Чавић суспендован!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Никола

Primećen član
Poruka
639
Ваљда јер је носио политичку поруку?!

Да ли би била и политичка порука да је неко рецимо носио мајицу "Лондон је Енглеска", "Софија је Бугарска", "Загреб је Хрватска" итд. ?! Или то важи само за натпис "Косово је Србија" јер смо ми Срби, нижа раса, народ за које вриједе други стандарди у вези свега од спорта, људских до међународног права!

Хвала великој Западној демократији на једном чину који им је освијетлао образ!:x

Да видимо како ће сада државни врх реаговати! Момак је учинио више него што су сви они до сада заједно, тако да би било фер да га подрже и дају му одговарајућу компензацију јер је зарад националних интереса жртвовао учешће на једном великом такмичењу.

Очекујем велики дочек на Тргу јер је момак то заслужио више од било кога!
 
iskreno mi je žao momka što je suspendovan.
nema on ništa od pohvala, podrške i eventualnog dočeka.

Вјеруј ми да има! Да није тако не би ни носио српску заставу, дизао три прста и имао мајицу са таквим натписом!

Ма боли ме глава од све неправде која нам се дешава!
 
Ваљда јер је носио политичку поруку?!

Да ли би била и политичка порука да је неко рецимо носио мајицу "Лондон је Енглеска", "Софија је Бугарска", "Загреб је Хрватска" итд. ?! Или то важи само за натпис "Косово је Србија" јер смо ми Срби, нижа раса, народ за које вриједе други стандарди у вези свега од спорта, људских до међународног права!

Хвала великој Западној демократији на једном чину који им је освијетлао образ!:x

Да видимо како ће сада државни врх реаговати! Момак је учинио више него што су сви они до сада заједно, тако да би било фер да га подрже и дају му одговарајућу компензацију јер је зарад националних интереса жртвовао учешће на једном великом такмичењу.

Очекујем велики дочек на Тргу јер је момак то заслужио више од било кога!
cin suspendovanja Cavica je sraman i za svaku je osudu ,al ne vidim za koji bi qurac neki britanski sporista nosio majcu "London je Engleska" ? mislim pratim sportove razne dosta dugo i nisam video nista slicno :confused:
 
Вјеруј ми да има! Да није тако не би ни носио српску заставу, дизао три прста и имао мајицу са таквим натписом!

Ма боли ме глава од све неправде која нам се дешава!

baš me zanima da li će to opet učiniti. nije lud.
i da se razumemo: ne opravdavam ničim njegovu suspenziju, ali on treba da pliva i da osvaja medalje. sada mu je to onemogućeno.
 
dal bi cavica isto suspendovali da je nosio majcu sa natpisom SRBIJA JE EVROPA ili SRBIJA JE GALAKSIJA MLECNI PUT?

sigurno da ne . ovako ovo je samo nacin da se maltretiraju i dalje srbi sto eto nece da se odreknu svoje teritorije isto tamo negde ruse po 2 puta neke evropske rekorde i osvajaju zlatne medalje :mad:
 
Joj biseri,a nedavno ste to napravili ovdje i to još u Gospiću koji ste bombardirali..@ Nikola usporedbe su ti... pa to su glavni gradovi država,a ovo je nešto sasvim drugo.Osim toga politika i sport se mješaju izgleda samo na našim prostorima..Ja sam protiv mješanje politike i sporta,to mi se naprosto gadi.
 
na utakmici besiktas crvena zvezda navijaci turske su skandirali kosovo republika i UCK UCK . Takodje su razvijali zastave nepostojece drzave Kosovo , nepostojeca je jer nije clanica UN. Naravno nikakvih kazni nije bilo.

Kazne sluze samo za lupanje Srba po usima , za gazenje i guzenje Srba.

bagra evropska nacisticka. stoka....
 
cin suspendovanja Cavica je sraman i za svaku je osudu ,al ne vidim za koji bi qurac neki britanski sporista nosio majcu "London je Engleska" ? mislim pratim sportove razne dosta dugo i nisam video nista slicno :confused:

Ма нема везе разлог, али чисто хипотетички говорим у смислу да је Чавић носио мајицу која може бити политичка само из перспективе оних других који нам против сваког права и правде узимају дио територије. Хоћу да упутим на злу намјеру оних који су такву одлуку донијели! Могуће је сасвим да је неко носио сличну мајицу, рецимо застава Енглеске и пише Лондон или Италије и пише Рим, што је за мене исто. По логици да је ово политичка порука, онда би сваки чин у којем неки спортиста носи мајицу своје земље, заставу, грб и сл. могао да се окарактерише као политички и да исти буде суспендован.
 
na utakmici besiktas crvena zvezda navijaci turske su skandirali kosovo republika i UCK UCK . Takodje su razvijali zastave nepostojece drzave Kosovo , nepostojeca je jer nije clanica UN. Naravno nikakvih kazni nije bilo.

Kazne sluze samo za lupanje Srba po usima , za gazenje i guzenje Srba.

bagra evropska nacisticka. stoka....

Pa tu su krivi i nasi.Zasto se nas kosarkaski savez i C.Zvezda nisu zalili??
 
I Mijatovica su kaznili i izbacili iz fudbala posle majice sa jugoslovenskom zastavom ispod dresa Reala u finalu Lige sampiona, a dao je pobednicki gol.

Cavicu preba dati masovnu podrsku ovde, oni tamo neka rade sta hoce, ali nisu u pravu.

I ostali sportisti neka slede primer. Vreme je.
 
dal bi cavica isto suspendovali da je nosio majcu sa natpisom SRBIJA JE EVROPA ili SRBIJA JE GALAKSIJA MLECNI PUT?

sigurno da ne . ovako ovo je samo nacin da se maltretiraju i dalje srbi sto eto nece da se odreknu svoje teritorije isto tamo negde ruse po 2 puta neke evropske rekorde i osvajaju zlatne medalje :mad:

Јес вала, следећи пут да носи мајицу "Србија је ЕУ"!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top