Прва оставка у Унмику

Ovo je samo jedna od "savesti".
Tako je bilo i sa Florens Artman.
Ko prati sudjenje Seselju, moze da vidi da je i sudija veoma naklonjen i da ga sve cesce i sve vise nerviraju advokati optuzbe..
Da li smo i nehotice na putu da istina postane aksiom?


tebra snimam svaku epizodu veruj mi !sinoc sam vristao od smeha kada je Sheki izvodio eksperiment
da tuzioc prepozna kemanog na snimku ili ono to nije Hrvatska nego rep Spska Krajina koja je trenutno okupirana .


hahahahahahahahaha:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
E, brate, ko da si mi zavirio u glavu ... :lol:

Sporo je, ali mrda se pomalo ...;-)

Lici da neki od svetskih mocnika prave istu gresku kakvu smo mi napravili sa teroristima na KiM...pobedili su nas u jednom ratu, ali su olako propustili sansu da nas satru.
I sada se polako vracamo...Nole, Cavic, Jelena, Ana, Marija...nicemo kao pecurke posle kise.:cool: Ali ovog puta idemo da se "koljemo" sa njima na njihovim terenima, pred ocima mnogih. Tesko je onda da ucine da par stotina hiljada Srba nestane sa jednog podrucja kao da ih nikada nije ni bilo.
Moze da zvuci bogohulno ali nasi sportisti, nasi klinci koji uzimaju zlatne medalje na naucnim takmicenjima, su nasi novi manastiri. A u te svetinje ne smeju bas tako lako da dirnu. Cak im se i dive.:cool:
 
http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/Prva-ostavka-u-Unmiku.sr.html

Da li je proradila savest?
Postoji li granica preko koje i zvanicnici UN-a ne mogu da predju uprkos ociglednom zadatku koji su dobili?
Da li je postignuto "e, sad je stvarno previse" stanje i kod druge strane?
Da li postoje pare koje mogu da plate miran san?

Mislim da se je neko okliznuo sa onom tvrdnjom da je u zgradi suda bilo pripadnika MUP-a Srbije. Rizichno je kad neko nezvanichno trazhi od tebe da zvanichno dajesh tako krupne optuzhbe.
 
Ban Ki-Mun je postavljen na to mesto da zastupa americke interese, i to je svakom jasno.

Isto je bilo i sa Ananom, a zbog istog razloga je smenjen Butros Gali.

Daj, bre, choveche! Kako postavljen da zastupa americhke interese?! :shock:

Pa cela organizacija UN je patetika od institucije. UN isto kao i EU sluzhe da bi se svi u svetu teshili u zhiveli u lazhnom ubedjenju da ce SAD imati ko da zaustavi, ako zatreba.

UN se iskljuchivo oslanjaju na NATO za vojna dejstva, isto kao i EU. A NATO skoro da je prcija americhkog predsednika.

Poznata je Klintonova doktrina ,,Sa UN, ako se mozhe. Bez UN, ako se mora."

Da ne bismo svi shvatili da su SAD zavladale svetom i da se tu ne mozhe nishta, i UN i EU ce se slozhiti sa svakom americhkom odlukom.
 
Ovo je samo jedna od "savesti".
Tako je bilo i sa Florens Artman.
Ko prati sudjenje Seselju, moze da vidi da je i sudija veoma naklonjen i da ga sve cesce i sve vise nerviraju advokati optuzbe..
Da li smo i nehotice na putu da istina postane aksiom?
Надам се...једино ме радује да истина увек нађе пут на светло дана...пре или после
 
http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/Prva-ostavka-u-Unmiku.sr.html

Da li je proradila savest?
Postoji li granica preko koje i zvanicnici UN-a ne mogu da predju uprkos ociglednom zadatku koji su dobili?
Da li je postignuto "e, sad je stvarno previse" stanje i kod druge strane?
Da li postoje pare koje mogu da plate miran san?


Malo je čudno da američki čovek od visokog poverenja tek tako da ostavku.Više sam sklon mišljenju da je to dirigovana ostavka da bi na njegovo mesto došla ličnost sa jačom rukom.
 

Back
Top