PITANJE ZA MUSKARCE-OVO MORAM DA ZNAM

Recimo da su mi (meni Lexu, muškarcu) simpatičnije devojke sa ružnom facom koje žive život punim plućima (opetmifalismajlikojisemršti: nisu krive što imaju loše proporcije, to se ispravlja na ekstremne načine ili nikako... a o bucama možeš videti na temu na SM, gde si i ovu trebala postaviti, ako te interesuje mišljenje cenjenog muškog dela foruma. Vrlo je diskutabilno šta je buca, uopšte.....
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Fizicki izgled treba da bude bitan samoj osobi, tj. ukoliko si ti zadovoljna svojim izgledom nista vise ne bi trebalo da te muci! Budi i dalje optimista i zivi punim plucima jer svi uglavnom vole takve osobe! I ja se trudim da budem ali ne uspeva mi bas uvek :cry:
 
Nije lako biti debeo u drushtvu u kom vlada anoreksichni ideal lepote postavljen od kreatora homosexualaca...
Lepa faca i prijatna lichnost su uvek super...
Ja sam bila anoreksichna (jedva 39 kg sa dvaest i kusur godina) i nije mi prijalo,padala sam u nesvest i nisam imala energije a ni mushkarci me nisu neshto gledali chini mi se...zaboravljala sam da jedem danima...
E onda se to promenilo i vratilo u normalu...musharcima se dopao "vishak" :)
A sada imam ozbiljan vishak koji sam sebi natovarila kad sam prestala pushiti cigarete....i ne prija mi...teshka sam sama sebi, osecham se nezgrapno...i borim se s tim, zbog sebe.
Sport i shargarepa su zakon, mada ne treba sebi uskrachivati ni pomfrit ni chokoladu,samo je pitanje mere.
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Glupo pitanje. Naravno da je fizički izgled bitan. Inače zašto se ja trudim iz petnih žila da ni ne sličim buci, što nije ni malo lako;)
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Зависи како коме. Јачем и дебљем мушкарцу ће се можда пре свидети пунија девојка, и обрнуто... не знам. На пример, ја сам висок и мршав, и генерално ме не привлаче превисоке или прекрупне девојке. Али то наглашавам "генерално" јер је итекако било пунијих жена које су ми биле привлачне. Ако си пунија само за критеријуме "мејнстрима", и ако твоја веселост и оптимизам нису само вентил за неку унутрашњу несигурност него си природно таква, немаш никаквог разлога да се осећаш непривлачном. Ако ти килограми представљају извор незадовољства и несигурности, ради на себи да их смањиш. Ако није тако - носи их са поносом. Физичка појава јесте битна, али она није само линија, већ и лице, коса, глас, покрети, држање и став уопште. Не знам шта бих ти друго рекао.
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....
Pada mi na pamet jedna takva devojka..obozavam je ali tesko da bi mi se svidela u prolazu da je ne poznajem.
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Fizicki izgled je jako bitan....i ko kaze drugacije taj laze....prvo ti se neko svidi fizicki pa onda pocinje da ti se svidja osoba kao licnost, njen karakter i sl... osim ako nije rec o poznanicima koji se znaju duze vreme....
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Ako su buckaste ok. Medjutim, usvinjene obicno tvrde da su buckaste. Ato je drasticna razlika. I bitan je izgled. Treba da rovarim po salu pola sata da dodjem do pi.cke. I plus od njenog stomaka mi je efektivna duzina kite 5 cm manja.
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

Jeste bitan. Zao mi je ako si ocekivala neki drugaciji odgovor. Ako imaju takve pozitivne osobine, naravno da ce uvek biti pozeljne kao drustvo, odnosno kao drugarice (sto neko rece ortakinje) ali to je na zalost sve. To je valjda nase musko prokletstvo.
 
Sta mislite o buckastim/krupnim devojkama koje zive zivot punim plucima ne opterecujuci se nebitnim stvarima.Bucama koje su veciti optimisti uvek nasmejane,otkacene,pametne,duhovite,nezne,a uz to imaju i lepu facu... Da li je fizicki izgled toliko bitan? HVALA SVIMA....

bucke imaju veci prag tolerancije, dok one koje su svesne da extra izgledaju, spustaju
(sorry pojedinke;))
 

Back
Top