Kako ste se osecale kada ste prvi put....

Ja sam bas nesto odugovlacila sa tim...iako sam bila svesna da ce do toga doci pre ili kasnije....Pomalo je licilo na scenu iz " MRAK FILM "...njemu se hoce, meni se nece, pa se sve nesto izvlacim, mudro zaobilazim taj deo tela i tako te fore...Bilo je cudno, neiskusno, sa povredama na radu, :rolleyes: ali novo iskustvo ....vremenom je sve doslo na svojeI I toliko godina posle,....:mrgreen:

I dan-danas volim da " ga " istrazujem.... i ne znam zasto ovo pisem....:shock:
 
Ja sam bas nesto odugovlacila sa tim...iako sam bila svesna da ce do toga doci pre ili kasnije....Pomalo je licilo na scenu iz " MRAK FILM "...njemu se hoce, meni se nece, pa se sve nesto izvlacim, mudro zaobilazim taj deo tela i tako te fore...Bilo je cudno, neiskusno, sa povredama na radu, :rolleyes: ali novo iskustvo ....vremenom je sve doslo na svojeI I toliko godina posle,....:mrgreen:
I dan-danas volim da " ga " istrazujem.... i ne znam zasto ovo pisem....:shock:
Lepo si opisala..nisi jedina..tako svaka reaguje..a kasnije prosto ih ne mozes odvojiti od lizalice..prosto ga prisvoje :D..a vidis..muskarcima je to na prvom mestu.
 
Ja sam bas nesto odugovlacila sa tim...iako sam bila svesna da ce do toga doci pre ili kasnije....Pomalo je licilo na scenu iz " MRAK FILM "...njemu se hoce, meni se nece, pa se sve nesto izvlacim, mudro zaobilazim taj deo tela i tako te fore...Bilo je cudno, neiskusno, sa povredama na radu, :rolleyes: ali novo iskustvo ....vremenom je sve doslo na svojeI I toliko godina posle,....:mrgreen:

I dan-danas volim da " ga " istrazujem.... i ne znam zasto ovo pisem....:shock:

Haha..i kod mene bese slicno...to zaobilazenje i pametno izvlacenje...samo sto nije bilo povreda niti nista slicno, vec je steo jos i jos i jos....:lol: :p ;)
 

Back
Top