Ne ljutite se na Amerikance!

Vaaltazar

Zainteresovan član
Poruka
458
Njih niko nista i ne pita. Formalno postoje demokratski izbori a u sustini sve bitnije odluke se donose mimo naroda. Evo jednog odlicnog primera za to. Na pitanje, da li zna da se dve trecine Ameikanaca protivi ratu u Iraku potpredsednik Amerike Dik Cejni lakonski je odgovorio - "pa"? Na ovom hladnokrvnom ignorantskom odgovoru potpredsenika koji otvoreno pokazuje da ga je bas briga za to sta narod njegove zemlje misli mozete da sagledate pravu prirodu americkog sistema. Ali postavlja se pitanje sta ce se u buducnosti desavati sa svetom u globalu pri ovakvom stanju stvari gde jedna vojna supersila kojom upravlja nekolicina i koja sve vise ima ambiciju da kontrolise ostatak covecanstva i zavodi svoju politiku na svakoj tacki planete a pritom sama nije kontrolisana od nikoga, i koliko ce trajati ova farsa...

http://rawstory.com/news/2008/Asked_about_US_opposition_to_war_0319.html
 
Bravo za topik. Amerikom odavno vladaju tajna društva koja se ne obaziru ni na američke građane a kamoli na građane drugih država. Na Olimpijskim igrama u Atlanti 1996. Državna agencija za upravljanje krizama, poznatija kao FEMA, blokirala je ceo grad za manje od dva minuta zbog lažne dojave o postavljenoj bombi u jednoj zgradi koja bi mogla izazvati katastrofu kao u Oklahoma Sitiju prethodne godine. Tada je već uveliko bila privedena kraju izgradnja koncentracionih logora na Aljasci, gde bi u doglednoj budućnosti anacionalna legionarna vojska u crnim uniformama trebalo da blindiranim vozovima transportuje milione Amerikanaca protivnika Novog svetskog poretka.
 
Au- s neba pa u rebra!
Naravno da vecina Amerikanaca pojma nema sta im drzava radi, a mnoge, iskreno, nije ni briga, sve dok to njih na neki nacin ne pogodi. Par komentara vezanih za Kosovo za koje znam da je dao obican narod, odnosi se na protivljenje nezavisnosti Kosova jer smatraju da je Amerika trenutno ekonomski stoji losije nego prethodnih godina i da ne bi trebalo da placa za Kosovo.
 
Bravo za topik. Amerikom odavno vladaju tajna društva koja se ne obaziru ni na američke građane a kamoli na građane drugih država. Na Olimpijskim igrama u Atlanti 1996. Državna agencija za upravljanje krizama, poznatija kao FEMA, blokirala je ceo grad za manje od dva minuta zbog lažne dojave o postavljenoj bombi u jednoj zgradi koja bi mogla izazvati katastrofu kao u Oklahoma Sitiju prethodne godine. Tada je već uveliko bila privedena kraju izgradnja koncentracionih logora na Aljasci, gde bi u doglednoj budućnosti anacionalna legionarna vojska u crnim uniformama trebalo da blindiranim vozovima transportuje milione Amerikanaca protivnika Novog svetskog poretka.

Konc logori ne postoje samo na Aljasci, ima ih sirom Amerike.
 
Kada se bude izmenio američki ustav, odnosno kada ga izmene nemački iluminati neonacisti, čiji je šef Arnold Švarceneger, da predsednik može biti čovek koji nije rođen u Americi, bivši holivudski star će postati prvi predsednik rođen u inostranstvu. Ne znam šta mislite o ovome, ali...
 
Kada je seo u fotelju guvernera Kalifornije, Arnolda Švarcenegera dočekale su fascikle pune smrtnih presuda. Njegov prethodnik, po veroispovesti anglikanac, nije hteo da potpiše nijednu smrtnu presudu smatrajući da nema pravo da oduzme nečiji život. Pogledavši u prve dve fascikle i videvši da su prva dva čoveka silovali maloletnice i potom ih ubili, Švarceneger je hladnokrvno potpisao izvršenje svih smrtnih presuda ne čitajući dalje i sve osuđenike je pogubio. Teško džihad-ratnicima-glavosečama i ostalim teroristima i lupeškim režimima širom sveta kad on postane predsednik.
 
