Cipeliceeeeee

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.421
Ili...naša mala pasija...

Volimo ih pa ih kupujemo i kad nam stvarno trebaju i kad nam uopšte ne trebaju , i kad je to peti roze par , i kad već imamo slične, i kad uopšte nisu naš fazon , i kad su toliko skupe da ne možemo da ih priuštimo, ali i kad su toliko jeftine da je glupo ne kupiti ih...

Danas ...gurajući svoj najnoviji par u orman za cipele shvatih - orman je već premali da ih sve primi...

I zato otvaram ovu temu ..da Vas pitam - kad je dosta ?

I ako je vaš odgovor nikad , onda zašto nam ih nikad nije dosta...šta je to u cipelama što nas čini tako neracionalnim???

I još ovo ...slikale smo garderobu, raznorazne modne detalje , ajde da slikamo i cipele , da vidimo šta nosimo i koliko se po tom pitanju razlikujemo...

Žene , kupoholičarke , cipelomanke...navalite ! :oops:
 
Cipele i torbe su moje "bogatstvo"...To svi moji znaju.Bezveze da ih slikam- ne znam koje bih čedo prvo izabrala...
P.S. Možda samo da kažem da su moje najskuplje cipele kupljene u Glazgowu , pre četiri godine, marke Hobb'S i koštale su 450 funti (sterlinga)...
 
Čovče ja tolko ponesem za celo putovanje!

bug.gif
 
odkad je moja dooobra drugarica otvorila prodavnicu cipela pocela sam da preterujem
posto imam posebne cene kupim po tri para,mnoge od njih nisam iznosila
ona mi cuva posebne modele(retke) i kako onda da kazem necu:lol: i naucila me da kupujem cipele u boji ne samo crno belo i smedje
e sad kad imam crvene baletanke kako da nemam i crne?
 
najviše mrzim da kupujem cipele...nikad ne mogu da nađem i da mi se sviđaju,i da su udobne i da odgovara cijena...a i nisam neki pretjerani zaljubljenik da imam sto pari cipela...i nikad nisam imala neke koje nisam stigla da iznosim...:)

e,da...i nikad ne bih dala 300 eura za cipele,makar i pričale...:)
 
i ja isto.u stvari uvek me muka hvata kad treba da kupim cipele.obidjem ceo grad i razocarano se vratim kuci sa zakljuckom kako se prodaju ultra ruzne cipele.i kad iznosim jedne cipele uvek kupim posle iste ili slicne ako su se pokazale kao udobne i ako mi se svidjaju.
ustvari patike bas lako nalazim,odem u urban shop pokazem sta ocu i trazim broj.a za ostalo zali boze vremena a i para.
sto se tice "elegantnih cipela" ne nosim baletanke,nekako su mi za gospodje,ne nosim spicaste cipele (jos nisam videla zenu kojoj lepo stoje a da ne izgleda ko da nosi cipelu br 48 ),ne nosim zlatne,srebrne cipele ( futurizam ludilo),ne nosim stiklu,ne nosim masne,tufne i slicno,ne nosim lakirano,ne nosim animal print,zmijske koze itd sto moj izbor znacajno suzava na nesto malo cipela :neutral:
 
ne nosim baletanke,nekako su mi za gospodje,ne nosim spicaste cipele (jos nisam videla zenu kojoj lepo stoje a da ne izgleda ko da nosi cipelu br 48 ),ne nosim zlatne,srebrne cipele ( futurizam ludilo),ne nosim stiklu,ne nosim masne,tufne i slicno,ne nosim lakirano,ne nosim animal print,zmijske koze :

Hihih :lol: Banshee i ja se nikad ne bi potukle oko cipela ...čak bi mogle i zajedno u shoping...ja NOSIM sve navedeno!

A jel vas nervira kad idete sa drugaricom u shoping pa ona kupi iste cipele ....:x dakle ja ludim od toga ...
 
!

A jel vas nervira kad idete sa drugaricom u shoping pa ona kupi iste cipele ....:x dakle ja ludim od toga ...

Ja sam se posvadjala sa drugaricom oko takvih stvari,..jednom u srednjoj skoli ja kupila neke ravne cipele ono kao martinke ali nisu matrinke,...i dodjem ja u skolu kad ono njih 2 ISTE CIPELE potpuno!!!
Poludela sam...

Ne volim da imam iste stvari kao i drugarice,...slazem se sa Banshee ni ja ne volim da nosim one sto je ona navela,....volim jednostavne i unikatne i elegantne cipele, ja ne podnosim baletanke, zlatne i srebrne, sa tufnama, spicaste, patkaste onako babačke,....
 
ja nosim kickers u svim modelima i bojama, iz junior kolekcije - ali plitke. jedino mi se njihov oblik bas svidja i odgovaraju mi. u obzir dolaze ravne cipele, nista na stiklu - recimo mellow yellow modeli ali srebrno i zlatno ne mogu da kupim taman isla bosa. moraju da budu zatvorene na peti i prstima.
kad nosim otvoreno, tu su rimljanke i to je to. cena - do 130 evra mi je prihvatljivo.
 
I ja sam sada kupila dvoje kikersica.Mnogo su slatke.Posao mi je "na nogama"pa gledam da kupujem sto udobniju obucu i u poslednje vreme...ravnu.Baletanke su mi savrsen izbor.
Mirka,
nikad nije dosta.
 
kako vecinu vremena provodim u sportskoj opremi, mom podmlatku nikad nije bilo jasno zasto :shock: kupujem toliko obuce i tasni kad ih retko nosim..komentarisala je da sam kao stonoga..

ne podlezem modnim hirovima..imam svoj stil.. zavisno od aktuelnosti blago ga korigujem..

e tu smo..

moje dete poraslo i od svega sto je u prodaji njoj se svidja BAS onaj komad koji sam kupila pre par meseci..

drago mi je..

mislim da je do sada shvatila..za elementarno prezivljavanje uvek se zaradi - a obuca i tasna se kupuju uvek kad se naleti na dobar komad!;-) (iako si juce gurnula nove u garderober):whistling: ( al` te su danas vec odavno kupljene - ako te NEKO bas pita)
 
ja sam nasla mloogo slatke kikerske ali cu poludeti jer su dosta trvrde a meni noga na pola broja, veci mi je ogroman i sljampav, a manji postoji opasnost da je pretesan, a nesto mi se ne daje 100e za cipele koje moram da prosirujem kod obucara, uvek moze da mi s.jeb.e oblik :(

a ova hani krenula da brise "chat" samo tako :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top