Ustedjevina

Kojim poslom treba da se bavimo u Srbiji da bi imali ustedjevinu od 70000 hiljada eura, auto i stan.
Osim ako nekom to zena ne donese u miraz - oprostite poceo sam pisat fantazije

Otvori site na internetu... po mogucnosti neki p.orno.
Zatim kazi... "Sveze iz Srbije"
Naravno... imas k. karticu...
I pare stizu...

Pa nije valjda toliko komplikovano. :D
 
Karika koja nedostaje ...

goastbustersiilk7.jpg
 
nego što radikali ne rekoše koliko imaju. verovatno zato što im ni jedan stan nije ispod 100 kvadrata.

Evo za radikale:

Nikolic Tomislav :stan od devedeset kvadrata u Novom Beogradu, kuću u Kragujevcu i automobil „honda akord“

Alexandar Vucic : poseduje samo stan u Novom Beogradu.
- Auto nemam, ušteđevinu nemam. Moja deca imaju oko 2.000 evra, to smo sakupili od novca koji su dobijali za rođendane

Dragan Todorovic kaze:"Posedujem stan od 167 kvadrata i plac od 90 ari u Beogradu, gde se nalaze objekti moje firme koja se bavi transportom. Imam stan na Hvaru. Delimično sam vlasnik očeve imovine, kuće i farme od 600 kvadrata. Posedujem tri šlepera, tri kamiona, dve prikolice i „mercedes karavan“, ‘84. godište - nabraja Todorović, koji od ušteđevine ima 11.000 evra, a hvali se da čuva poreske prijave još iz 1973. godine."
 
Evo za radikale:

Nikolic Tomislav :stan od devedeset kvadrata u Novom Beogradu, kuću u Kragujevcu i automobil „honda akord“

Alexandar Vucic : poseduje samo stan u Novom Beogradu.
- Auto nemam, ušteđevinu nemam. Moja deca imaju oko 2.000 evra, to smo sakupili od novca koji su dobijali za rođendane

Dragan Todorovic kaze:"Posedujem stan od 167 kvadrata i plac od 90 ari u Beogradu, gde se nalaze objekti moje firme koja se bavi transportom. Imam stan na Hvaru. Delimično sam vlasnik očeve imovine, kuće i farme od 600 kvadrata. Posedujem tri šlepera, tri kamiona, dve prikolice i „mercedes karavan“, ‘84. godište - nabraja Todorović, koji od ušteđevine ima 11.000 evra, a hvali se da čuva poreske prijave još iz 1973. godine."

Toma luzer. :lol: Pa ja, ovakav izdajnik imam više. :lol:
Aca the suza... Koliko mu deca imaju godina? 76? Kako ja ne sakupih 2000 eurića od rođendana? :lol:
A Todorović u maniru iskusnog biiiip... 167 kvadrata, plac 90 ari, transportna firma, stan na Hvaru, šleperi, avioni, kamioni... 'Ladno da pređe u DS, a pismeni Boža da traži pozajmicu... :D
 
Nego sinoc u utisku nedelje sam imao prilike da cujem sta jod neki od politicara imaju.
Recimo Tadic nema ama bas nista.Nema ni stan cak a u banci samo 55000 evra koje mu je tata dao za stan da moze da kupi. Mislim da bi trebalo da se organizuje humanitarna akcija u kojem bi svaki gradjanin Srbije dao neki dinar za predsednikov stan . Recimo mogla bi se zvati 100 dinara za predsednikov stan
 

Back
Top