Da li bi prihvatile ovakvu ponudu?

Poruka
16.125
Ponuda je takva,..recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....
Imate luksuzan hotel u kojem primate klijente koji naravno nisu iz vaseg grada, ali to je sve elita sto se muskaraca tj klijentele tiče.

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?
 
Ponuda je takva,..recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....
Imate luksuzan hotel u kojem primate klijente koji naravno nisu iz vaseg grada, ali to je sve elita sto se muskaraca tj klijentele tiče.

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?

pa, da nam je to zanimanje - vjerovatno bi, ili ako ne znamo raditi ništa osim toga :mrgreen:
 
Pa novac je uvek potreban, ali ne bih. Morala bih baš da idem na programiranje pre takvog poteza. Što Cruela kaže, ne osuđujem one koje bi pristale, ali ja ne bih mogla. Svaki seks sa tipom koji mi nije izbor tretiram kao silovanje. A izbor su mi samo oni koji mi se sviđaju (duh i telo). Sad sam uozbiljila temu.
 
Ponuda je takva,..recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....
Imate luksuzan hotel u kojem primate klijente koji naravno nisu iz vaseg grada, ali to je sve elita sto se muskaraca tj klijentele tiče.

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?
Ne bih.
Ponuda je primamljiva, i skroz mi je jasno da mnoge devojke ne mogu da odole.
 
Ponuda je takva,..recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....
Imate luksuzan hotel u kojem primate klijente koji naravno nisu iz vaseg grada, ali to je sve elita sto se muskaraca tj klijentele tiče.

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?

Kategoricki ne...najlakse je dici noge i zaraditi pare....ali to nije nikakav izazov, osim sto izaziva previse lucenja zeludacne kiseline i tera na peglanje...ipak ne znas ko ce ti uci u tu kuksuznu sobu....

Samanta, bolje kopaj kukuruz...klipovi dobro nicu u Vojvodini...:D
 
Ponuda je takva,..recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....
Imate luksuzan hotel u kojem primate klijente koji naravno nisu iz vaseg grada, ali to je sve elita sto se muskaraca tj klijentele tiče.

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?

to je bolest koja se:PRITI VUMAN SINDROM:lol:
 
U jbte...:shock:
Shta treba da se desi nekoj devojci u glavi da bi se odluchila na tako neshto? Koliko te neko povredio da ne verujesh u sopstvenu vrednost?
Naravno da je odgovor ne...Razlog? Dokle god imam i ruke i noge bicu sposobna da zaradim pare, makar ribala i podove...a imam suvishe kvaliteta da bi ih prodavala za tako male pare...Da male su i da je u pitanju milion dolara po jednom sexu. Male naspram mog mishljenja o sebi. Emocije me mogu kupiti, chak emocije kombinovane sa parama...da, ali samo pare...ne...
Suvishe toga mogu da pruzim, i zelim da pruzim nekome shto nema veze sa materijalnim vrednostima da bi se zadovoljila ikada da zaradjujem na takvom ponizavajucem chinu kao shto je prodaja tela za pare.
I jako mi je zao kad prochitam ili chujem ovako neshto. Mogu da zamislim samo shta se dogadja u glavi tih zena, koliko su razocharane u svet oko sebe, i koliko ne vole sebe...pa su se odluchile na takav korak....:|
 
Vrlo je tesko dati pravi odgovor jer niakda nisam bila niti u toj situaciji niti sa tim ponudjenim resenjem uopste, a ni kao jedinim!

I ovo lazno moralisanje kako niko ne bi mi je cinicno i prazno...ne kazem da bi pristale na to ali ne verujem da bas niko ovde ni ne bi pristao u koliko je situacija bezizlazna i to se javi kao jedina mogucnost...

Ko zna, nikad ne reci nikad. Za neke vrlo, vrlo, vrlo velike pare bi mozda i dozvolila to sebi a to moze biti cak i deo neke neispunjene sexualne fantanzije...Nikad ne reci nikad u svakom slucaju!
 
recimo nemate dovoljno para a pruža vam se mogućnost da lako i brzo zaradite novac putem sexa,....

Da li bi ste pristale da spavate sa nekim radi para i da zaradite lovu na ovokav način?
nisam navikla da zaradjujem novac lako i brzo... bilo je u mom zivotu situacija da sam imala jedva za hleb, pa se prezivelo... znam barem 20 poslova da radim dobro... prostitucija mi ne spada u opis poslova.
 

Back
Top