Da li cemo pobediti Amere u Bgd-u?

bane kralj rostilja:
ivana84:
Htela bi da cujem vas komentar s obzirom da nam ni malo nece biti lako ako poziv prihvate Kevin Garnet i Sakil O'Nil
njima ne zavisi igra od garneta ili o`nila.
oni su ako nisi znala nindze. na olimpijadi ce biti
+30 za amere a u beogradu +20.

SAMO DA NE IGRA GUZATI BODIROGA
DUSAN KECMAN ZA KAPITENA
E Bane majke mi,gori si od ,guzatog, Bodiroge!
 
snaja88:
bane kralj rostilja:
ivana84:
Htela bi da cujem vas komentar s obzirom da nam ni malo nece biti lako ako poziv prihvate Kevin Garnet i Sakil O'Nil
njima ne zavisi igra od garneta ili o`nila.
oni su ako nisi znala nindze. na olimpijadi ce biti
+30 za amere a u beogradu +20.

SAMO DA NE IGRA GUZATI BODIROGA
DUSAN KECMAN ZA KAPITENA
E Bane majke mi,gori si od ,guzatog, Bodiroge!

E SNAJA POSTO VIDIM DA SI CESTO NA FORUMU IDI BRE NA NEKE ZENSKE TEME. GLUPA SI ZA MEDALJU. :D
 
Voleo bih da se na ovaj forum javljaju ludi koji se razumeju u kosarku(a ne kao neki Kecman za kapitena-to je potpuno smesno)......O'Neil je odbio i rekao je da nece igrati a to ce verovatno biti i sa Garnettom,jedna velika razlika izmedju nas i Amera je ta sto mu igramo srcem,igramo za ponos,igramo za Srbiju..dok Ameri igraju onako radi zabave,zato mislim da smo mi u veoma velikoj prednosti u odnosu na njih...U Beoradu mozda izgubimo jer ce Ameri hteti osvetu za Indijanapolis,ali u Atini mi dobijamo 100%............. 8)
 
neo21:
Voleo bih da se na ovaj forum javljaju ludi koji se razumeju u kosarku(a ne kao neki Kecman za kapitena-to je potpuno smesno)......O'Neil je odbio i rekao je da nece igrati a to ce verovatno biti i sa Garnettom,jedna velika razlika izmedju nas i Amera je ta sto mu igramo srcem,igramo za ponos,igramo za Srbiju..dok Ameri igraju onako radi zabave,zato mislim da smo mi u veoma velikoj prednosti u odnosu na njih...U Beoradu mozda izgubimo jer ce Ameri hteti osvetu za Indijanapolis,ali u Atini mi dobijamo 100%............. 8)
Ja sam napisao da Kecman treba da bude kapiten samo zato sto sam grobar a Vi se svi palite. Bodirogu cenim i postujem vise nego svi Vi zajedno ali ne mogu da gledam kako igra. A ti svojom izjavom da cemo pobediti Amere u Atini samo dokazujes cinjenicu da su jedino kosmos i ljudska glupost beskrajni.
 
pa sta ako si grobar,ja sam delija pa nepisem kako bi Jeretin trebao biti kapiten,,,a to ko ceni vise Bodirogu,ma nebudi smesan on je jedini predstavnik one nase kosarke gde se sve moze postici mozgom,netrebaju ti misici i visina trebati samo malo mozga i to je to.Njega je milina gledati,nije sve u zakucavanjima i ko zna cemu ima nesto i u glavi...Upamti sta sam rekao za Olimpijadu i videces... 8) :lol: 8)
 
Generalno...sama utakmica (ako zanemarimo marketinski momenat) je losa za nasu kosarku. Cak i u slucaju pozitivnog rezultata.......napipace nas Ameri........i razvaliti u Atini (pr. Argentina....prvo su izgubili nesto sitno, a posle ih odvalili sa 40 razlike)!
 
