rodilo nismo imali ni bog zna koliko zajednickih izlazaka, jer on se u toku dana naizlazi po gradu sa kolegama i KOLEGINICAMA, a onda kao trci kuci i tu smo nas troje...idila...... i zajedno smo vikendima na adi, u zoo vrtu, u parku. kada bismo trebali zajedno negde da odemo treba organizovati citavu bulumentu rodjaka, baba, deda.....onda radje pustimo neki film na dvd-u dok dete u susednoj sobi spava.

taman kada sam mislila, eto za koju godinu i ona ce porasti, pa mozemo dok je ona u parku da zbrisemo do grada na kafu, da prosetamo ,,po kraju,, , da odemo u bioskop (posto pozoriste ne voli).... KAD ONO.... kako da me vodi u grad, kad pola grada verovatno zna za neke druge ,,cice,,.....

Ja kuvam rucak, radim domaci, renoviram, peglam (racunam udadoh se za coveka bez radnog vremena- radi u medijima), ne mogu sada da kukam zbog takvog zivota, kad se nisam udala za bankara sa radnim vremenom od 9 do 5.

Mislim da se i on uplasio od svega i hteo je da mi prizna da ne bih saznala sa drugih strana. A onda, posto sam ja tacno saznala i ko je ona i kako se zove, nije hteo ni da cuje da prekine tu vezu. Kaze, zaljubio se. A ja verujem da je i muski Ego. Nece njemu zena (o kojoj je verovatno ko zna sta pricao....da sam nezainteresovana, hladna, dobra majka ali losa zena..... itd) necu valjda sada ja da mu ,,gazdujem,,. A i posto nema bog zna kakva prijateljstva, verovatno se vezao za tu koleginicu, uz to ga i sex sa njom pali. ona izgleda nije neka zahtevna i puna je razumevanja. nasla mu je ,,zicu,,......

a dete i ja. cist tehnoloski visak. ajde dete moze i da prodje....ali ja. kad bi mogao gumicom da me izbrise, mislim da bi bio najsrecniji.

pa zar to nije strasno

pa jeste strasno..nego strasnije je sto si ti to znala i trpela sve ove godine...radi mira u kuci, jel? radi deteta i udobnosti? :)

nego...znam ja dosta zena koje su sve to junacki podnele...ta svrljanja..pa hoteleske sobe itd...i na kraju ostale sa muzevma...do smrti...
i uvek sam msilila kako muskarci bne napustaju zene radi druge, nego zene napustaju muskarce, jer ne mogu to vise da trpe...:think:
 
pa jeste strasno..nego strasnije je sto si ti to znala i trpela sve ove godine...radi mira u kuci, jel? radi deteta i udobnosti? :)

nego...znam ja dosta zena koje su sve to junacki podnele...ta svrljanja..pa hoteleske sobe itd...i na kraju ostale sa muzevma...do smrti...
i uvek sam msilila kako muskarci bne napustaju zene radi druge, nego zene napustaju muskarce, jer ne mogu to vise da trpe...:think:

nije on mogao da se nosi sa tim u svojoj glavi. poceo je jako ruzno da se ponasa prema meni, pred detetom da govori kako je on samo ,,tehnicki,, u kuci.
premestio se da spava u dnevnu sobu (i dete sve to gleda, a nije malo).... ako ga pogledam kada mu to ne odgovara, da urla i da mi govori da sam nenormalna, kako nemam dostojanstva.
a i ja sam svaki dan ocekivala da se vratim kuci i ne zateknem ga vise tu. to mi je isto bilo nepodnosljivo.....ma ceo zivot se pretvorio u pakao. za cas posla.

a najvise me bolelo sto mi je govorio kako mu je sa tom drugom osobom super, kako imaju o cemu da pricaju, kako je ona nesto najbolje sto mu se dogodilo u zivotu. i onda.....kad treba da pitam sta cemo sutra za rucak, ja sebi zvucim kao neka glupava babetina koja gusi i koja je dosadna. i vec vidim njih, nasmejane, zagrljene, pune interesantnih razgovora...... a ja u trenerci za po kuci (pa necu valjda da se sminkam dok pravim rucak, kada nisam tolike godine, a i ne znam ko to normalan radi), sve u svemu ja se osecah kao najgori olosh.:think:
 
Poslednja izmena:
Pricam o jednoj perfidnoj igri, opste zastupljenoj na balkanu.
Dakle ide ovako...

