DUZNICI STRANIH BANAKA UJEDINIMO SE

radnaskela

Zainteresovan član
Poruka
355
Sve sam smislio. Treba udariti tamo gde ih najvise boli, tj. po dzepu. Dosli su sa svojim prljavim kapitalom i iskoristili nasu glad za prolaznim materijalnim zadovoljstvima. Uvalili smo se u dugove zbog DVD plejera, masina za ves, televizora, a neki su se drznuli i zaduzili se zbog polovnog automobila. E, sad kad smo im te pare izvukli i lepo ih potrosili, ujedinimo se i donesimo odluku da necemo da ih vracamo. Iskoristili su nas polozaj i sticu ogromno bogatstvo kamatama koje su nam nametnute i posledica su zloupotrebe nase gladi za elementarnim materijalnim dobrima. Dakle, ko jos moze da podigne kredit, neka ga podigne, a onda da prestanemo da placamo rate. Neka nas tuze sudu. To su nasi sudovi, moraju da budu na strani naseg naroda. Ako je Kosovonase, onda je sve nase, pa tako i pravo da odlucimo kome cemo da vracamo dugove, a za koga nas bas briga.
 
Sve sam smislio. Treba udariti tamo gde ih najvise boli, tj. po dzepu. Dosli su sa svojim prljavim kapitalom i iskoristili nasu glad za prolaznim materijalnim zadovoljstvima. Uvalili smo se u dugove zbog DVD plejera, masina za ves, televizora, a neki su se drznuli i zaduzili se zbog polovnog automobila. E, sad kad smo im te pare izvukli i lepo ih potrosili, ujedinimo se i donesimo odluku da necemo da ih vracamo. Iskoristili su nas polozaj i sticu ogromno bogatstvo kamatama koje su nam nametnute i posledica su zloupotrebe nase gladi za elementarnim materijalnim dobrima. Dakle, ko jos moze da podigne kredit, neka ga podigne, a onda da prestanemo da placamo rate. Neka nas tuze sudu. To su nasi sudovi, moraju da budu na strani naseg naroda. Ako je Kosovonase, onda je sve nase, pa tako i pravo da odlucimo kome cemo da vracamo dugove, a za koga nas bas briga.

pazi da ih ne zaboli... mada, plan ti je paklen, samo jos da se realizuje...
 
Sve sam smislio. Treba udariti tamo gde ih najvise boli, tj. po dzepu. Dosli su sa svojim prljavim kapitalom i iskoristili nasu glad za prolaznim materijalnim zadovoljstvima. Uvalili smo se u dugove zbog DVD plejera, masina za ves, televizora, a neki su se drznuli i zaduzili se zbog polovnog automobila. E, sad kad smo im te pare izvukli i lepo ih potrosili, ujedinimo se i donesimo odluku da necemo da ih vracamo. Iskoristili su nas polozaj i sticu ogromno bogatstvo kamatama koje su nam nametnute i posledica su zloupotrebe nase gladi za elementarnim materijalnim dobrima. Dakle, ko jos moze da podigne kredit, neka ga podigne, a onda da prestanemo da placamo rate. Neka nas tuze sudu. To su nasi sudovi, moraju da budu na strani naseg naroda. Ako je Kosovonase, onda je sve nase, pa tako i pravo da odlucimo kome cemo da vracamo dugove, a za koga nas bas briga.

dobro, i sta ces onda kad ti taj punto kog si uzeo pre dve godine ostari na 6-8 godina? Da nece mzoda domace banke da ti daju kredit :lol::lol:
 
JAKO SAM ZADOVOLJAN PRVIM REAKCIJAMA NA OVAJ PREDLOG. jEDINO MI NIJE JASNO STA ZNACI SIMBOL KOJI STOJI ISPRED NASLOCA, I ZASTO NEMA BROJEVA O KOLICINI KOMENTARA I PREGLEDA OVE TEME. nEKA MI NEKO ODGOVORI U CEMU JE STVAR. kASNIJE CU DA NAPISEM I KOJU PAMETNU O RAZRADI PLANA ZA ANTIGLOBALISTICKU BORBU KROZ BOJKOTT VRACANJA PRESKUPIH KREDITA KOJIMA SE TRULI ZAPAD BOGATI NA NAS RACUN.
 
Ma zaboravi politicare. Daj da se mi obicni duznici stranim bankama nekako organizujemo i izbegnemo da vracamo kredite. Pa mi Srbi smo bar nenadjebivi u takvim smicalicama. Dakle, ja ozbiljno radim na stvaranju statuta Udruzenja svih koji su uzeli kredite, potrosili ih i sada zakljucili da ih je jako tesko vracati. U ovo udruzenje ce biti dobrodosli svi koji smatraju da bi im po vracanju rate ostalo manje novca nego sto je potrebno za dostojanstven zivot. Naravno, ovo se odnosi samo na one koji su se zaduzili u bankama cije centrale su u drzavama koje su priznale Kosovo. Dakle, oni nama uzimaju drzavu, a mi cemo njima samo pare. Dacemo sebi za pravo da tako izrazimo svoju gradjansku neposlusnost. Necemo puske, sve miroljubivo, ali pare memamo. A i da ih imamo, odakle nam?
Da ne duzim vise. Prokonsultovacu se sa nekim ljudima od iskustva po ovom pitanju, a ocekujem i konstruktivnu saradnju svih ucesnika na forumu u cilju stvaranja jedne deklaracije kojom ce se izneti zvanicni stavovi svih nas koji nismo u stanju da vracamo kredite, a i nacionalni ponos nam ne dozvoljava da visokim kamatama punimo dzepove onih drzava i njihovih oligarhija koje hoce da sve Srbe vide ispod jedne sljive.
Pozivam zainteresovane za saradnju da se jave na moju e-mail adresu koja se moze naci u spisku clanova ovog foruma. OTPOR DO POSLEDNJE NEVRACENE RATE!!!
 
