za dr. hitno

G

gosca

Gost
Imam 21 godinu i nisam imala odnose. Menstruacija mi je uvek dolazila na 30 dana uz kasnjenje od 2 do 3 dana ponekad. Medjutim u poslednje vreme se drasticno poremetila. Prvo je bila 27 dana, zatim 19 a sada svega 15 dana tako da sam ovoga meseca dobila dva puta. Definitivno nesto nevalja. Sta bi to moglo biti?
 
İskoriscavam tvoju temu d bi postavio pitanje DR jer zurim a nemogu sad da se prijavljujem. İnteresujeme kako je moguce da na muskom polnom organu pocnu nicati dlake. Nemoj me pogresno svatiti ali nemislim na okolinu polnog organa vec na njemu odma ispod glavica ali samo sa jedne strane sve do korena polnog organa. Nisu guste tacnije po dve tri na svaki santim meni ne smetaju ali mi se sadsnja prtnerka zalila da joj smeta kada imamo oralni sex je ima osecaj da je progutala dlaku i zamolila me je da ih uklonim a ja se bojim da se posle jos vise ne prosire. Unapred zahvalan
 
İzvini:
İskoriscavam tvoju temu d bi postavio pitanje DR jer zurim a nemogu sad da se prijavljujem. İnteresujeme kako je moguce da na muskom polnom organu pocnu nicati dlake. Nemoj me pogresno svatiti ali nemislim na okolinu polnog organa vec na njemu odma ispod glavica ali samo sa jedne strane sve do korena polnog organa. Nisu guste tacnije po dve tri na svaki santim meni ne smetaju ali mi se sadsnja prtnerka zalila da joj smeta kada imamo oralni sex je ima osecaj da je progutala dlaku i zamolila me je da ih uklonim a ja se bojim da se posle jos vise ne prosire. Unapred zahvalan
 
Izvini ,postavio si temu u momentu kad sam ja odgovarala pa je nisam videla...sorry.
Pravo da ti kazem ne znam,ako joj bas mnogo smetaju a ti uzmi makazice pa samo skrati kao sto zene makazicama skracuju dlake na bradavicama...tako se nece sigurno prosiriti.
 

Back
Top