Zaljubljena ONA, pitanje za muskarce

Aj prvo ti meni ulij malo nade, pa ću ja tebi....:|

Dučić, naravno, ne može da zna.
Ali, ne možemo ni mi da znamo.
Zna samo izvesni ON, a i to je vrlo diskutabilno.

Pa ne zna, nije se dogovorio sa sobom sta hoce od nje, pa joj ni nadu ne uliva, a ne nesto drugo!:lol:

Nego, Simonida, kako ti bilo ko moze reci da li njega odbija ili privlaci njena zaljubljenost, jel'?
Boze, svasta!
 
Nije njena zaljubljenost presudna vech njegova reshenost da josh jednom proba.
A to mora reshiti sam sa sobom i on ochito na tome vech radi.
Ako se pitash da li se taj proces mozze ubrzati i da li se mozze uticati na krajnji rezultat moj odgovor ti je da ga ne gushish, zna on da si ti zaljubljena u njega.
Samo budi tu i budi spremna da je moguche i da odgovor bude nepovoljan po tebe. Nju.
 
On ima 46 godina, pre duze vremena razveden, dopala mu se ona ali jos nije potpuno definisao misljenje o tome sta hoce od nje. Ona je zaljubljena u njega, pokazuje mu to ponasanjem, sitnim gestana. Da li ta njena zaljubljenost njega odbija ili ce ga privuci ka njoj. Sta kazete vi muskarci?
ne treba mnogo pokazivati zaljuvljenost..zna da optereti i da smori onoga drugoga..mora se taktizirati ;-)
 
On ima 46 godina, pre duze vremena razveden, dopala mu se ona ali jos nije potpuno definisao misljenje o tome sta hoce od nje. Ona je zaljubljena u njega, pokazuje mu to ponasanjem, sitnim gestana. Da li ta njena zaljubljenost njega odbija ili ce ga privuci ka njoj. Sta kazete vi muskarci?

..........obichno nas mushkarce vishe pali kad nismo sigurni da li se suprotni pol totalno pali na nas ,saznanje da je devojka u velikoj ljubavi prema vama moze biti kontra produktivno,tj. jednom osvojen plen postaje nezanimljiv ,........
 
On ima 46 godina, pre duze vremena razveden, dopala mu se ona ali jos nije potpuno definisao misljenje o tome sta hoce od nje. Ona je zaljubljena u njega, pokazuje mu to ponasanjem, sitnim gestana. Da li ta njena zaljubljenost njega odbija ili ce ga privuci ka njoj. Sta kazete vi muskarci?
Kad ti žena pokloni svoje srce, nikad ti neće uspjeti da se oslobodiš svega ostalog što ide uz to.
 
On ima 46 godina, pre duze vremena razveden, dopala mu se ona ali jos nije potpuno definisao misljenje o tome sta hoce od nje. Ona je zaljubljena u njega, pokazuje mu to ponasanjem, sitnim gestana. Da li ta njena zaljubljenost njega odbija ili ce ga privuci ka njoj. Sta kazete vi muskarci?
...zavisi od njegovog psihološkog profila....
...ovo je premalo podataka za procenu njegove reakcije...:roll:
 
On ima 46 godina, pre duze vremena razveden, dopala mu se ona ali jos nije potpuno definisao misljenje o tome sta hoce od nje. Ona je zaljubljena u njega, pokazuje mu to ponasanjem, sitnim gestana. Da li ta njena zaljubljenost njega odbija ili ce ga privuci ka njoj. Sta kazete vi muskarci?

Stavi fotku doticne dame pa da joj ocenim sanse. I karakteristike, jel radi bulju, oral, sitne perverzije, blag sado-mazo...
 
Pa da... Izgleda da sam promasen covek i odbijena licnost.. :(

Nemam lepo lice i zategnuto dupe, a Dana jos kaze da mi je i mala plata i glup posao :(



E pa valjda sam zasluzio neke povalstice stazhom... :)


PS. Ako sam ja ovde jedini problematican arogantan i uvredljiv (mislim govoreci o istom...:rolleyes: ) napusticu forum ako je to zelja vecine clanova. Ako treba i to... Bar to nije problem, radio sam to vec 2x do sada... :mrgreen:

PS2. Molba primljena k znanju.

S obzirom da si ti u stvari Rocco Siffredi idi slobodno. To je nelojalna konkurencija. :(
 
mda.. ispade da Ducic SVE zna :roll:
Кад је рекла највећу лаж, себи се учинила највећом.

Доказано икс пута. :)

..........obichno nas mushkarce vishe pali kad nismo sigurni da li se suprotni pol totalno pali na nas ,saznanje da je devojka u velikoj ljubavi prema vama moze biti kontra produktivno,tj. jednom osvojen plen postaje nezanimljiv ,........
Али такве играрије на дужи рок "убијају" барем мене. Она мене воли, ја њу, а никако да се односи формализују, већ се играмо као тинејџери, док мени не пукне филм... :( Имао сам тако неколико случајева.
 

Back
Top