Heheheheh.................Možete da ne vraćate a banke krenu u prodaju imovine a pošto kupaca neće biti jer je 90 % Srbije uzelo neki kredit onda ima da izazovete krizu na hipotekarnom tržištu kao u Americi.....................Ahahahahaha...................Malo i mi da zayebavamo svet...............:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
E ljudi,mozda i nije prava tema za pitanje al aj ,mozda mi neko i odgovori :)
Dal neko zna kakva je varijanta s-rent? Znachi ne leasing vec rent??
Uzmes kola,placas ZAJAM...i na kraju...what happens?To na kraju nije tvoje vozilo jer nisi platio PDV i vraca se vlasniku?!
Dal postoji uopste mogucnost da se otkupi??

Ajde neko mi neko odgovori pliz,bitno mi je.Thanx:heart:
 
Ugrubo, to ti je najslicnije lizingu, ali jeftinije...i nikad ne otplatis auto vec je on vlasnistvo banke koja ga proda na aukciji npr. kad tebi vise ne treba.
Znaci ako firma hoce da ima stalno nova vozila moze da uzme tu varijantu(ali ta vozila nikad nece biti njena);)
 
Znam ja da pojedinacno nevracanje kredita ima lose posledice po onoga ko pare ne vraca. Ali, ako bi se Srbi slozili i ujedinili, mogli bi kao grupa da nastupimo organizovano i da nasi razlozi budu ozbiljno razmotreni vec zbog same nase brojnosti. Bas me zanima kako bi nase kilavo sudstvo reagovalo ako bi primilo npr. 10.000 tuzbi protiv onih koji ne vrecaju kredite. Mislim da bi organizovanjem na nivou cele Srbije mogao da se obezbedi toliko zainteresovanih, a mozda i vise. Na ovaj nacin jednim udarcem ubijamo dve muve: 1. udaramo finansijsku sucku bankama zemalja koje su priznale Kosovo, sto je vrlo patriotski i in postupak; 2. oslobadjamo se svakomesecne nocne mora kako namaci lovu da se vrati rata. Dakle, cela ideja je em lepa, em je i korisna, tj. ide na stetu oni koji nam otimaju deo teritorije. Pozivam sve zainteresovane da se jave i da pokrenemo inicijativu za udruzivanje, a onda ce sve ici samo po sebi.
 
vidim da otplacujes neke kredite pa nisi zadovoljan......
u svakom slucaju, ko te je**e kad uzimas kredit da kupis dvd player ili tv sa dijagonalon 10000".....zna se zasto i kako se uzima kredit....i kad ga uzmes, onda lepo sracunas kolika je kamata, koliko ces da placas i kako ces da placas.....


a ne ovako, da posle koji mesec placanja kredita odlepis......

uostalom ako si uzeo taj kredit, upravo ta strana banka i ta banka iz zemlje koja je priznala kosovo ti je dala PARE.....i ti si odlicno znao kakva je njihova politika, a ipak si uzeo taj kredit.....

prema tome, sad placaj.....

da si ti patriota, ti ne bi ni uzimao kredit iz strane banke.....
 
Sve sam smislio. Treba udariti tamo gde ih najvise boli, tj. po dzepu. Dosli su sa svojim prljavim kapitalom i iskoristili nasu glad za prolaznim materijalnim zadovoljstvima. Uvalili smo se u dugove zbog DVD plejera, masina za ves, televizora, a neki su se drznuli i zaduzili se zbog polovnog automobila. E, sad kad smo im te pare izvukli i lepo ih potrosili, ujedinimo se i donesimo odluku da necemo da ih vracamo. Iskoristili su nas polozaj i sticu ogromno bogatstvo kamatama koje su nam nametnute i posledica su zloupotrebe nase gladi za elementarnim materijalnim dobrima. Dakle, ko jos moze da podigne kredit, neka ga podigne, a onda da prestanemo da placamo rate. Neka nas tuze sudu. To su nasi sudovi, moraju da budu na strani naseg naroda. Ako je Kosovonase, onda je sve nase, pa tako i pravo da odlucimo kome cemo da vracamo dugove, a za koga nas bas briga.

TO STO NAS KRADU I OTIMAJU (МИСЛИМ НА КРЕДИТЕ)I TU BEDU STO ZARADIMO TO SU IM OMOGUCILI NASI SMRADOVI OD POLITICARA ZA NEKI PROCENAT U NJIHOV DZEP/ JA MISLIM DA JE TO JASNO KAO DAN I NIKO NEMA VECU KAMATNU STOPU NA CELOM SVETU NEGO KOD NAS. STA MISLITE STO SE TOLIKO REKLAMIRAJU I STO IH IMA NA SVAKOM MOGUCEM MESTU JER TI STRANI SMRADOVI IMAJU NAJVECU ZARADU KOD NAS NEGO BILO GDE NA PLANETI. IZRACUNALI SU DA IM JE BOLJA STO PUTA VARIJANTA DA NAS NOVCANO RAZBIJU NEGO DA PUCAJU PARE NA BOMBARDOVANJE I NA KEROZIN TO JE JASNO KAO DAN. SRBIJA DO TOKIJA ZEMUN DO PINOKIJA
 

Back
Top