"Sine, slusaj ti sta ce tata da ti kaze. Danas se volite, sutra ko zna. Ako prepisem stan na tebe, a sutra se desi ono sto mi ne bi voleli, ali je moguce, ode pola stana. Dakle, ostaje stan na nama, pa ako se vi poyebete, ona izadje i to je to. Do tada ce ulagati u tvoje, ne vase vec TVOJE. A kada mi odemo na onaj svet, stan naravno ostaje tebi. E tada neka bude prepisan na tvoje ime."
Tako se to radi.
Znam iz licnog primera

Па, ето, ти исправи историјску неправду па своју имовину препиши не зетова и снајке....колико год да их буде било....:mrgreen:
 
Ти си сама себе срозала, очигледно.
И зато ти јесте потребна помоћ.
Повређена си, с правом, али се издигни из целе приче и нађи у себи оно што је квалитетно, томе се посвети.
Остави њега у његовом животу. Ти гради свој живот, кад већ то ниси радила годинама.Знам, лако је мени да кажем, али полако и само напред!
 
Poslednja izmena:
nije on mogao da se nosi sa tim u svojoj glavi. poceo je jako ruzno da se ponasa prema meni, pred detetom da govori kako je on samo ,,tehnicki,, u kuci.
premestio se da spava u dnevnu sobu (i dete sve to gleda, a nije malo).... ako ga pogledam kada mu to ne odgovara, da urla i da mi govori da sam nenormalna, kako nemam dostojanstva.
a i ja sam svaki dan ocekivala da se vratim kuci i ne zateknem ga vise tu. to mi je isto bilo nepodnosljivo.....ma ceo zivot se pretvorio u pakao. za cas posla.

a najvise me bolelo sto mi je govorio kako mu je sa tom drugom osobom super, kako imaju o cemu da pricaju, kako je ona nesto najbolje sto mu se dogodilo u zivotu. i onda.....kad treba da pitam sta cemo sutra za rucak, ja sebi zvucim kao neka glupava babetina koja gusi i koja je dosadna. i vec vidim njih, nasmejane, zagrljene, pune interesantnih razgovora...... a ja u trenerci za po kuci (pa necu valjda da se sminkam dok pravim rucak, kada nisam tolike godine, a i ne znam ko to normalan radi), sve u svemu ja se osecah kao najgori olosh.:think:
.............................................
 
To je razlicito od braka do braka.

Ali nema krivice kao takve, brak je samo ugovor.

Krivica je u tome sto neko povrdjuje drugog, sto postoje ljudi u kojima se aktiviraju osobine na koje partner ne moze uticati (laz je da mozemo iz korena promeniti nekoga), sto postoje skriveni sociopate, sadisti itd.

Mnogi brakovi sa takvim clanom TRAJU. Dakle, brak je opstao, a krivica, i to velika, u njemu postoji.
 
I sta ako ona izabere da ode kod njega. Ja nemam nista u zivotu osim nje i njega. On neka ide, sta da radim, pocela sam da se mirim sa tim, ali ako mi dete privole.... to ce za mene biti smrtna kazna.

...moj drug zivi sa ocem, kaze nece da dozvoli da ga smota neka svalerka zbog stana i para.... umiremo od smeha kad nam prica dozivljaje.... neka lujka mu ostavila poruku "privilegija je ziveti sa tobom", kaze da nije smesno bilo bi zalosno... nasao mu i neku vijagru u kesici i prosuo sadrzaj pa rekao "gde si kupio ono smece od dzema muka mi od njega ceo dan" kao namazao na hleb.... sa majkom je u super odnosima
 