ma mogu da nas ispipavaju i pipkaju,izgleda da Ameri ne smeju u Atinu zbog bezbednosti.NASE ZNATO,mada bilo bi i ovako.Sladje je kad zgazis Ameriku zemlju kriminalaca i losih kosarkasa.
Brine me Arena evo nece izgleda biti gotova.Ali iz pouzdanih izvora sam cula da su to smestili Ameri da se ne zavrsi pa da ne moraju da dodju u avgustu.Em da se izblamiraju,em da budu ,,ugrozani,,
 
UUUUUUUU u ugovoru stoji da Amerima platimo 600 000 $ ako se ne odrzi tekma :shock: :shock: :shock: !UUUUUU Amerima se tresu gace i hoce dolare $$$$$.
Plase se da ne izgube mi da im placamo.....UUUUUUU koji jadnici,koja stoka....Da bog da ih BinLaden pobio sve(naravno osim Srba) :o :o :o
 
snaja88:
UUUUUUUU u ugovoru stoji da Amerima platimo 600 000 $ ako se ne odrzi tekma :shock: :shock: :shock: !UUUUUU Amerima se tresu gace i hoce dolare $$$$$.
Plase se da ne izgube mi da im placamo.....UUUUUUU koji jadnici,koja stoka....Da bog da ih BinLaden pobio sve(naravno osim Srba) :o :o :o
tvoje razmisljanje je na nivou retardiranog majmuna.
95% posto amera i ne zna gde je srbija a ti zelis da svi oni poginu i to od strane najveceg olosa na kugli zemaljskoj i sto je najstrasnije zoves boga u pomoc . ti si kao neka srpkinja. a pravi vernici i srbi nikada ne bi nesto tako izjavili budalo jedna glupa
 
Sta se primate, kada Arena nece biti gotova. Nisu u pitanju Amerikanci, vec srpska lenjost i nemar!!!!
Ako je kosarka nacionalni simbol zasto onda ranije nije zavrsena Arena, ili je neko opet gledao da izvuce neku korist iz svega ovoga? Ne osudjujmo druge za sopstvenu propast.
 
Brutal_But_True:
Sta se primate, kada Arena nece biti gotova. Nisu u pitanju Amerikanci, vec srpska lenjost i nemar!!!!
Ako je kosarka nacionalni simbol zasto onda ranije nije zavrsena Arena, ili je neko opet gledao da izvuce neku korist iz svega ovoga? Ne osudjujmo druge za sopstvenu propast.
Ti ne verujes da Amerika namerno stagnira proces zavrsavanja?Bas si naivan,*ebote pa to je zemlja koja nas najvise mrzi!
 
bane kralj rostilja:
snaja88:
UUUUUUUU u ugovoru stoji da Amerima platimo 600 000 $ ako se ne odrzi tekma :shock: :shock: :shock: !UUUUUU Amerima se tresu gace i hoce dolare $$$$$.
Plase se da ne izgube mi da im placamo.....UUUUUUU koji jadnici,koja stoka....Da bog da ih BinLaden pobio sve(naravno osim Srba) :o :o :o
tvoje razmisljanje je na nivou retardiranog majmuna.
95% posto amera i ne zna gde je srbija a ti zelis da svi oni poginu i to od strane najveceg olosa na kugli zemaljskoj i sto je najstrasnije zoves boga u pomoc . ti si kao neka srpkinja. a pravi vernici i srbi nikada ne bi nesto tako izjavili budalo jedna glupa
Mislim da nema potreebe sa tobom se svadjati i pricati ti nesto,jer ocigledno da si glup ko slon.
O da,niko ne zna gde se nalazimo,samo svi gledaju TV prenos kako njihovi avioni polecu da ubijaju nas narod.I jos im masu iz parka.Idu na zuraju SUPER!!Hajde,hajde da ubijate Srbe nisu nam nista uradili al ipak ih mrzimo!Ti mislis da je to pravo razmisljanje?
A pitanje za tebe.Da li si nekada bio u Areni i da li si izbliza pogledao radove i ambijent?Steta jer strava je!Bas onako kako Srbi umeju to da naprave.
A za deo sa Bogom,to sam napisala samo kao frazu jer inace sam ateista(ako znas sta to znaci).
I da mrzim Amerkance.Mislim da su nam oni i njihovi politicari naneli dovoljno stete da bihh imala takvo osecanje
 
