Devojke o Devojkama....

Black Wall Street

Početnik
Poruka
28
Devojke sta mislite o Bi devojkama i lez.?Da li vam je to ok...da li vas nekad to moze i naloziti....da li ste probali? Mene je zadesilo da sam posle nekog vremena saznao da mi se devojka jako jako prima na ribe i bukvalno se isprimala na jednu i zato smo delimichno i raskinuli...osecam se kao ross iz prijatelja :D
 
Devojke sta mislite o Bi devojkama i lez.?Da li vam je to ok...da li vas nekad to moze i naloziti....da li ste probali? Mene je zadesilo da sam posle nekog vremena saznao da mi se devojka jako jako prima na ribe i bukvalno se isprimala na jednu i zato smo delimichno i raskinuli...osecam se kao ross iz prijatelja :D

Ne razmišljam o njima osim ako me neko ne pita, kao ti sada. Pa nisu mi jasne. Nisam videla uživo da se privatavaju dve devojke, a ono što sam viđala po filmovima mi nije bilo interesantno. Uvek se pitam, kad će tip. :)
 
Ja sam trebao da idem da gledam njih 2 al ka oda obecam da necu nista da radim....al na kraju nista nije bilo od toga!;) Pa siguran sam da jeste devojka ;) Ja sam upocetku razumeo kao cimanje ok probas nesto novo ako ti nije gadno....al da se ti bas isprimas na ribu e to mi je vec malo bolesno i smesno
 
Devojke sta mislite o Bi devojkama i lez.?Da li vam je to ok...da li vas nekad to moze i naloziti....da li ste probali? Mene je zadesilo da sam posle nekog vremena saznao da mi se devojka jako jako prima na ribe i bukvalno se isprimala na jednu i zato smo delimichno i raskinuli...osecam se kao ross iz prijatelja :D

nishta posebno...
nije mi ok u smislu da to smatram nekom normalom ali mi ne smeta...
ne moze me tako neshto naloziti...
nisam probala...
samo za sam...;):D
 

Back
Top