Isčitah sve ove 4 pune stranice. Dva puta. :(
Ok, postavila si temu, želeći malo saosećanja, malo utehe, koju lepu reč, savet nekih žena koje su to već prošle... a dobila si - šta? Savete kako da se otimaš za imovinu, koja ni tvoja ni njegova nije, kritike i slično. A zašto?
Ne, ne zato što su ljudi koji ti to pričaju loši, već zato što su, ako su i bili u toj fazi, to već davno zaboravili. A zaboravili su taj osećaj zato što nisu sebi dozvolili grešku koju ti praviš. Faza "jadna ja, šta me snadje, u šta mi se život pretvorio, joj, kako ću i šta ću sada..." je sasvim normalna. Ipak, dovoljno si joj dozvolila da traje, stavi tačku, odmah! Gotovo je, nema više kukanja i samosažaljenja!
Hoćeš da dete bude sa tobom. Naravno, to je želja većine majki. Pa, uradi nešto da dete poželi da živi sa tobom, da ti se divi, da te poštuje, da jednog dana kaže - jaka je žena moja mama, hoću da budem kao ona!
Ja bih, da sam na tvom mestu, lepo sela i razmislila - imam nekih 30 i kusur ( po mojoj računici, ako su podaci koje si navela tačni, ne možeš imati više od srednjih 30-tih, zar ne? ), mlada sam, organizovaću svoj život ponovo. Za početak, pokušaću da obnovim neka stara drugarstva i prijateljstva. Neću biti sama, to je greška i sjajan put ka depresiji. Neću dozvoliti da me ti ljudi vide kao cmizdravu i ženu koja se žali, videće me kao jaku, sposobnu i svesnu. Dalje, garderoba. Nemam para - nemam. Ipak, ova suknja može malo da se prepravi, sama ću to, ova mi je mnogo tamna - neću tamne boje, ova mi je mnogo depresivna, neću da je nosim.... ( ne, ne kažem da nosiš miniće sa mrežastim čarapam i dekolte do pupka, već da izgradiš stil, i tako kreneš putem gradjenja ličnosti ). I tako neke stvari, koje ne koštaju puno, a puuuuno znače.
Jedna važna stvar - sve što radiš, radi za sebe! Nadji ventil, nadji ono što te ispunjava. jel to gajenje sobnog cveća, odlično, samo napred. Time pomažeš sebi, do te faze da ćeš zaboraviti šta to beše depresija i tuga, a istovremeno gradiš poštovanje u očima svog deteta.
Što se muža tiče, sačekaj malo. Kažeš da okleva sa tužbom. Dobro. Poradi malo na sebi, psihički se pripremi i prihvati sve što se mora desiti. Ja bih onda pokušala da pobedim sebe i, nakon nekog vremena koje mi je potrebno, predložim mu sporazumni razvod, praktičnije je nego da hranimo advokate i jedemo svoje živce. Ali, pojavila bih mu se tamo onakva kakvu ne poznaje - ponosna, svesna, svoja i poslovna ali ljubazna. Ako hoće, dobro jeste, ako neće... onda bih ja prva podnela tužbu za razvod.
Ne iz osvete, nikako i nikada! Osvetu, mržnju, prebacivanje, ogovaranje muža sa ciljem da stigne do njegovih ušiju... to zaboravi, to te neće izgraditi kao ličnost, to će te ubiti. Ne, ja bih to uradila radi sebe, da preuzmem kontrolu dan svojim životom. Hoćeš razvod? U redu, ja sam jaka i zrela i prihvatam da je to tako i zato ću sama podneti tužbu, nećeš mi i u tom, zadnjem u zajedništvu, ti komandovati i postavljati se kao tutor. Ja ću to, radi sebe, ja to mogu, ja to hoću, to mi je zadnji kamen o koji se spotičem na putu ka SVOM životu. Pa, nešto će mi od toga razmišljanja pomoći, daće mi samopouzdanje, daće mi snagu.
A tek kasnije, kada budeš vladala svojim životom, kada budeš odredila ciljeve u svom životu, onda odlučuj da li ti treba ormar koji ste kupili zajedno ili taj escajg ili ti to ne treba. Ne ono - ne treba mi ali hoću, ja sam ulagala moje je, neeeeee! Već treba mi, jer mi treba, on se slaže i to je to.
Ako će ti tako biti lakše, sedi i napiši neke ciljeve u životu. Nešto čemu stremiš, nešto što želiš da živiš za koju godinu ili za koji mesec. Ali realno, ostvarljivo. Sve u cilju gradjenja sebe. Onda će te i drugi gledati sasvim drugačije, onda ni tvoje dete neće biti rastrzano izmedju tate i mame, čas da voli , čas da mrzi, osudjuje... onda će i ona lakše shvatiti, kada joj daš sopstveni primer, da su joj i mama i tata vredni, da je vole oboje, da joj oboje mogu pružiti podršku...
Tako bih ja, a ti kako hoćeš. Samo što pre izadji iz te - jadna ja, nemam snage, nemam volje - faze, to će te uništiti!
 
