Kada cipele zuljaju?

mleko za telo,omeksivac za ves,balzam za kosu,alkohol,lupanje cekicem po zadnjem lubu cipele ako je on problematican..sve su to saveti koje sam cula od svojih musterija.Sve to pali ako je obuca kozna tj.ako je bar postava kozna.
kod vestaka nista ne pomaze...one se ne sire i ne prilagodjavaju stopalu.Sta god vam prodavacice rekle;):roll:
 
e mackice je l vrede?videla sam one soping en densing od dr sola
mene ponekad bole noge bas na tim jastucicima na koje se docekujemo kad hodamo u stiklicama al sve se mislim da l je glupost

I na tebe sam se izgleda navrzla ;)
I mene bole ti jastucici kad sam u nekim stiklastim cipelama...
Samo sto sam ja mislila da je to problem koji samo ja imam jer vazda me nesto zulja, steze..., idiot!
 
najbolje je odneti kod obucara,pa on moze da stavi na veci kalup ili da na posebnom stalku istuce deo koji zulja.da ga ubije od batina...ja retko kupim cipele,koje ne zavrse kod obucara.mislim da taj covek zivi samo od mojih promasaja...
 
I na tebe sam se izgleda navrzla ;)
I mene bole ti jastucici kad sam u nekim stiklastim cipelama...
Samo sto sam ja mislila da je to problem koji samo ja imam jer vazda me nesto zulja, steze..., idiot!
znatno olaksava kad na tanak djon odozdo zalepis one gume(ima da se kupi posebno za to) ali opet ne resava bas bas:-|
kad ne zalepim to,cini mi se da na letnim sandalama osetim svaki kamencic na putu
 
39 , u sustini trebalo bi shatro da nosim 38 , al me mrzi da ih razgaznjavam i sl , pa onda uzmem jednostavno vece.
Nosim uglavnom patike i sl fazon pa mi nije problem.

Tako su mi uvek udobne.
E sad kad su u pitanju salonke i sandale , gledam da nadjem nesto sto mi odgovara...ali i kod njih uglavnom uzimam broj vece.Mrzim kad se patim s cipelama.
 
Ретко се деси да обућа буде првих недељу дана савршено удобна, обично увек негде нешто мало жуља...
Ја у том случају ставим ханзапласт на нажуљано место и након тих првих пар дана све легне на своје место.
До сада ми се није десило, да сам неку обућу носила на проширивање, или омекшавање.
Сад сам се сетила, једном ми се десило да сам купила неке изузетно неудобне ципеле и знам да сам морала
да се изујем, срећом близу куће и кући одем боса, а није било лето...:| Наравно, бацила сам их у ђубре.
 
Nama je na faxu profesorka anatomije dala savet - Cipele uvek kupujte popodne, kad prosetate ceo grad i noge nateknu onda nadjite sta vam odgovara, pa nikada necete kukati da vas zuljaju. Isto, kaze da patike izbegavamo, jer kad se jednom rasiri stopalo (sto se inace u patikama desava)...naopako..
 

Back
Top