jel ima nekog normalnog

http://www.politika.co.yu/rubrike/Drustvo/Srpske-crkve-kosovarski-stil.sr.html
ovo vise nije smesno ...nego zalsno i to mnogo . ne samo ovo za njiho svestsko cudo nego i ostalo .

Ja sam se prenerazio kada sam prochitao albansku verziju kosovskog boja i istoriju Srbije pod Osmanlijskim carstvom.

A shto se tiche njihove propagande, to nije tako frapantno, koliko nemachka, austrijska i americhka propaganda o Kosovu kao El Doradu... Navodne ,,goromne" rezerve platine, zlata i drugih plemenitih metala, koje su utvrdili satelitskim snimanjem (???).
 
"Он каже да му није нимало чудно што на сајту пише да се на Шари могу видети бели медведи: „Историјски гледано, то је могуће, јер ја се сећам да су ми прабаба и прадеда причали да су некада ту живели бели медведи”.

:rotf:
 
polarbearjump.jpg


shara, aka albanski alpi :rotf:
 
"Он каже да му није нимало чудно што на сајту пише да се на Шари могу видети бели медведи: „Историјски гледано, то је могуће, јер ја се сећам да су ми прабаба и прадеда причали да су некада ту живели бели медведи”.

:rotf:
Mozda su Baba i Deda videli Sneska Belica pa nisu znali da objasne tu,, prirodnu pojavu,,
 
Из последњег говора Слободана Милошевића ,

''Zemlje kojima se komanduje spolja, relativno se brzo rastaju sa svojom istorijom, sa svojom prošlošću, sa svojom tradicijom, sa svojim nacionalnim simbolima, sa svojim navikama, često i sa sopstvenim književnim jezikom. Nevidljiva na prvi pogled, ali veoma efikasna i nemilosrdna, selekcija nacionalnog identiteta, svela bi ga na nešto nacionalnih jela, poneku pesmu i kolo, imena nacionalnih heroja nadenuta prehrambenim proizvodima i kozmetičkim sredstvima... Gubljenje nacionalnog identiteta je najveći poraz jedne nacije...''
 

Back
Top