Slazem se sa svima vama... Svi ste u pravu sa neke tacke gledista...
@ azelejas
Ti si mnogo besna sto te on ostavio i sada ga pljujes bez razloga... Ok, ostavio te je...Nije lako podneti, glupo se osecas i kada te neko ispali zbog necega, a kamoli da te zezne neko sa kime si zivela 15 godina... Ali moras se pomiriti sa tim! Bolje da se razvedete nego da te on vara na sve strane, a ti da stojis pored sporeta.:confused: Ja bih porazgovarala sa detetom, ako kaze da joj je bolje kod tate, pusti je neka ide, bar dok se ne snadjes, ne zivis u nekim srecnim uslovima za razliku od njega... Ako ipak neces da ostavis dete, onda nemoj da kukas sto zivis u losim uslovima, tako je kako je...;). Ako sa njim ne mozes da se dogovoris, razevdi se lepo i uzmi svoje stvari, stan zaboravi....:rtfm: Pokusaj da se snadjes i da kupis sebi stan, podigni kredit ili nesto, kazes da ti plata nije losa. I da, moras da gledas realno situaciju. On sem sto te je ostavio, nije te zeznuo na drugi nacin. Iz njegovog stana moras izaci, da ste bili u tvom, a da si ga ti ostavila zbog Brad Pitta ne verujem da bi mislila da ga materijalno obezbedis, vec bi ga izbacila kao i on tebe..:manikir:.Nemoj ga pljuvati bez razloga, zasto je on po tebi idot, kreten, stoka uopste?:dontunderstand:
 
Kad je razvod u pitanju, po pravilu, najvise ispastaju decu. Bivsi supruznici se vec nekako snadju, ali dete biva uskraceno zivota sa oba roditelja. To moze da ostavi i posledice na psihicki razvoj deteta. Price da roditelji najvise na svetu vole svoju decu su netacne, jer da je tako nikada ne bi dozvolili da dodje do ovakve situacije. Ako dete volim najvise na svetu, necu praviti gluposti u braku. Nego svako najvise voli sebe.
Kako bih ja mmoga da tvrdim da najvise volim svoje dete, ako zbog neke tamo zene raskucim kucu. To mogu samo sebicni ljudi.
 
...zato sto jeste kreten, idiot i stoka :)

Da, a dok je bila sa njim 15 godina je zivela u zabludi i nije ga provalila do sada, vec joj novinarka otvorila oci...:roll::lol:

Kad je razvod u pitanju, po pravilu, najvise ispastaju decu. Bivsi supruznici se vec nekako snadju, ali dete biva uskraceno zivota sa oba roditelja. To moze da ostavi i posledice na psihicki razvoj deteta. Price da roditelji najvise na svetu vole svoju decu su netacne, jer da je tako nikada ne bi dozvolili da dodje do ovakve situacije. Ako dete volim najvise na svetu, necu praviti gluposti u braku. Nego svako najvise voli sebe.
Kako bih ja mmoga da tvrdim da najvise volim svoje dete, ako zbog neke tamo zene raskucim kucu. To mogu samo sebicni ljudi.

Ako su oba roditelja normalna, posledica na psihicki razvoj deteta nece biti... I ne razvode se ljudi samo zbog prevare...:sad2:
 
Da, a dok je bila sa njim 15 godina je zivela u zabludi i nije ga provalila do sada, vec joj novinarka otvorila oci...:roll::lol:



Ako su oba roditelja normalna, posledica na psihicki razvoj deteta nece biti... I ne razvode se ljudi samo zbog prevare...:sad2:

Ali vrlo cesto oba roditelja nisu ,,normalna", vec se natezu i dete koriste kao orudje za razracunavalje. U slucaju forumasice koja je pokrenula ovu temu, upravo imamo dete koje rastrzano izmedju svojih roditelja i stidi se da kaze svojim drugaricama i drugovima da vise ne stanuje tamo gde je stanovala dok su roditelji ziveli zajedno. Takvih slucajeva je, nazalost, mnogo.
Tacno je da se ljudi ne razvode samo zbog prevare, ali je to ipak najcesci razlog razvoda. Vrlo zastupljen razlog je i akloholizam, tj. kad je obicno muz alkoholicar, pa onda trosi prekomerni novac na alkoholisanje, dolazi kuci pijan i maltretira clanove porodice. Nesto redji, ali prustan razlog je i kockanje, tj. kad se jedan od bracnih drugova oda nekontrolisanom kockanju i zbog toga finansijski unisti porodicu. U poredjenju s tim, prevara je mozda i najbezazleniji razlog, jer su najvece sanse da se covek dozove pameti i shvati sta je uradio. Cak su i pomirenja najcesca tamo gde je prevara bila razlog razvoda. Dovoljno bi bilo da taj covek shvati kakve je neprilike naneo svom detetu i supruzi, pa da se pomire i ponovo zive normalno. Alkoholicaru je najcesce potrebno lecenje sa stalnim postojanjem rizika da se opet oda alkoholu, a kockar ono sto izgubi tesko da vise moze da vrati.
Sta god da je u pitanju, da ljudi zaista najvise na svetu vole svoju decu, nikada ne bi radili sve te stvari koje do razvoda dovode.
 
