KREMANSKO (NE)PROROČANSTVO

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Ne verujem u proroke, jer sledim princip slobodne volje. Ali sam i pored toga čitao neka proročanstva, između ostalog i Kremansko proročanstvo. Pre nekoliko godina u Gradskoj biblioteci našao sam izdanje iz 1940. i izdanje iz 1992. godine. Uzeo sam oba, uporedio ih i smejao se do suza. Naime, u izdanju iz 1940. se govori o tome kako su Tarabići sve što su „prorekli“ i pogodili, pa se navode detalji iz istorije itd. Ali se nigde ništa ne govori o budućnosti, recimo nijedna rečenica o Hitleru koji je tada već uveliko orgijao po Evropi. U izdanju iz 1992. piše kako su Tarabići predvideli i Hitlera i Tita i televiziju i silazak ljudi na Mesec i Hladni rat i šta sve ne... Ali o budućnosti ni reči. A onda sam pročitao knjigu Kremansko neproročanstvo od Voje Antonića i učvrstio se u svom ubeđenju da ljudi (odabrana grupa ljudi) piše a zatim ispunjava proročanstva. Knjigu možete downloadovati ovde:

http://www.paralax.co.yu/kp.htm
 
Ne verujem u proroke, jer sledim princip slobodne volje. Ali sam i pored toga čitao neka proročanstva, između ostalog i Kremansko proročanstvo. Pre nekoliko godina u Gradskoj biblioteci našao sam izdanje iz 1940. i izdanje iz 1992. godine. Uzeo sam oba, uporedio ih i smejao se do suza. Naime, u izdanju iz 1940. se govori o tome kako su Tarabići sve što su „prorekli“ i pogodili, pa se navode detalji iz istorije itd. Ali se nigde ništa ne govori o budućnosti, recimo nijedna rečenica o Hitleru koji je tada već uveliko orgijao po Evropi. U izdanju iz 1992. piše kako su Tarabići predvideli i Hitlera i Tita i televiziju i silazak ljudi na Mesec i Hladni rat i šta sve ne... Ali o budućnosti ni reči. A onda sam pročitao knjigu Kremansko neproročanstvo od Voje Antonića i učvrstio se u svom ubeđenju da ljudi (odabrana grupa ljudi) piše a zatim ispunjava proročanstva. Knjigu možete downloadovati ovde:

http://www.paralax.co.yu/kp.htm

Nije ti palo na pamet da postoji odabrana grupa ljudi koja odlučuje šta će se i kad obelodaniti narodu? 1940.g. nisu znali kako će Hitlerove aktivnosti uticati na nas, zato nisu ni pustili u štampu deo o Hitleru i Titu.
 
Nije ti palo na pamet da postoji odabrana grupa ljudi koja odlučuje šta će se i kad obelodaniti narodu? 1940.g. nisu znali kako će Hitlerove aktivnosti uticati na nas, zato nisu ni pustili u štampu deo o Hitleru i Titu.

Ti očigledno nisi pratio šta sam ja sve pisao po forumu o tim odabranim ljudima. Skokni do pdf Natprirodne pojave i misterije i videćeš da sam i te kako obavešten. Slažem se sa Svabom da ništa nisu ni znali ni imali 1940. godine, te da nanovo i nanovo dopisuju stvari vezane za "Kremansko proročanstvo", ali tek pošto se dogode, i to u prošlom vremenu.
 
Niko ne razume proroka, dok se ne "desi" to sto je prorokovao. A onda je lako izvuci prorocanstvo iz njegovih knjiga-belezaka i sl. Nijedna osoba ti nece gledati u solju i reci sta se zbilo u tvom zivotu, vec sta ce da se "desi". Jer u prvom slucaju joj mozes reci da laze, a u drugom neces imati prilike, ako vec i ne zaboravis sta ti je rekla.
 
Ne može da kaže zato što niko ne zna šta će se desiti u budućnosti, jer budućnost nije određena i zacrtana, već zavisi od slobodne volje svih nas. Masonski red B Nai B Rith piše proročanstva, naručuje ih, zatim ih ispunjava, a slepe narodne mase misle da ih ispunjava neka nadljudska sila...
 
bate, nek prorok kaze

desice se TO, desice se ONO

i nema sta ti da ga razumevas tumacis i tupis muda.....
znaci crno na belo....
.

e onda je prorok

u suprotnom je svirac onoj stvari....

Evo bate, ja proricem da ce 31.12.2009 na snagu da stupi globalni zakon koji se tice hrane i ishrane. Radno ime mu je codex alimentarius. Od tog datuma pa nadalje, svaka hrana koja vam se moze staviti u usta ce biti procesirana i odredjena ovim zakonom. Pogadjate, lekova tu nece biti;).
Eto Svabo, ja proreko, sada moramo da cekamo do tog datuma da vidimo da li sam bio u pravu, a do tada cemo svi svirati k-cu.

Boldovano je lepo primer kako izgradjen i cvrsto utemeljen odnos ucitelj-ucenik funkcionise i dosta godina posle skole, pardon programiranja. Znaci, programiranjem(i slepim prihvatanjem tog programa) kroz skolovanje se potpuno odstranjuje mogucnost da osoba sama za sebe nesto istrazuje, uci, ispituje. I kao proizvod godina mukotrpnog programiranja dobijete masinu koja sa neverovatnom lakocom samo ispaljuje:
i nema sta ti da ga razumevas tumacis i tupis muda.....

Ako zelis crno na belo, svabo, ti se vrati svojim uciteljima, niko ti od njih bolje ne moze predstaviti crno i belo, jer za mogucnost postojanja sive i ne znaju.;)
 

Back
Top