Dokle Kosovo?

latrodectus

Zainteresovan član
Poruka
284
Dokle ce Kosovo biti glavna tema svim politicarima?
Na svim forumima Kosovo
Na svim tv Kosovo
Dokle?
Zamajavaju nas sa Kosovom kako ne bismo mislili na ekonomsko stanje
Shvatam da je politicarima to jedini nacin da se odrzavaju na vlasti, ali sta je sa ljudima? Da li ce uvek nasedati na iste price?
Godinama je Kosovo glavna tema, a ne znam kako ne primecujete da se mi zapravo nista i nepitamo, I ko god da je na vlasti isto ce biti.
Kada ce se vec jednom ta famozna prica zavrsiti? Hoce li ikad?
Dok nisu proglasili nezavisnost bili smo zatrpani sa temama o Kosovu, sad kad su proglasili opet . Kad ce se staviti tacka ili uvek imamo zarez. I da se razumemo diplomatskim putem resavamo godinama isto pitanje a uvek stojimo u mestu, znaci nismo dobre diplomate, a sto se tice ratnika ni tu se nismo narocito pokazali. Sve u svemu ne bi trebalo da tapkamo u mestu, mogli bi smo makar jedan kork da napravimo unapred ili nam je unazad uvek lakse. Ljudi gledajte od cega se zivi, mislite na buducnost. Uvek su politicari manipunisali sirotinjom, uvek je sirotinja ratovala, a oni drugi su se bogatili na tudjim mukama i patnjama.
 
pa nama je to glavni problem. oteli nam 20% drzave. a takvima kao ti je bitno samo da je dupe sto vece i deblje a slepo crevo sto punije hrane. to sto su glava i srce prazni to nema veze.
 
pa nama je to glavni problem. oteli nam 20% drzave. a takvima kao ti je bitno samo da je dupe sto vece i deblje a slepo crevo sto punije hrane. to sto su glava i srce prazni to nema veze.
Bilo je 15%, mada zapravo ni toliko. Nema veze, pa ponavlja se ista matrica kao devedesetih, samo nas je druga ekipa tad zamajavala.
 
Prodali bi neki i Krusevac i Kraljevo i Kragujevac samo da Beograd i Vojvodinu prime u evropu.

E ova izjava je klasican primer dokle Kosovo .


Ja licno sve prodajem . Ama bas sve . Samo da narod ovde zivi bolje jer ovde ne postoje ljudi koji umeju da

vode ovu zemlju . Ovde glasas izmedju zla i manjeg zla , pa sta bude .

Treba Srbijom da upravlja bord od 10 ekonomskih strucnjaka i to je to . Nema politike u narednih 50 godina.

Nema stranaka . Samo da se radi . A ne dva Srbina tri stranke cetiri koalicije pa referendum .
 
E ova izjava je klasican primer dokle Kosovo .


Ja licno sve prodajem . Ama bas sve . Samo da narod ovde zivi bolje jer ovde ne postoje ljudi koji umeju da

vode ovu zemlju . Ovde glasas izmedju zla i manjeg zla , pa sta bude .

Treba Srbijom da upravlja bord od 10 ekonomskih strucnjaka i to je to . Nema politike u narednih 50 godina.

Nema stranaka . Samo da se radi . A ne dva Srbina tri stranke cetiri koalicije pa referendum .


ti si decko udaren u mozak. ako toliko mrzis ovu drzavu i narod da bi je prodao zarad bolje zivota zar ti nije jednostavnije da spakujes kofer uzmes pasos i put pod noge?
 
Svaka pohvala postavljaču topika. Ova bi tema trebalo da bude lepljiva. Političari kreature skreću pažnju građana sa pravih stvari na Kosovo i priču o Kosovu. Treba da se zapitamo dokle.
 
E ova izjava je klasican primer dokle Kosovo .


Ja licno sve prodajem . Ama bas sve . Samo da narod ovde zivi bolje jer ovde ne postoje ljudi koji umeju da

vode ovu zemlju . Ovde glasas izmedju zla i manjeg zla , pa sta bude .

Treba Srbijom da upravlja bord od 10 ekonomskih strucnjaka i to je to . Nema politike u narednih 50 godina.

Nema stranaka . Samo da se radi . A ne dva Srbina tri stranke cetiri koalicije pa referendum .
Da samo ovi jadni srbi na kosovu ,imaju sada jake strucnjake u vidu tacija i cekua.
Takve li nam strucnjake zelis.
 

Back
Top