Превара је обично последица поремећених односа у браку или незадовољства супружника нечим - а не узрок!

Мада, такође је чињеница да многи људи годинама живе незадовољни у браку, несрећни и у свађама...и све то им није довољан разлог за развод...него тек кад се деси превара - е онда ето разлога!
 
Их Хелен, превара би била обично последица да су сви људи озбиљни, верни и поштени.
Али сви знамо да то није тако.
Постоје људи који варају из спорта, којима је то у равни са физиолошким потребама, неки варају јер желе да робају нешто другачије...ма хиљаду је варијација на тему.
Чак је најчешће то ''спортско'' варање.
 
Ima raznih uzroka za prevaru. Neko je prosto takvog temperamenta da ne moze da se zadovolji samo jednom osobom, neko se zaljubi, neko zato sto u braku ne dobija ono sto mu je potrebno ili u meri u kojoj mu je potrebno, neko nekad prosto pozeli seksualni odnos sa nekim ko nije njegov bracni drug.
Prevara nije strasna ako je diskretna i povremena, Medjutim ako jedan od bracnih drugova se toliko zaljubi u trecu osobu i hoce da se razvede da bi ziveo sa tom osobom, onda je on sebican i ne voli svoje dete najvise na svetu. Da je recimo neko od mojih roditelja to uradio, ja ne bih smatrao da mene ne voli najvise na svetu, jer da me voli to prosto ne bi uradio.
Ako je jednom od bracnih partnera prevara samo povremeni ventil za visak energije i ne zeli razvod, a drugi bracni drug to sazna i zbog toga hoce da se razvede, onda taj drugi ne voli svoje dete najvise na svetu. Ljudi mora da shvate da u zivotu ne moze sve da bude savrseno i onako kako bi smo mi zeleli. Neke stvari treba i da proigutamo, a ne da posto poto isterujemo sve po svome do kraja. Uostalom, sta je tako strasno da te muz ili zena povremeno prevari? Dobro, ne kazem da nije nista, ali nije to tragedija i razlog da se brak razvede.
 
- Prevara nije strasna ako je diskretna i povremena.
- Medjutim ako jedan od bracnih drugova se toliko zaljubi u trecu osobu i hoce da se razvede da bi ziveo sa tom osobom, onda je on sebican i ne voli svoje dete najvise na svetu. Da je recimo neko od mojih roditelja to uradio, ja ne bih smatrao da mene ne voli najvise na svetu, jer da me voli to prosto ne bi uradio.
- Ako je jednom od bracnih partnera prevara samo povremeni ventil za visak energije i ne zeli razvod, a drugi bracni drug to sazna i zbog toga hoce da se razvede, onda taj drugi ne voli svoje dete najvise na svetu.


No comment, stvarno.

- Pretpostavljam da ti to radis, cim ti to nije nista strasno. Ako nisi u stanju da budes sa jednom osobom, sto bi ulazio u brak ako vec u njega ulazis s pretpostavkom da ces prevariti/biti prevaren? To mi je OK samo u slucaju da oba partnera to prihvataju, inace JESTE legitiman razlog za razvod.
- Bez obzira sto to nije lepo prema bracnom partneru, zamisli, ljudi se zaljubljuju. Po tebi je bolje ostati u braku bez ljubavi, nego se ljudski razvesti. Po merni je to pokazatelj razmazenosti deteta. A, izvini, ono se ne pita da li roditelji treba da se razvedu. Takve emotivne ucene su mi odvratne!
- Ispada da treba da cutis, gutas i zivis s nekim ko te vara zato da se detence ne uznemiri? Please...
Pa i detetu ce biti bolje ako se roditelji razvedu umesto da se svadjaju, mrze i prebacuju jedno drugom svaleracije i izdaje. Razmisli o tome...
 

Back
Top