(BEO)Gradska čistoća

№1 

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
343
6s5aok.jpg


ZnaTchi...da li mislite da JKP "Gradska čistoća" dobro radi svoj posao?
Jos vise me zanima,da li im mi dovoljno pomazemo u tome,ne mislim aktivno...jer ipak oni su placeni za to,vec pasivno,ne bacajuci otpatke tamo gde im mesto nije?

Iskreno...ja se trudim,uvek trazim kantu da bih bacio pikavac,ako je nema u blizini nadjem slivnik,ako nema ni toga...onda bacim tu gde se nadjem,mis'im ne mogu da ga pojedem.
A sto se njih tice,mislim da posao rade sve bolje i bolje,ulazu dosta u opremu 9vozila,kontejnere...),bio sam danas u direkciji da uzmem majicu koju sam dobio,jer sam ih smorio mail-om (zato sam i otvorio temu :grin: ) salim se :),ono...organizovani su,imaju o.k sajt na kome izmedju ostalih stvari mozete da prijavite divlju deponiju.Ljubazni su :P
O.K saradjuju i sa komunalnom inspekcijom,evo...bas juce su dovezli cisternu i oprali nam ulicu,koju su ublatnjavile seljachine sa obliznjeg gradilista,bas su se namucili jer je bio neverovatno debeo sloj blata i peska,i tako....


http://www.gradskacistoca.co.yu/src/index.htm



ŽIVELI ĐUBRETARI !!!

yessssssssssssssssssssssssssss
 
Nikada ne bacam na ulicu bilo šta, pa ni najmanji papirić. Ima ljudi koji misle da ako je nešto organskog porekla može da se baci. Šokantno. Postoje kante. Ako nemam kantu u blizini držim u ruci ili stavim u jedan džepić, koji mi je za takve stvari (prva pomoć do kante). Valjda je to stvar vaspitanja i kulture. Ono što ne radim u svojoj kući, neću raditi ni van nje.
 
Ako se trudis da doprineses temi,zasto postavljas glupa pitanja?

Trudim se ali sam stvorio takav zaključak..
Vi se trudite da ne zagađuje tj da ne bacate bilo gde opušak mada
i samo pušenje na ulici iznosi kod mene zaključak takav kakav sam doneo..
Mogao bih reći ovako...
Pijem konzervu na ilici i nemam gde da je bacim...
Nisu postavili recimo kontejnere i u dilemi sam kao i vi...
Moj doprinos temi je u vidu pitanja...
Nema veze sa vama,nego sa zakonom koji se ne primenjuje..
 
kad vidim da je nekome lokacija Zemun,a usput i biografija: "Daca carica" :neutral: ono...sve mi je jasno..
uostalom,ako ti je tema glupa,budi ti pametna,pa nemoj da smaras po istoj :idea:
u stvari delimicno si u pravu,nije tema glupa,vec ja...zato sto odgovaram derishtu
 
A dobro sada. Gde ljudi da puše? Ne smeju unutra. A i bolje napolju nego unutra. Pa i izduvni gasovi prljaju, ali su nam automobili potrebni. Ne preterujmo.
pusenje na ulici je odraz nekulture.
Ako obratis paznju sve manje ljudi pusi na ulici.
A da sam u pravu evo ti konkretan primer.
Dosao mi je kum iz unutrasnjosti i malo se setamo Knez Mihajlovom i on pripalio cigaru i ide tako , gleda levo desno i kaze "pazi, ovde samo ja pripalio, dosao seljak iz provincije pa purnja po ulici" :lol:

Ali to je i manji problem od kucecih g*vana od kojih ne mozes posteno da hodas. JA bih za to odvalio 50,000 kaznu pa da vidis sto ce neko nekom keru dozvoliti da vrsi veliku nuzdu u Knezu (a video sam to 100 puta)
 
majica je vrhunska!
ponasanje pojedinca na ulici je odraz kucnog vaspitanja(ili nevaspitanja)
neko ima tu srecu da je imao ko da ga vaspitava neko ne. generalo mislim da je za "cistiocu" lepo receno u nasoj staroj PRVO POCISTI ISPRED SVOJE KAPIJE
bice BEOGRAD BEOgrad....mi ga cuvamo!
 
pusenje na ulici je odraz nekulture.
Ako obratis paznju sve manje ljudi pusi na ulici.
A da sam u pravu evo ti konkretan primer.
Dosao mi je kum iz unutrasnjosti i malo se setamo Knez Mihajlovom i on pripalio cigaru i ide tako , gleda levo desno i kaze "pazi, ovde samo ja pripalio, dosao seljak iz provincije pa purnja po ulici" :lol:

Ali to je i manji problem od kucecih g*vana od kojih ne mozes posteno da hodas. JA bih za to odvalio 50,000 kaznu pa da vidis sto ce neko nekom keru dozvoliti da vrsi veliku nuzdu u Knezu (a video sam to 100 puta)

Dobro, ja sam mislila na ono kada stoje u mestu ili imaš firme gde je zabranjeno pušenje, pa moraju da izađu napolje. A to pušenje u hodu je grozno. Prvo, ružno je, drugo, možeš cigaretom da spržiš nekoga ili nešto. Meni se desilo da mi neki buzdovani prođu sa cigaretom pored ruke toliko blizu da osetim toplotu. Ja ne pušim, pa mi time još gore, pošto mi je muka od onog smrada. Em mi je bio na milimetar od kože, em mi je usmrdeo ruku. Ali, opet, više volim da puše napolju, nego tamo gde ja sedim.
 
pusenje na ulici je odraz nekulture.
Ako obratis paznju sve manje ljudi pusi na ulici.
A da sam u pravu evo ti konkretan primer.
Dosao mi je kum iz unutrasnjosti i malo se setamo Knez Mihajlovom i on pripalio cigaru i ide tako , gleda levo desno i kaze "pazi, ovde samo ja pripalio, dosao seljak iz provincije pa purnja po ulici" :lol:

Ali to je i manji problem od kucecih g*vana od kojih ne mozes posteno da hodas. JA bih za to odvalio 50,000 kaznu pa da vidis sto ce neko nekom keru dozvoliti da vrsi veliku nuzdu u Knezu (a video sam to 100 puta)

Ja sam videla ženu koja namešta dečaka da piški uz zgradu u sred Kneza. :roll:
 
Ma ljudi iz cistoce rade svoj posao kako treba, ali oni koji su im nadredjeni definitivno ne rade nista. Njima je najbitnije da izdaju nalog za ciscenje nekoliko bitnih ulica, levo, desno, a za ostale ulice ih bas briga. Pa nije Beograd ''Knez Mihajlova"!
 

Back
Top