snaja88:
bane kralj rostilja:
snaja88:
UUUUUUUU u ugovoru stoji da Amerima platimo 600 000 $ ako se ne odrzi tekma :shock: :shock: :shock: !UUUUUU Amerima se tresu gace i hoce dolare $$$$$.
Plase se da ne izgube mi da im placamo.....UUUUUUU koji jadnici,koja stoka....Da bog da ih BinLaden pobio sve(naravno osim Srba) :o :o :o
tvoje razmisljanje je na nivou retardiranog majmuna.
95% posto amera i ne zna gde je srbija a ti zelis da svi oni poginu i to od strane najveceg olosa na kugli zemaljskoj i sto je najstrasnije zoves boga u pomoc . ti si kao neka srpkinja. a pravi vernici i srbi nikada ne bi nesto tako izjavili budalo jedna glupa
Mislim da nema potreebe sa tobom se svadjati i pricati ti nesto,jer ocigledno da si glup ko slon.
O da,niko ne zna gde se nalazimo,samo svi gledaju TV prenos kako njihovi avioni polecu da ubijaju nas narod.I jos im masu iz parka.Idu na zuraju SUPER!!Hajde,hajde da ubijate Srbe nisu nam nista uradili al ipak ih mrzimo!Ti mislis da je to pravo razmisljanje?
A pitanje za tebe.Da li si nekada bio u Areni i da li si izbliza pogledao radove i ambijent?Steta jer strava je!Bas onako kako Srbi umeju to da naprave.
A za deo sa Bogom,to sam napisala samo kao frazu jer inace sam ateista(ako znas sta to znaci).
I da mrzim Amerkance.Mislim da su nam oni i njihovi politicari naneli dovoljno stete da bihh imala takvo osecanje
i dalje tvrdim da si glupa
 
snaja88:
bane kralj rostilja:
snaja88:
UUUUUUUU u ugovoru stoji da Amerima platimo 600 000 $ ako se ne odrzi tekma :shock: :shock: :shock: !UUUUUU Amerima se tresu gace i hoce dolare $$$$$.
Plase se da ne izgube mi da im placamo.....UUUUUUU koji jadnici,koja stoka....Da bog da ih BinLaden pobio sve(naravno osim Srba) :o :o :o
tvoje razmisljanje je na nivou retardiranog majmuna.
95% posto amera i ne zna gde je srbija a ti zelis da svi oni poginu i to od strane najveceg olosa na kugli zemaljskoj i sto je najstrasnije zoves boga u pomoc . ti si kao neka srpkinja. a pravi vernici i srbi nikada ne bi nesto tako izjavili budalo jedna glupa
Mislim da nema potreebe sa tobom se svadjati i pricati ti nesto,jer ocigledno da si glup ko slon.
O da,niko ne zna gde se nalazimo,samo svi gledaju TV prenos kako njihovi avioni polecu da ubijaju nas narod.I jos im masu iz parka.Idu na zuraju SUPER!!Hajde,hajde da ubijate Srbe nisu nam nista uradili al ipak ih mrzimo!Ti mislis da je to pravo razmisljanje?
A pitanje za tebe.Da li si nekada bio u Areni i da li si izbliza pogledao radove i ambijent?Steta jer strava je!Bas onako kako Srbi umeju to da naprave.
A za deo sa Bogom,to sam napisala samo kao frazu jer inace sam ateista(ako znas sta to znaci).
I da mrzim Amerkance.Mislim da su nam oni i njihovi politicari naneli dovoljno stete da bihh imala takvo osecanje
Paranoicarko smiri se malo! Nasa sudbina je iskljucivo u nasim rukama, to sto se pare trose na neke druge stvari je iskljucivo NAS problem i ne vidim kako svet moze da bude odgovoran za neke NASE propuste. A prica da Amerika sabotira izgradnju Arene je nevidjena glupost i zvuci nedoraslo i primitivno da bi ti iko poverovao u to!
Zato, smiri se malo a svoje komplekse i frustracije leci na nekom drugom mestu!!!!
 

Back
Top