Kada je seo u fotelju guvernera Kalifornije, Arnolda Švarcenegera dočekale su fascikle pune smrtnih presuda. Njegov prethodnik, po veroispovesti anglikanac, nije hteo da potpiše nijednu smrtnu presudu smatrajući da nema pravo da oduzme nečiji život. Pogledavši u prve dve fascikle i videvši da su prva dva čoveka silovali maloletnice i potom ih ubili, Švarceneger je hladnokrvno potpisao izvršenje svih smrtnih presuda ne čitajući dalje i sve osuđenike je pogubio. Teško džihad-ratnicima-glavosečama i ostalim teroristima i lupeškim režimima širom sveta kad on postane predsednik.

Ko god da je predsednik Amerike mora da igra po diktatu tajne vlade a ukoliko se odmetne zavrsava kao Kenedi ili u boljem slucaju kao Nikson.
 
o boze kome moze da bude shef bodi bilder retard:confused:

Kao malog majka ga je terala da svaki dan čita naglas 30 stranica iz Biblije. Šapuće se da je Hitlerov vanbračni sin. On je body bilder i kao takav se proslavio, ali raspitaj se malo šta je završio. Dva fakulteta, doktorat iz istorije i medicine, iniciran u najveće tajne i tajne redove itd. Uopšte nije retard kako veliš.
 
Kada se bude izmenio američki ustav, odnosno kada ga izmene nemački iluminati neonacisti, čiji je šef Arnold Švarceneger, da predsednik može biti čovek koji nije rođen u Americi, bivši holivudski star će postati prvi predsednik rođen u inostranstvu. Ne znam šta mislite o ovome, ali...

...mislim da je taj Svarceneger odvratan a i onaj Stalone...nista mi ljudi nisu uradili ali ne volim da ih vidim ni u filmu :)
 
Da dodam još i to kako smatram da je dobro što je Amerika glavna na planeti, jer imamo slobodu. Zamislite da su glavni Arapi ili neki komunistički otpadnici. Ovi prvi bi uveli šerijat, žene bi bile zabrađene od glave do pete, ne bi bilo ni filmova ni Interneta, niti bilo čega, vratili bismo se u kameno doba. Da su ovi drugi kuku nama. Nego se bojim da bi Srbija opet našla razloga da bude protiv onoga ko je najjači na svetu. Ne znam zašto je tako, ali kad su Turci bili najjači mi smo bili protiv njih, pa protiv Austrije 1914, pa protiv Nemačke kad je Hitler zgazio celu Evropu, pa protiv Staljina kad je bio najjači, pa sad protiv NATO...
 
Da dodam još i to kako smatram da je dobro što je Amerika glavna na planeti, jer imamo slobodu. Zamislite da su glavni Arapi ili neki komunistički otpadnici. Ovi prvi bi uveli šerijat, žene bi bile zabrađene od glave do pete, ne bi bilo ni filmova ni Interneta, niti bilo čega, vratili bismo se u kameno doba. Da su ovi drugi kuku nama. Nego se bojim da bi Srbija opet našla razloga da bude protiv onoga ko je najjači na svetu. Ne znam zašto je tako, ali kad su Turci bili najjači mi smo bili protiv njih, pa protiv Austrije 1914, pa protiv Nemačke kad je Hitler zgazio celu Evropu, pa protiv Staljina kad je bio najjači, pa sad protiv NATO...


Znaci ti podrzavas koncentracione logore?
 
...gledala sam film u kome Stalone visi sa nekog mosta sa puskom u ruci, na njega pucaju sa zemlje, iz vode i iz vazduha a on ih sve oduva...secam se da sam navijala da ubiju skota... a kad je Svarceneger glumio dobricu u Terminatoru navijala sam za onog negativca toliko mi je bio odvratan :)
 
a kad je Svarceneger glumio dobricu u Terminatoru navijala sam za onog negativca toliko mi je bio odvratan :)

:shock:
angry.gif
 
ni ja nisam ljut na amerikance, oni su klasicne korisne budale. ja volim mnogo stvari iz amerike , njihove filmove , muziku, kulturu, nba kosarku, al sta mi to vredi kad me njihova drzava unistava ? al sta da se radi kad je njihova drzava klasican EVIL EMPIRE i kad zeli da nas unisti? Sta da radimo?

Jedino sto mozemo jeste da se svrstamo uz rusiju i da trazimo njenu zastitu. Ovi nas guze vec 20 godina oci nam ispadose.
 

Back
Top